Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
36 sonuçtan 31 ile 36 arası

Konu: UFO

Senior Member
    Yer
    Istanbul, .
    Bu konun tekrar aktif olmas?n? istiyorum..

Dün gece ?stanbul üzerinde dola?an 2 tane ufolu görmü?tüm. Bunlar daha çok y?ld?zlar gibi olupta y?ld?zlar?n 10/1 i kadar parlayan. Net bak?nca belli olan cisimdi. ?lk önce akl?ma kamera geldi fakat o kadar belli olmad??? için kamera çeksem ne çekmesem nedir? Bir kaç dakka izledikten sonra gözümden kayboldu zaten. Senelerdir bu günü bekliyodum gösterene ?ükürler olsun =)))

Daha sonra hemen bilgisayar ba??na geçip. Yak?n bir arkada??mlan ileti?ime geçtim. Onun daha önceden gördü?ü için, benim üstte anlatt???m gibi söylemi? bulunmaktay?m. Arkada??m bana birden '' Bi Dakka Bakay?m Dedi '' Dedim hocam nereye? =)

Bakt?m bir kaç dakka sonra bana link yollad?. Burada uydular?n gökyüzünde uçuş ?ekillerini gösterdi. Benim gördü?üm buna çok uyumluydu. Yaln?z benim kafam? tek kar??t?ran taraf? ise benim görmü? oldu?um cisimlen bunun aras?ndaki fark gördü?üm cisim gökyüzünde daha h?zl? ve y?ld?zlar aras?nda k?vrak dönü?ler yapabiliyordu. Kafam? kar??t?ran tek taraf ise k?vrak dönü?lerdir. Sanm?yorumki Uydular bu kadar k?vrak dönü? yaps?n ve seri olsun =)))

ONUR KAYA
    Grafice Design

Hocam uydu olabilir mi bilmiyorum ancak. Ben gece s?k s?k gökyüzünü izlerim ve uydulara çok s?k rastlad?m. ?nce bir ???k çok h?zl? bir ?ekilde ip üzerinde ilerlermi? gibi dümdüz ilerleyip 1-2 dakika içinde kayboluyor.

Senior Member
    Yer
    Istanbul, .
    Zaten uydular i?i çok kar??t?r?yor. Havada uçan bir cisim gördük. Peki ufo mu?
    ONUR KAYA
    Grafice Design

Senior Member
    Yer
    Izmir, Turkey.
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Zaten uydular i?i çok kar??t?r?yor. Havada uçan bir cisim gördük. Peki ufo mu?

<div align="right">Originally posted by Monarch*-*08/07/2009*:* 15:36:47</div id="right">
    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    Ad? üzerinde, "ne oldu?u meçhul uçan cisim" yani illa ki dünya d??? bir araç olmas?na gerek yok. Bak?nca veya yak?n?na gidince tan?mlayam?yorsan?z ve uçuyor ise, her?ey UFO kapsam?ndad?r
    Arslan \"scenery koleksiyoncusu\" Türegün
    35,5 // 1966

Senior Member tazmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Türkiyede;

--- iyi bir tak?m gelişmeler oldumu genellikle ba?ka bir tarafta ayaklanma veya silahl? çat??malar art?yor amaç geri b?rakmak b?rak?lmak asl?nda mevcut ayaklanmalar ile Devlet u?ra??rken asl?nda d?? güçlerin oyunlar? ile
    geri b?rak?l?yor
    Türkiye için alt?n say?lacak ve dünyan? n so?uk sava? dönemlerinde ça? atlamas? gerekir iken kendi içimizde birb irimize dü?ürüldük!

ve tren kaçt? ?imdi yakalamak en az 3 kat daha zor belki konu ile ne alakas? var diyebilirsiniz

devlet harcamalar?nda öncelik s?ras? vard?r d?? güçler do?rudan yada dolayl? olarak bu s?ralamay? de?i?tirdikleri zaman , projelerimiz böyle at?l kal?yor

bak?n devrim arabam?z bozuldu diye rafa kald?r?ld? , ne olmu? bozulduysa(ki bozulmad? benzin koymay? unutmu?lar) varsay?n bozuldu tekrarl?yorum ne olmu?! i?te avrupal?dan amerikal?dan ayr?ld???m?z nokta bu,elimizdekinin yapt?klar?m?z?n k?ymetini ve veya kadrini bilmiyoruz.

sevgilerimle

KEREM ETGÜ

ISTANBUL

Ey Ana! Eğer Oğlun Bir Asuman Aşkına Tutulmuşsa Bırak Uçsun!

konuyla ilgili.
    http://www.youtube.com/watch?v=HEheh...eature=related

Boylesine buyuk bir evrende, bence tek hucreli de olsa farkli bir yasam olmali.