Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
50 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Vefa

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Ha?met a?abey, ke?ke herkes olaylara senin bak?? aç?nla bakabilse.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member ee_ee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ISTANBUL, Turkey.
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"> ..... ancak bu protestoyu burda paylasmasinin bir sakincasi olmamalidir.

<div align="right">Originally posted by cougar*-*06/06/2009*:* 02:19:43</div id="right">
    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    An?l hocam bende sanalpilot üyesi s?fat?m? kullanarak yazd?m zaten. Malumunuz burada di?er ünvanlar?m?z?n pek bir hükmü yok. Öte yandan ayn? fikirse olaca??z diye bir kaide zaten yok. Burada önemli olan ADMIN'in fikri. Benim fikrime kat?l?rsa konu kapan?r, sizinkine kat?l?rsa devam eder. Bu bukadar basittir. Ben sadece bir forum üyesi olarak k?nama hakk?m? kulland?m. K?nad???mda olan olaylar de?il buraya yans?t?lmas?.
    Saygılar
    Erdim Elitez
    THY565/ACC/CP

Senior Member
    Yer
    Ankara, Turkey.
    Konu zaten defalarca kendi dogas?nda kapat?lmas?na ragmen ce?itli ba?l?klarla aç?lmaya devam ediyor.

"Herkes herkesi sakin olmaya ça??r?rken , konu tekrar alevlendirilmek isteniyor" gibi algiliyorum.

Hakan Hocam?n soylediklerini ÇOK dikkate almak gerek. "Biz ve di?erleri"ne vard?rmaya gerek yok olay?. Yoksa gidi? hat o olacak nihayetinde.

Senior Member agrilex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmir, Turkey.
    Erdim hocam sevgili adminimiz ba?l??? usülsüz görürse lkald?rmak boynumuzun borcudur, de?ilse üyeli?mizi iptal eder sorun kalmaz.

Son Dakika: RI_SUP benimle temas kurdu, san?r?m de?erli bir dostumuz kendisine ?ikayetçi olmu?, isim verdi ancak ismi telafuz etmeyece?im. Soyledigim gibi ruhlar ozgür kimi dilerse art?k..
    Sevgi ve saygiyla

Okhan UÇAR
    1969 - İzmir

MSI Z270 PRO A, I7 7700K 4.20 GHz, MSI Geforce 1080 TI , Corsair 2x8 GB DDR4 16 GB Ram, 750 W Power, 240 GB Toshiba OCZ SSD,240 GB Samsung EVO 850 SSD

Senior Member cougar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmir, Turkey.
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"> ..... ancak bu protestoyu burda paylasmasinin bir sakincasi olmamalidir.

<div align="right">Originally posted by cougar*-*06/06/2009*:* 02:19:43</div id="right">
    An?l hocam bende sanalpilot üyesi s?fat?m? kullanarak yazd?m zaten. Malumunuz burada di?er ünvanlar?m?z?n pek bir hükmü yok. Öte yandan ayn? fikirse olaca??z diye bir kaide zaten yok. Burada önemli olan ADMIN'in fikri. Benim fikrime kat?l?rsa konu kapan?r, sizinkine kat?l?rsa devam eder. Bu bukadar basittir. Ben sadece bir forum üyesi olarak k?nama hakk?m? kulland?m. K?nad???mda olan olaylar de?il buraya yans?t?lmas?.

<div align="right">Originally posted by ee_ee*-*06/06/2009*:* 02:38:55</div id="right">
    Sizi sonsuz anliyorum ama neden kinadiniz onu anliyamiyorum. Gayet basit dusunelim ne yaziyor topic'de "Online ucus bilgileri forumu" peki bunun burda paylasilmasinda nasil bir hata var?

"Backup forum degil burasi" demeyin lutfen, cunku asil konu zaten konusulmasi gereken forumda konusulmus tamamiyle tarafsiz bir forumda tekrar canlandirilmamis, aksine sadece uyelerden birinin konuya karsi tepkisi burda ortaya atilmistir. Yorum yapariz veya yapmayiz, ama tepkisini bizimle paylasan bir insanin da yazdiklarini foruma uygunsuz olarak gorup gecistiremeyiz. En azindan benim dusuncelerim bunlar.
    Anil Ardahanli (First Airborne: 1980 Izmir) Sindel Niner Wings ATPL \"737\"
    Science I believe, with physics I fly.

