Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Ev Kokpiti

<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Taner hocam, sizin kokpit resimlerinize ula?amad?m ancak Ahmet Aybirtek'in Kokpitinden al?nan fotograflar gerçekten heyecan verici ve etkileyici! Ke?ke benimde yerim ve tabii ay?rabilece?im finansal gücüm olsa dedirtiyor inasana...

Çok iyi dü?ünmü?sünüz, çokta ho? olmu?. Çal??malar?n?zda kolayl?klar dilerim.

Sayg?lar?mla...

<div align="right">Originally posted by captainmusic*-*26/02/2008*:* 00:17:00</div id="right">
    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    Benim kokpit resimlerini de siteye ekledim.
    Taner Sevim
    Istanbul/1964

Member
    Yer
    antalya, Turkey.
    Taner Hocam her zaman destek tam destek icin hic bir yerde yay?nlanmayan resimlerimi birazdan gonderiyorum ... herzaman yard?ma haz?r?m ...

Çok güzel. Kabuklar?na çekilmi? kokpitçiler yava? yava? ortaya ç?kmaya ba?lad?.
    Taner Sevim
    Istanbul/1964

Senior Member kral21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Taner abi, hay?rl? olsun yeni sitemiz. Kokpit çal??malar?na gönül vermi? arkada?lar?n bilgileri ile site zenginle?ecektir. Bir ara Remzi abinin çal??malar?na kat?l?yordum. Bu siteye kendisininde kat?l?m?n? bekliyoruz. Beraber kokpit çal??malar?m?z en k?sa zamanda tekrar ba?layacakt?r umar?m.

Istanbul / 1986

<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Taner abi, hay?rl? olsun yeni sitemiz. Kokpit çal??malar?na gönül vermi? arkada?lar?n bilgileri ile site zenginle?ecektir. Bir ara Remzi abinin çal??malar?na kat?l?yordum. Bu siteye kendisininde kat?l?m?n? bekliyoruz. Beraber kokpit çal??malar?m?z en k?sa zamanda tekrar ba?layacakt?r umar?m.

<div align="right">Originally posted by kral21*-*27/02/2008*:* 12:09:57</div id="right">
    Fatih teşekkürler. Bu vesile ile siteye Kemal Bak?'n?n Nasıl Ba?lamal? ba?l?kl? yaz?s? ile Orpan Yolcu'ya ait kokpit resimlerinin eklendi?ini duyurmak isterim. Faydal? olmas? dile?i ile
    Taner Sevim
    Istanbul/1964

Senior Member ta1dr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    Türkiyrde bir bo?lugu doldugunuz için size ve Kemal beye cok teşekkür ederim.

çal??malar?m? derleyip toplad???mda gönderece?im.
    ba?ar?lar diliyorum.
    Ahmet UÇAN-1969 Istanbul
    NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Türkiyrde bir bo?lugu doldugunuz için size ve Kemal beye cok teşekkür ederim.

çal??malar?m? derleyip toplad???mda gönderece?im.
    ba?ar?lar diliyorum.

<div align="right">Originally posted by ta1dr*-*28/02/2008*:* 13:24:40</div id="right">
    Ahmet hocam senin katk?lar?n?n, büyük bir bo?lu?u dolduraca?? yads?namaz. Dokumanlar?n? bekliyoruz.
    Taner Sevim
    Istanbul/1964

Junior Member
    Yer
    ?STANBUL, Turkey.
    Ba?lang?ç olarak birkaç resimle bende kat?labilirim.

Ba?ar?lar.

Junior Member
    Yer
    ?STANBUL, Turkey.
    Ba?lang?ç olarak birkaç resimle bende kat?labilirim.

Ba?ar?lar.

<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Ba?lang?ç olarak birkaç resimle bende kat?labilirim.

Ba?ar?lar.

<div align="right">Originally posted by kahyurek*-*09/03/2008*:* 02:39:06</div id="right">
    Katk?lar?n?z için teşekkürler
    Taner Sevim
    Istanbul/1964