Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member TC-BUG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    ?u an ilk program yay?nlan?yor .

http://www.airporttv.tv/canliyayin.php
    Buğra Oğuzülgen - Istanbul / 1984
    Spot-TR Photographer | http://www.spot-tr.com | http://www.jetphotos.net//showphotos.php?userid=35086

Junior Member
    Yer
    IZMIR, Turkey.
    her?eyi biliyorsun da psikomotora neden psikoterapi diyorsun??
    bir dalganin savurup getirdiklerini dusundum.noldu bilmem,kelimeler bitti.Ben geride kalandim.biraz yorgun biraz hayata kirgin

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Oncelikle uslubunuz cok yanlis buna dikkat cekmekte fayda var.Heryerde bir oturma kalkma, soru sorma adabi vardir.

Sorunuzun cevabina gelince,

Bizler kamera ile dogmadik.Hayatimizda ilk defa bir program yapiyoruz ve bunuda sanal havaciligin gelismesi icin yapiyoruz..

Programin basindada Surcu Lisan edersek affola diye belirtiyoruz..

Siz hayatinizda ilk defa bir program cekipte, heyecaniniza dayanarak sifir hata bir program cekin biz sizi alkislayalim..Ha bunu yapamiyorsaniz yapanlarada birazcik sayginiz olsun..

Programa konuk aldigimiz arkadaslar bile size bunu belirticekler..

Biranda karsinizda 3 kameranin olmasi ve KAYIT demesi kolay degil..

En azindan bizim gibi acemi ve ilk defa kamera karsinina gecen kisiler icin insanlar icin..

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    Evrim arkadasi kaale almana yahut insani aciklamalarda bulunmana gerek yok , biz izledik keyif aldik . Hatta izleyemeyenler olabilir diye dusunerek ilk programin tam kaydini aldim ... 1 GB kadar tuttu ham mpg2 kayit , xvid'e cevirip dileyenlerin indirmesi icin paylasacagim .

Ilk programin yayinlanmasi munasebeti ile daha once diledigim basariyi tekrar ediyorum . Muhakkak ki hatalar olacaktir , evimizde bile amator kamera ile cekim yaparken ilk baslarda heyecanlanip komik durumlara duseriz

Fikrini medenice paylasamayan , amaci soru sormaktan ote polemik yaratip bundan nemalanmak olanlara , muhtelif nedenlerle yapilani amiyane tabiri ile "hazmedemeyenlere" bekledikleri ilgiyi gostermeyelim . Elestirende olacaktir , alkislayanda , kufur edende , kucaklayip opende , bunlarin hepsi dogal , olmustur ve olmaya devam edecektir ...

Sozun ozu , biz isimize bakalim kardesim .

"Az laf cok is"

Sevgiler , MD ucusunu bekliyoruz
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member TC-BUG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Ben kameran?n önünde ad?m gibi bildi?im PFD ND yi söylerken PFD diyemedim 3 kere arka arkaya PF ç?kt? a?z?mdan D ç?kmad?,orada hatalar?n olmas? çok normal.Bunu montajda kesmezlerse gülersiniz bol bol (benim PF olay?n? yani)
    Buğra Oğuzülgen - Istanbul / 1984
    Spot-TR Photographer | http://www.spot-tr.com | http://www.jetphotos.net//showphotos.php?userid=35086

Senior Member tk1550 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Güzel insanlarla geçirilmi? süper bir gündü.Bu?ra n?n dedi?i do?ru bu görünenler montajlanm?? hali birde kamera arkas? olsa tam süper olacak. Asl?nda Evrim agabey o gözlükleri uyudu?u anla??lmas?n diye tak?yor?maj falan hikaye...

Emirhan soruna muhtelif cevaplar?m olacak bekliyorum bi ara ?imdilik senin yoklu?undan faydaland?m diyeyim[^]Replikler hala kulaklar?mda;

-ooo güzel ini? oldu..
    *olacak tabi autoland yapt? zaten...sen mi yapt?n???

Arkada?lar destekleriniz , uyar?lar?n?z ve ele?tirileriniz için teşekkür ederim.

Öncelikle ?unu söylemekte fayda görüyorum ki Biz programc? de?iliz, televizyoncu hiç de?iliz. Biz bu hobiye gönül vermi? 2 arkada??n?z olarak bu hobiyi tan?tmak ,sevdirmek , sizleri di?er insanlar ile tan??t?rmak , yeni dostlar edinmek , bildiklerimizi payla?mak bilmediklerimizi ö?renmek için bu i?in içindeyiz.

Mutlaka yanl??lar?m?z , hatalar?m?z olacakt?r. Bunlar? düzeltmek ve daha iyisini yapabilmek için sizlerin deste?ine ve fikirlerine her zaman ihtiyaç duyaca??z.

Kamera kar??s? gerçekten zor . Bunu çekime gelen arkada?lar hergün anlatacaklar sizler de geldikçe ya?ayacaks?n?z. Bu nedenle bizleri anlay??la kar??lam?n?z? ve hatalar?m?z? yap?c? ?ekilde bizimle payla?man?z? do?rular?m?da art niyet ve ba?ka duygulardan ar?nm?? olarak alk??laman?z? ve bize güç vermenizi bekliyoruz.

Sizlerin deste?i ile hu hobiyi daha kaliteli ve daha ileri seviyeye götürece?iz. Elimizde böyle bir imkan varken , bizlere böyle ?ans tan?nm??ken , gereksiz , art niyet içeren ve tamamen y?k?c? yakla??mlardan uzak bir birliktelik diliyoruz.

Hafta içi hergün saat 19:00 da görü?mek üzere. Bizleri yanl?z b?rakmay?n.
    Erim Funda

IVAO_TR / THYVA

Junior Member
    Yer
    IZMIR, Turkey.
    Hatalar söylenerek bir?ey daha ileri götürülür. Ele?tri her zaman olur. Bunu da ister kötü olarak al?n isterseniz iyi olarak. Bu size kalm?? bir?ey. Ancak orada ?unu biliyorum bunu biliyorum dedikten sonra böyle bir hata garip kaçar. Bunu dedi?iniz zaman ve onca chart özellikleri LTBJ den 34vs.. say?ld?ktan sonra psiko.. onu da zaman ayirip yap?lan seyi seyreden izleyicinin de söyleme hakk? vard?r.
    Ozellikle canl? yay?n de?ilse. - ?unu da rahatça söyleyebilirim ki bant yay?nlar?nda insanlar daha rahatt?r. Canl? yay?nlara göre.
    Herkese iyi çal??malar
    bir dalganin savurup getirdiklerini dusundum.noldu bilmem,kelimeler bitti.Ben geride kalandim.biraz yorgun biraz hayata kirgin

Gerçekten güzel program olmu? benim ç?kt???m program? heycanla bekliyorum
    AYJET FLYING NINERS
    EMIRHAN KÖKSAL

Y?lmaz ,

Tabiki ele?tireceksin bu senin en do?al hakk?n . Yazd???m? okursan ne demek istedi?imi anlayacaks?n tahmin ediyorum. Canl? yay?n ,bant , rahatl?k filan bahsetti?ine göre TV tecrüben var herhalde. Bizde bu bilgilerden yararlanmaktan zevk duyar?z .Umar?m sende sanal havac?l?k için iyi bir?eyler yapars?nda bizde seni ele?tirir ve alk??lar?z.

De?erli katk?lar?n için teşekkür ederim.
    Erim Funda

IVAO_TR / THYVA