Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
104 sonuçtan 101 ile 104 arası
    Senior Member
    Yer
    Istanbul, .
    hasmet dedenin dedi?i gibi kopyalamak çok zaman?n?z? al?r. isimlerini yazsaniz indirmek isteyende indiri verir yani
    ONUR KAYA
    Grafice Design

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    Garo A?abey ,

Nazik teklifiniz için teşekkür ederim , onur duyar?m böyle bir payla??mda yer almaktan .

Bu sene içinde yapt???m i? de?i?ikli?i nedeni ile Mart ay?na kadar senelik izin kullanma imkan?m yok , her ne kadar k?? sezonuna girmemiz ve uçuşlar?n azalm?? olmas? söz konusu olsa bile benim Antalya'dan kalk?p ?stanbul'a gelmem pek mümkün de?il ( tamamen duygusal ) . Birçok güzel toplant? yap?l?yor , hiçbirine i?tirak edemiyor ve üzülüyorum ancak umutluyum ...

?n?allah ilerleyen dönemde kat?labilece?im k?ymetli toplant?lar?m?za ve güzel sohbetler içinde yer alabilece?im .

Vardiyal? çal??t???m için ( bir gündüz - bir gece - iki off ) sizin Antalya ziyaretlerinizde de ben bo?ta olur muyum , nas?l görü?ürüz onu da kestiremiyorum ?imdiden .

Ben elimdeki belgesellerin bir listesini yapay?m , ortak bir karar alal?m ve talibi çok olanlar? bir ?ekilde ben size göndereyim (ya da AYT'de elden vereyim) siz ço?alt?n ve orjinalleri bir ?ekilde bana geri gönderin ( ya da ben bir kopya ç?kart?p master olarak size göndereyim sizde kals?n ) .

Bir di?er alternatif ise Ha?met A?abey'in önerdi?i download çözümü , torrent payla??m? ideal ancak "seeder / da??t?c?" bulmak güç olabiliyor eski yap?m tarihli ürünler için . Bu tip eski belgeselleri ancak yüklenmi? ise Rapidshare , Megaupload gibi ücretli web download servislerinden bulup indirmek gerek ki bu da ek bir maliyet demek . Ayr?ca birçok dostumuzun halen 1-2 Mbit gibi ça??n gerisinde kalm?? h?zlarda internete eri?ti?ini dü?ündü?ümüzde download bir zulüm olarak kar??m?za ç?k?yor .

( Superonline'?n FiberNet'ini ivedilikle Antalya'm?za bekliyoruz - ?stanbul'da olanlara da bölgelerinde hizmet varsa mutlaka öneriyoruz )

Talep olaca??n? dü?ündü?üm birkaç seriyi a?a??ya yaz?yorum , gerisi için biraz zaman laz?m zira tek tek DVD'lerden bak?p isim listesi yapmam / konular? hat?rlamam laz?m

- Air Crash Investigations / Mayday / Uçak Kazas? Raporu
    5 Sezon , 4 DVD - Orjinal ?ngilizce ( Türkçe Dublajl? ASLA seyretmeyin )

- The Universe - Evren
    4 Sezon , 5 DVD - Orjinal ?ngilizce

- UFO Files
    3 DVD - Orjinal ?ngilizce

- BBC's Hyperspace
    1 DVD - Orjinal ?ngilizce

- BBC's Space Race

- The Century Of Warfare
    5 DVD - Orjinal ?ngilizce

- Tanks : Evolution Of A Legent
    2 DVD - Orjinal ?ngilizce

- Victory At Sea
    2 DVD - Orjinal ?ngilizce ( Siyah Beyaz )

- The Airships

- Dogfights

vs. vs. ( Infowars'da sat??a sunulan birçok politik belgesel , birçok dini ara?t?rma belgeseli , tarihi belgeseller , teknolojik konular )

Hepsi Divx ya da Xvid formatl? PC uyumlu (ço?u divx-xvid destekli dvd/meyda oynat?c?lar ile de uyumlu).

Sevgiler
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member linsux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Oslo, Norway.
    Telif hakki olmayan materyalleri BitTorrent yoluyla paylasabilirsiniz belki.
    Ismail Pazarbasi
    Lufthansa

Approach: "33W, confirm you have 'Hotel.'"
    33W: "Uhhhmm, we're flying into McCarren International. Uhhhmm, we don't have a hotel room yet."

Current Oslo Weather & stats

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Sevgili Fatih

Tüm yakla??mlar?na teşekkürler...

Birkaç konuyu netle?tirmek laz?m,bu toplant? hepimizin çok keyif alaca?? bir toplant? olacak bu belli,bunu organize etmek ve tabii di?er konular? da payla?mak üzere bu i?i birisi üzerine al?rsa mutlu oluruz,olurum.

Ha?metci?im,isteklere göre ya sadece bu konu,ya da di?er birkaç konuyla toplant? yapal?m derim,kara verecek sizlersiniz...

Fatihci?im

Duygusall?k konusuna girme,gere?inde davet denilen bir müessese var onu i?letiriz !!! yeter ki sen kendini ayarla...
    Sana bir mail att?m (bunu yazd?ktan sonra olacak) baz? bilgileri bulacaks?n.

sevgili ?smail
    Bu i?te Telif yok,sebebine gelince bu bir "ki?isel kopyalama" 5846 FSEK
    böyle der (Fikri ve Sanat Eserleri Kanunu) merak etme....

?ayet hepiniz, "tamam olabilir" derseniz geçen sefer yapt???m?z gibi daha uzun bir saat toplan?r,bu konu ve bahsi geçen di?er konular? rahat rahat dinler tart???r ve payla??r?z diye dü?ünüyorum.

Sadece bir "Kahraman Sanal Pilot'un" organize i?iyle olacakt?r...

sevgilerimle
    Garo Mafyan - 1951 - ?stanbul