3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Senior Member
    Yer
    izmir, Turkey.

10-11 haziran vatsim anadolujet fly-inn

?u an fly-inn hala devam ediyor ancak yorgunluktan olsa gerek( bugünkü 12. uçuşumdu), readback yaparken söyleyeceklerimi unutup, push to talk butonuna basarken "neydi yaaa" dedi?im, sonras?nda da biraz utand???m için FS'yi hemen kapatt?m .Bunlar olurken say?n Hakan Güven hocamla ba?lant?dayd?m.Bu yüzden ondan ve di?er tüm trafikten o ortamdaki ciddiyeti bozdu?um için özür diliyorum.

?u anda saat 00:30 ve vatsimde hala 25 uçuş ve 4 kontrolör var.

Gelelim FLY-inn'e.Gerçekten çok keyifliydi.Özellikle trafik çok yo?un oldu?u için çok güzel geçti.LTAC ini?imde piste 100m kala ancak ini? klerans?n? alabildim.O an gerçekten uçuyormu?um gibi hissettim.

Yo?un trafi?e ra?men, hold yapan bir kaç ki?i duydum.ATC olan hocalar?n yetene?inden olsa gerek.Hepsine teker teker teşekkür ediyorum.

Bence bizde bu havac?l?k a?k? varken biz daha çooo...k izlerleriz.

San?r?m bu kareler trafi?in ne kadar yo?un oldu?unu anlatmama bir nebze yard?mc? olur.

LTAC

Ne yaz?kki bu fly-inn'lerin sezon finaliydi. Bir dahakini beklemek çok zor olacak.

Tüm trvacc ve sanalpilot ailesine ayr?ca tüm ATC ve Sanal pilotlara bu güzel fly-inn'i ya?att?klar? için teşekkür ediyorum.San?r?m herkes benimle ayn? fikirde olacakt?r.

Herkese iyi uçuşlar.Nice fly-inn'lere...
    Kaan Y?lmaz 1994 ?zmir
    LTBJ - Adnan Menderes Airport

Siz biraz az çekmi?siniz, ben 70 trafik gördüm fakat ayn? profesyonelli?in ATC'ler taraf?ndan gösterildi?ine inanm?yorum. Yine de kat?lan ve zaman ay?ran herkese teşekkürler.
    Berk Bingol
    berk@aviationturkey.com
    www.aviationturkey.com

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Güzel bir gündü.Benim uçtu?um s?rada en büyük sorun Esenbo?a yakla?madayd?.Önceki fly-inn tecrübelerinden dolay?, yola ç?kmadan IST-ESB uçuşuna 8 ton yak?t ald?m=) pek sorun olmad?.

TCAS de görünen ,trafi?in en rahatlam?? haliydi diyebilirim.''BEY'' ndb de 3 tur hold arkas?ndan dct ''HAY'' ve ''HAY'' ndb de de 3 tur hold,ondan sonra piste vektör almaya ba?lad?k.

Berk Bingöl hocama da kat?l?yorum.Ama san?yorum yo?unluktan olabiliyor bu tarz ?eyler.Örne?in ben vektör sonras? hangi piste serbest k?l?nd???m söylenmeden Tower freakans?na geçmem söylendi.Sordum,cevap alamad?m,3R de trafik olunca 3L talep ettim kuleden,yakla?ma söylemedi?i için.Ve inilecek pist biraz geç belirlenince çok h?zl? hareket etmek gerekiyor ,checklistti uça?? haz?rlamak vs.Ama her?eye ra?men çok zevk ald?m,Anadolu Jet VA tekrardan hay?rl? olsun.

Burak