Sayfa 1/4 123 ... SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası

CENG?Z DALGIÇ'I KAYBETT?K

De?erli Sanal Havac?l?k Dostlar?m?z ,

Bu haberi vermek çok ac? ama hepimizin Cengiz a?abey'i olan Cengiz Dalg?ç'? yakla??k 1 saat evvel kaybetmi? olman?n derin üzüntüsünü ya??yoruz. Bu ac? haberi ald???mdan beri ekran kar??s?nda ne yazaca??m diye dü?ünüyorum . Yazacak çok ?ey var ancak kelimelere ifade etmek benim için çok zor ?u anda.

10 Seneyi a?k?n bir süredir tan?d???m?z ne?e kayna??m?z , THYVA 'n?n Onursal Ba?kan?, hepimizin a?abeyi, masmavi gözleri ile ???k saçan Cengiz A?abey'i kaybettik . Elimizden tutarak Hezarfen'e götürüp ilk uçuşumuzu yapt?ran , THYVA'n?n bugünlere gelmesinde , IVAO-TR'nin kurulmas?nda sonsuz emekleri ve destekleri olan Cengiz Dalg?ç art?k aram?zda yok. Yakaland??? amans?z hastal?k ile kendine yak??an ?ekilde mücadele etti ancak yenemedi .

Cengiz A?abey bizlere ö?retti?in do?rulardan ayr?lmayaca??z ve bizlere emanet etti?in bu ortam? sana yak??an bir ?ekilde koruyaca??z. Mekan?n cennet olsun .

Cenaze ile ilgili bilgiler yar?n netle?ek . Sizler ile yine bu sayfalardan payla?aca??m. Belki ona yak??an bir veda yaz?s? olmad? ama inan?n bu kadar?n? yapabiliyorum . Onu hep ne?eli hat?rlayaca??z.

http://www.youtube.com/watch?v=P9WMW...eature=channel
    Erim Funda

IVAO_TR / THYVA

Senior Member ee_ee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ISTANBUL, Turkey.
    Ba??m?z sa?olsun demekten ba?ka bir?ey gelmiyor insan?n elinden. Hakikaten üzücü bir haber oldu. Bekleniyordu ama her ne olursa olsun yine de kabullenemiyor insan. Bizlere yak??an onun bize açt??? yolda onun izinden gitmek sadece.
    Saygılar
    Erdim Elitez
    THY565/ACC/CP

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    THYVA forumunda da yazm??t?m, buraya da yazmak istiyorum.

IVAO-TR ailesi çok de?erli bir dostunu, çok de?erli bir a?abeyini kaybetti.Ben hiç tan??masam bile, herzaman kendisinden büyük bir övgü ve sayg? ile bahsedildi?ini okumu? dinlemi?imdir.

ba?ta kederli ailesi olmak üzere tüm IVAO-TR ailesinin ba?? sa?olsun. Allah gani gani rahmet eylesin.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Mekan? cennet olsun...Sevenlerine Allahtan rahmet ailesinede sab?rlar diliyorum.Hepimizin ba?? sa? olsun.
    AYJET FLYING NINERS
    EMIRHAN KÖKSAL

Senior Member
    Yer
    Eskishehir, Turkey.
    Allah rahmet eylesin.

Murad Baghirov ESK /1982 www.aviasiya.com

Banned
    Yer
    Türkiye
    Çok üzücü Allah rahmet eylesin, yak?nlar?na ve tüm sevenlerine sab?rlar diliyorum.

Sevgili Arkada?lar,

Rahmetli Cengiz Dalg?ç herkes ile ileti?im kurabilen, sevecen ve kar??ndakinde sayg? ile birlikte güven hissi uyand?ran çok sevgili dostumuzdu. Sanal Havac?l?k Camias?n?n içinden geçti?i zorlu imtihanda meselelerin a??lmas?nda çok olumlu te?ebbüsleri olmu? ve hiç bir kar??l?k beklemeden vermesini bilmi?ti. Aram?zdan ayr?lm?? olmas?n? teesürle kar??l?yor, nur içinde yatmas?n? ve mekan?n?n cennet olmas?n? diliyorum.

Allah geride b?rakt??? ac?l? ailesine, dost ve arkada?lar?na sab?r versin. hepimizin ba? sa? olsun.
    [image]http://www.vateud-td.org/ss/SerdarSualp-tag01.jpg[/image]

Senior Member
    Yer
    Konya,Izmir, Turkey.
    Allah rahmet eylesin,mekan? cennet olsun. Geride kalanlara sab?r dileklerimle, ba??n?z/ba??m?z sa?olsun.
    Ali E. Titiz

Member selimbilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kuşadası, Turkey.
    Ya?arken dünyaya iz b?rakm??,bir ?eyler üretmi?,katk?da bulunmu? ki?ilerin önünde sayg?yla e?ilirim.Kendisini tan?masam da ailesine sab?r kendisine rahmet diliyorum.Mekan? cennet olsun

Selim Bilgin

Senior Member PROPAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ?stanbul, Turkey.
    Rahmetli Cengiz DALGIÇ'a rahmet, sevenlerine ve camiam?za sab?rlar diliyorum.

1964/?stanbul