Sayfa 1/4 123 ... SonSon
36 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: UFO

Senior Member LTBA201 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ?stanbul, Turkey.

UFO

2006 y?l?nda forumumuzda bu fotoyu payla?m??t?m.Uça??n uza??ndaki nesne benim ve baz? arkada?lar?m?z?n dikkatini çekmi?ti ve ara?t?r?lmas? için Haktan Akdo?an'a göndermi?tim fotoyu.Yak?n zamanda cevap gelmeyince unuttum gitti tabi...Geçen gün babamla sohbet ederken akl?m?za geldi bu foto ve Haktan Akdo?an'a sorduk.Bize cevap vermeyi unutmu? inceledikten sonra.Fotoyu hemen hat?rlad? ve inceleme yapt?ktan sonra çekti?im fotoyu tan?mlanamayan uçan cisimler kategorisine koyduklar?n? söyledi.3 y?l sonra da olsa böyle bir cevap almak aç?kças? ho?uma gitti çünkü ben de uça??n uza??ndaki cisimin UFO olabilice?ini dü?ünüyordum ve yapt?klar? incelemeler sonunda onlar?n da ayn? fikirde oldu?unu görmek heyecan?m? artt?rd?.Orjinal fotoyu,picasada renklerdi?im fotoyu ve o renkli fotonun zoom yap?lm?? halini koyuyorum,bakal?m siz ne dü?üneceksiniz:

http://img185.imagevenue.com/img.php..._122_416lo.jpg

http://img169.imagevenue.com/img.php..._122_798lo.jpg

http://img165.imagevenue.com/img.php...122_1087lo.jpg

(foruma foto yüklemeyi denedim ama yapamad?m,fotuyu seçemiyorum ve do?al olarak no file to upload yaz?s? ç?k?yor,onun için link verdim kusura bakmay?n)

LTBA201/Bar?? Arcan

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Evrende yaln?z m?y?z? Degil miyiz?

1997 y?l?nda aksamustu vakitleri Yalova/C?narc?k ta kendi gozumle gormesem yaln?z?m dostlar?m diye dalga bile gecerdim ama gecilecek yan? yokmus o gun ogrendim.[B)]

Yaln?z hocam her UFO gri degil benim ki bordo modeldi.O zamanlar o olay ulusal bas?nda cok fazla yer bulmustu herhangi bir veri ya da gorsel kay?t olmamas?na ragmen.Gercekten cok alcakt? ve bu adamlar nas?l bu kadar sessiz demistim.
    Cevat Adapazarli
    1980 / Adapazari

Senior Member tazmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    bizlerde adettir ya yurt d???ndan gelen bir ?eyler getirir çikolata mikser felan.. bunlarda bari teknolojik bir?eyleri hediye olarak getirselermi?ya

KEREM ETGÜ

ISTANBUL

Ey Ana! Eğer Oğlun Bir Asuman Aşkına Tutulmuşsa Bırak Uçsun!

Inanmak,inanmamaktan daha mantikli geliyor.

Soyle bir tanede 10\20 metre uzaktan yakin cekim fotograf yok ki emin olalim.
    Emrah Durmaz (1984) 35 ½ Kaf Sin Kaf

Senior Member
    Yer
    Konya,Izmir, Turkey.
    Arkadaslar Havac?l?k ve Uzay teknolojisinin nerelerde oldu?unu tam olarak bilenimiz var m?? Biz biribirimizle u?ra??rken elin o?lu har?l har?l çal???yor. Gayet tabii tan?mlayamad???m?z için bize göre UFO, eminim biryerlerde bunlar? yapan arkadaslar icin kesinlikle IFO'dur (belki de project something falan). Bu arada biz bunlarla oyalan?rken elin o?lu mal? götürüyordur.

Ama gene de iyi bir deneyim, insan?n havada tan?mlayamad??? bir?ey görmesi ho? olmal?.

Ali E. Titiz

Senior Member Excalibur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    "Bar?? çok sa?ol ilgin için hani 3 y?l önce haberdar edecektin. Seni o ufo nun sahibi kaç?rd? sand?m "
    Bu aralar s?kça haberleri ç?kar oldu öyle ki Haktan Akdo?an '? geçenlerde kanallar?n birinde konuk etmi?lerdi. Bir de ileti?im için bir adres vermi?ti. Yanl?? hat?rlam?yorsam
    info@siriusufo.org

TAV PBB
    A. KORHAN YOKUS
    ISTANBUL // 1973

Banned
    Yer
    Türkiye
    Evrende yaln?zm?y?z de?ilmiyiz? Bence evrendeki milyar kere milyar hatta belki rakamlar?m?z?n yetmeyece?i miktardaki sistemler içerisinde bir nokta bile olmayan dünyam?zda sadece hayat vard?r demek bana biraz abes geliyor aç?kcas?. Ama teknolojileri bizden ileri ama geri fakat inan?yorum ki mutlaka vard?r. Yüzy?llard?r milyonlarca insan bence hep bir a??zdan yalan söylüyor olamaz. Hadi baz?lar? uyduruyor diyelim ama hepsimi uyduruyor? Görenler, temas kuranlar, al?koyulanlar.. Sonra daha gerilere gidelim, ma?ara duvarlar?na bile çizilmi? uzay arac?, uzayl? figürleri. Bunlar da sahtemi? Olamaz bence. ?çimizden bir ço?u bilir, 51.bölgeyi. Hani ?u Amerika'daki gözlerden uzak içinde ele geçirilmi? dünya d??? yarat?klar?n ve uzay araçlar?n?n bulundu?u iddia edilen üs. Bir de son zamanlarda ortaya ç?kan yeni teknolojileri de duymu?sunuzdur. Radara yakalanmayan uçaklar, görünmez olabilen tanklar, manyetik enerjiyle havada as?l? kalabilen maddeler, cinc?r denilen fizik harikalar? gibi. Ben bunlar ile 51. bölge aras?nda ciddi ba?lant? ?üpheleri duyuyorum mesela. Bana kal?rsa el o?lu Üsküdar'? geçiyor ama bizler hala varm?d?r yokmudur tart??malar?nday?z. Ne dersiniz?

Senior Member
    Yer
    Istanbul, .
    yüce rabbim, '' ufolu karde?lerimizi bir gün evimize konuk etmeyi nasip eyle yarrabbi''

ben hiç görmedim, görmekte isterim aç?kcas?
    ONUR KAYA
    Grafice Design

Banned
    Yer
    Türkiye
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">yüce rabbim, '' ufolu karde?lerimizi bir gün evimize konuk etmeyi nasip eyle yarrabbi''

ben hiç görmedim, görmekte isterim aç?kcas?

<div align="right">Originally posted by Monarch*-*13/02/2009*:* 22:36:11</div id="right">
    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    Sevgili Onur, bu dile?ine ben de kat?l?yorum. Ancak "hay?rl?s?ysa olsun!" demi? olmakta da fayda var. Çünkü, anlat?lan, uzayl?larla ya?anm?? her olay pek iç aç?c? olmayabiliyor..

Senior Member erkal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Gece uyku sersemi gelmesinde gündüz gelsin can?m? yesin dipnot :haddinden fazla iyi derecede matematik ve ingilizce biliyor olduklar?n? yan?lm?yorsam zaman?nda ufo gerçe?i adl? bir program vard? orada duymu?tum, ho? yolda sölesem benimle kafa bulurlar millet olarak böyle konulara gelemiyoruz herkes birbirine uzayl? diye ta? at?yor malum haz?r konu aç?lm??ken payla?ay?m dedim

?Y? UÇU?LAR.