Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718
178 sonuçtan 171 ile 178 arası
    Senior Member
    Yer
    Izmir, Turkey.
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Taksi yolunu hemen hemen benim bitirdi?im yerden itibaren kald?rm??lar [}</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    Hay bin kunduz.
    Yahu adam daha usturuplu bir yerden kald?r?r bari. Öyle viraj? al?p da yol aniden biritilir mi!
    Tavuk karas? olan var. Gören var görmeyen var
    Arslan \"scenery koleksiyoncusu\" Türegün
    35,5 // 1966

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Fatih son dosyalar ile denedim;

1- landclass gayet güzel ama ke?ke meydan etraf?ndaki çevre yollar?n? aplike edebilsek özellikle 34 taraf?ndaki. ama ?u hali ile ?ehir baya?? bir ?ehir gibi görünüyor.kalabal?k.

2-afcad'i denedim bir sorun görmedim yada sorun bana denk gelmedi

3-z?plama konusunu her iki opsiyonda da denedim.halen var. mesh vb kullanm?yorum. Fakat daha ilginci, z?plama sadece 34L pistinin sonuna do?ru (16pist ba??na) giderken oluyor, ayn? z?plamay? test etmek için ters yönde denedi?imde yani 16R'den apron istikametinde ayn? yerde hiçbir?ey olmad?!!! yani sadece tek yönde giderken bu tuhaf z?rplama var.

dumanlanma ve z?plaman?n ?iddeti uça??n air yada cfg dosyas?na ve efekte göre de?i?iyor. CitationII ortal??? toza dumana katarken FFX 737-400 hafifçe titredi o kadar.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    A?abey selam ...

Biraz önce eve geldim yatmadan bakay?m dedim ki bakmaz olayd?m , uyku girmez ?imdi gözüme sinirden

Landclass'? zaten elden geçirmek niyetindeyim , baz? yerlerde tan?m hatas? olmu? onlar? düzeltece?im . O arada yol i?ine de bakar?m , neticede olmaz de?il , tekni?i çözdükten sonra Türkiye Karayollar? haritas?n?n ayn?s?n? bile yapar?z ( da buna can dayanmaz o ayr? )

Bir yaz? okumu?tum yollar ve Fs'e uygulanmas? ile ilgili , bir daha inceleyeyim bakal?m ne ç?kacak ortaya

--------------

Bu son denemelerden sonra 16L ve 16R pist ba?lar?na giderken ya?anan z?plama sorunu ile ilgili hiçbir?ey yapm?yorum . Bu hali ile devam ediyoruz ve meydan? bitiriyoruz .

Sevgiler , deneyip zaman ay?rd???n?z , tespitleri payla?t???n?z için ise teşekkürler
    B. Fatih KOZ [ Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ DCS 2.7 / X-Plane 11.55 / X-Plane 12 / MsFs 2020 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member
    Yer
    izmir, Turkey.
    Fatih hocam landclass'la ilgili bir tespitim oldu, onu size söylemek istiyorum.?zmir ?ehir merkezinde binalar ortalama 5 katl? apartmanlard?r.Ancak bu landclassda k?y? ?eridi d???nda bütün evler 2 katl? ve müstakil ?eklinde.Acaba landclass'? buna uygun bir ?ekilde tasarlayabilir misiniz?
    Kaan Y?lmaz 1994 ?zmir
    LTBJ - Adnan Menderes Airport

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Fatih hocam landclass'la ilgili bir tespitim oldu, onu size söylemek istiyorum.?zmir ?ehir merkezinde binalar ortalama 5 katl? apartmanlard?r.Ancak bu landclassda k?y? ?eridi d???nda bütün evler 2 katl? ve müstakil ?eklinde.Acaba landclass'? buna uygun bir ?ekilde tasarlayabilir misiniz?

<div align="right">Originally posted by thy8797 - 17/04/2008 : 21:17:07</div id="right">
    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    Cevap için bak?n?z hemen sizin yaz?n?z?n bir üstündeki yaz?m?n "Landclass" ile ba?layan cümleci?i .

Yahu ya ben yazmay? bilmiyorum , derdimi anlatmaktan acizim ya siz okumuyorsunuz kuzum ...

Bu arada küçük bir bilgi ;

"LTBJ D?? Hatlar Terminali Güncellemesi" çal??mam?z aksi ve olumsuz bir durum olmad??? sürece bugünden itibaren "LTBJ 2008" çal??mas?na dönü?mü?tür ...

Bu nedenle RC3 ya da RC4 ç?kmayacakt?r , Ahmet Bey d?? hatlar terminalini bitirip testlerde de olumsuz ciddi bir hata olmamas?na binaen iç hatlar ve teknik blok k?sm?n? modellemeye ba?lam??t?r .

Çal??ma payla??lmaya haz?r hale geldi?inde ayr? bir konuda LTBJ 2008 Beta ya da RC1 duyurusu yap?lacakt?r .

LTBJ 2008 ba?l? ba??na ba??ms?z bir çal??ma olup kabaca a?a??daki ö?eleri içerecektir ;

1. Yeni D?? Hatlar Terminali
    2. Eski Terminal
    3. Teknik Blok
    4. Kargo Apron
    5. Askeri Apron ve Hangarlar
    6. DHMI verilerine sad?k bir AFCAD
    7. Uydu görüntülerine göre yerle?tirilmi? binalar
    8. Muhtelif görsel objeler ( a?aç , çiçek , böcek vb. )
    8. Uydu görüntülerini baz alan meydan çevresi landclass çal??mas?
    9. Uydu görüntülerini baz alan ?zmir ?ehir landclass çal??mas?
    10. Karayollar? ve GPS verilerini baz alan ana yollar , meydan çevresi yollar?
    11. TCDD verilerini baz alan trenyollar?
    12. Olas? muhtelif ekler

Bu çal??ma süresince bu konu alt?nda yay?nlanan ve küçük görsel sorunlar hariç bir hatas? bulunmayan LTBJ 2008 Update RC2 ve ona ek olan LTBJ Land Update dosyalar?n? güvenle kullanabilirsiniz .

Emniyetli uçuşlar

LTBJ 2008 Yap?m Ekibi

Senior Member
    Yer
    izmir, Turkey.
    Fatih kaptan?m özür dilerim.Ben cümleyi yanl?? kurmu?um.Demek istedi?im landclass'? gözden geçirirken bu söyledi?im konuya da bir el atar m?s?n?z? Sizin fark?na varmad???n?z bir ?ey olabilir o yüzden söyledim. Siz de zaten benim mesaj?ma cevap olarak mesaj?n?zda bunu yapaca??n?z? belirtmi?siniz.O zaman sorun yok.
    Kaan Y?lmaz 1994 ?zmir

Senior Member
    Yer
    izmir, Turkey.
    Proje yar?m kald? san?r?m ?
    Kaan Y?lmaz 1994 ?zmir

Senior Member mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir, Turkey.
    Birazc?k daha bekleyin; yak?nda güzel haberler gelecek....
    S. ONU® / Izmir

---------------------------------------------
    DCS 2.8 + X-Plane 11.55 + MSFS 2020/// Win10 Home /// Ryzen7 5700X, MB: MSI X570 A-PRO, Zotac 3060 Twin Edge 12GB, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu... Track IR5 Pro, Thrustmaster HOTAS Warthog A-10C Throttle-Stick Replica, Thrustmaster Rudder Pedals