Senior Member agrilex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmir, Turkey.
    Hakan hocam özel mesaj bende calismiyor ne yaz?k ki
    Sevgi ve saygiyla

Okhan UÇAR
    1969 - İzmir

MSI Z270 PRO A, I7 7700K 4.20 GHz, MSI Geforce 1080 TI , Corsair 2x8 GB DDR4 16 GB Ram, 750 W Power, 240 GB Toshiba OCZ SSD,240 GB Samsung EVO 850 SSD

Banned
    Yer
    Türkiye
    Gözünüz ayd?n olsun, eme?inize sa?l?k!

http://www.trvacc.org/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1310

Bundan yakla??k 1 y?l kadar önce (08/06/2008) bunlar? hayk?rm??t?m FlyTHY den koparken!

"En nihayetinde bu sanal havac?l?k dünyas?n?n lokomotifilerinden olan FLYTHY nin yaz?k ki bugün yanl?? ellerde oldu?unu, gerekti?i gibi yönetilemedi?ini, camiaya faydadan çok zarar getirmekte oldu?unu üzülerek hayk?r?yorum! Lütfen büyüklerimiz, ustalar?m?z art?k bu konuya bu gidi?ata objektif olarak yakla??p bir dur desinler. Tamam arkada? olabilirsiniz, birlikte bir geçmi?iniz, an?lar?n?z olabilir, ama i? ba?ka dostluk ba?kad?r. Lütfen duygusal de?il objektif yakla??n lütfen! Yaz?k oluyor bu aleme! "

Zaman hakl? ç?k?r?yor yaz?k ki! Gözünüz ayd?n..

Senior Member eray61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Yerevan, Armenia
    Sn. Sevindik;

Yazmay?m diyorum, bir?ey demeyim diyorum ancak kusura bakmay?n lütfen.

Siz de?ilmiydiniz Trvacc forumlar?nda kurum ile ilgili ele?tiri yaz?s? yazan ve gerçekten de a??r bir ?ekilde ele?tiren. Siz de?il miydiniz Sn.Sualp'in istifas?n? zaman?nda, ATC olmad??? ele?tirileri yap?l?rken isteyen, Bunlar bu i?i yapam?yor diyen.

Onu da geçtim bu son ya?anan gelişmede hatay? görerek önce ele?tiren ve yaz?s?n? yazan... Ha tabi ekleyeyim sonradan her ne hikmetse o ele?tirinizi ve yaz?n?z? çektiniz.

?imdi ç?km?? büyük bir ay?b? inan?lmaz bir ?ekilde baz? yerlere, sevenleriyle dolu FlyTHY yöneticilerine dokundurarak savunuyorsunuz. Kusura bakmay?nda bir ne dü?ündü?ünüze önce karar verin derim ben.

Sn.Sualp bence bu olay?n aç??a ç?kt??? gün istifa etmeliydi. Bir Trvacc direktörü bir çok ?eyi yapm?? bile olsa bu hatas?n?n e?er tüm bu yap?lanlar? unutulmas?n? istemiyorsa, ortaya ç?kmas?na bile gerek kalmadan önce tüm sanal camiadan Özür Dilemeli ard?ndan da istifa etmeliydi. O mevki de duran bir insana yak??an onurlu davran?? budur bana göre. Sualp'te geç olsa da özrünü dileyerek veda etti?ini belirterek bence gerekeni yapm??t?r.

Kendisiyle ne husumet olmu?tur, ne bir al?p veremedi?im, ne de sayg?s?zl???m. Kendisine hizmetleri ve yapt?klar? için teşekkür ediyor ve art?k daha kendi aile ya?am?na dönerek stressiz güzel günler geçirmesini temenni ediyorum.

Herkese sayg? ve sevgilerle

Edit: Cümle Düzeltimi
    Eray HABERAL - Önceden Karadeniz VA, Şimdi Pegasus VA

Banned
    Yer
    Türkiye
    Eray Bey, ben kimsenin istifas?n? istemedim evet elbette ele?tirdim, haks?zl???, yanl??l??? gördü?üm yerde de ele?tiririm. Ama özür bekledim, hatalar?n düzeltilmesini bekledim. Neydi bizim istedi?imiz, daha çok atc olsun her gece pozisyon aç?ls?nd?, neydi bizim istedi?imiz kimsenin kimseyi k?rmadan karde?çe ?u hobiyi yapmakt?. ??te bir çok karde?imiz kat?ld? Trvacc'a yava? yava? bir ?eyler yoluna girmeye ba?lam??t?. Al?n sizin olsun güle güle yap?n hobinizi.
    Ben üzüm yemek istedim ba?c?yla i?im yoktu!
    Sevgi ve sayg? ile,