Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon
107 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Member
    Yer
    Ankara, Turkey.
    Nuri hocam selamlar:

Uçak boyama isteklerinin ayn? ba?l?k alt?nda toplanmas? gerçekten oldukça pratik bi çözüm.

benim önerilerim ?unlar :

uh-1 ( jordan moore hovercontrol)

uh-60 sikorsky ( jordan moore)

ah-1 cobra

ab-206

crj-900 /crj 700 wilco

( bu arada boyamalarda toplu indirim var m? metalik boyada fiyat fark? oluyor mu...?

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    quote:
    Meriç kaptan kuvvetle muhtemel FSX'den bahsediyor. Zira FS2004'te CRJ yok default olarak

Originally posted by vaccaro*-*24/01/2008*:* 20:33:14

Dor?udur, evet.
    2. el Yoke Al?c?s?y?m !

Meriç K?l?nç 1992 Kad?köy
    Nahita Virtual Airways
    Flight Operations Manager
    LTFJ - LTAI (saw-ayt)

Senior Member BEST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    quote:
    Meriç kaptan kuvvetle muhtemel FSX'den bahsediyor. Zira FS2004'te CRJ yok default olarak

Originally posted by vaccaro*-*24/01/2008*:* 20:33:14

Bravo Arslan hocam.Sonunda hatay? siz yakalad?n?z.Te?ekkür ederim.
    Ben de diyordum niye anla?am?yoruz.

Cenk kaptan?m.
    Sözlerime Özür Dileyerek ba?l?yorum.
    Bu sayfada içten,sevecen ve gönülden boyamalara yard?m edecek olan arkada?lar?m?z?n rencide olabilecek sözleriniz var,mesaj?n?z?n alt sat?rlar?nda....
    Tamam sat?r?n sonuna ?AKA anlam?nda GÜLÜCÜK smileyi koymu?sunuz.
    Hiçbir ç?kar gözetmeksizin,arkada?lar?m?za yard?m için kollar?m?z? s?vay?p,i?imizden gücümüzden,hatta uykumuzdan fedakârl?k edip,sizlere Gönülden Boyama i?lerine ba?lad?k!.
    Sayfam?z?n ilk mesaj?nda zaten Gönüllü oldu?umuzu,bundan hiçbir menfaat beklemeyip,sadece boyama i?lerinde ma?dur kalan arkada?lar?m?za yard?m? ve PAYLA?IMI esas ald???m?z? yazm??t?k.
    Hatta Adminiz Murat hocam?za da;
    Açt???m?z bu Topik için izinli olup olmad???m?z,yard?mlar?m?z?n yasal ve kurallar?m?za ayk?r? olup-olmad???n? da dan??t?k.

Bu yaz?m?z,bizi yanl?? anlayanara Bilgi mahiyetinde olmas?n? dilerim...Sayg?lar sunar?m.
    Keyifli Uçuslar.
    Nuri GUVEN-1957

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    hangi konuda rencide olabilece?imizi benmi anlayamad?m?

Nuri bey, bilemiyorum içindeki Uh-1h olan mejsadan mi bahsediyorsunuz ama emin olun bunca y?ll?k sanalpilot tecrübeme dayanarak e?er Cenk bey" para ile boyuyorsan?z......." diye bir imada bulunmad? ise genelde repainterlara yönelik ola?an bir ?aka. Siz yanl?? anlad?n?z gibi geldi bana biraz. Ben sanm?yorumki CEnk bey böyle bir söz söylemi? olsun bilakis liste uzad??? ve kendine özel bir liste gönderdi?i için tak?lm?? biraz (?aka yapm??), bu kadar üzerinde durmay?n, merak etmeyin böyle bir niyeti olan zaten aç?k aç?k yazar

bu arada uzun zamand?r helikopter boyamay? dü?ünüyordum. f?rsat olabilir benim için. benimde listem uzad?, hala Murat hocaya söz verdi?im eski Türk sava? uçaklar? var listemde! ama do?ru düzgün freeware model bulamad???m için add-on modelleride boyamak istemiyorum!. Kazunori Ito'nun F102'sini boyamak için bir sürü model indirdim ama repaint kit'i yok, bir ara mail'ini bulursam onu isteyece?im.

Bu arada kara verdim, F84F, F86 ve T33'ün kalan filo renklerinede el ataca??m! Sonra TM-II 737-200 için eski Türk ?irketleri var. SGA için yeni MNGler laz?m. (HNAC olmuyor içim elvermiyor A300B4 yada F4 203 için A300-600 veya 605R kullanmaya! halbuki F versiyonu var HNAC'de)

Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member semihx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Erzurum, Turkey.
    Hakan Hocam size free bir F-16 tavsiye edebilirim.

vc,kendi kokpiti,kendi sesi vs.payware kadar kaliteli bir uçak.

linki:http://www.transloadairlines.com/new...A_F-16C_v2.exe

be?enmeniz dile?iyle...
    sayg?lar...
    Semih Temuçin-LTCE

Member
    Yer
    Philadelphia, PA, USA.
    Hocam, PSS B757-200'ün direk paint-kit'ini koyuyorum.

L?NK ADMIN TARAFINDAN S?L?NM??T?R

Te?ekkürler =)
    Ugur Duna - 1989
    Philadelphia, PA, United States

\"The pilot who doesn\'t belong to any airline\"

Senior Member admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Yasal ve moral sorumluluk konusunda eski bir forum topi?ine göz atman?z? tavsiye ediyorum.

Aç?k olmayan bir husus varsa lütfen sorunuz

http://www.sanalpilot.com/forum/topi...&TOPIC_ID=3556

Copyright ile s?n?rlanm?? baz? yap?mlar? rapidshare'e yüklemek sak?ncal? olabilir. Dikkat etmek gerekir. Copyright metinlerini yabanc? dil bilgisi yetersizli?inden dolay? anlamakta güçlük çeken arkada?lar da forumlar?m?zda yard?m istemekten çekinmesinler lütfen.

?imdiden ellerinize sa?l?k.

sanalpilot.com site yoneticisi

ISTANBUL/1966

Member
    Yer
    Ankara, Turkey.
    Nuri Hocam :

Beni gerçekten ?a??rtt?n?z. E?er kimseyi hedef almayan hakaret içermeyen küçük bi espriden rencide olunacaksa ve e?er forum kurallar?na ESPR? YAPMAK YASAKTIR " ibaresinin de eklenmesi uygun olur.

Espri olsun diye yazd???m o cümleden e?er :

"bu i?i para ile mi yap?yorsunuz..?" anlam? ç?kar?laca?? dü?üncesi bile oldukça komik.
    Ancak bu aç?klamaya ra?men rencide olan ki?i veya ki?ilerden özür dilerim.

Cenk ERHAN

Member
    Yer
    Philadelphia, PA, USA.
    Malumunuz PSS kapand#305;. Elimdeki mevcut paint-kit'i ula#351;t#305;rmam#305;n ba#351;ka bir çözümü yoktu. Ayr#305;ca herhangi bir copyright metni de dikkatimi çekmedi.
    Ugur Duna - 1989
    Philadelphia, PA, United States

\"The pilot who doesn\'t belong to any airline\"

Senior Member BEST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    quote:
    hangi konuda rencide olabilece?imizi benmi anlayamad?m?

Nuri bey, bilemiyorum içindeki Uh-1h olan mejsadan mi bahsediyorsunuz ama emin olun bunca y?ll?k sanalpilot tecrübeme dayanarak e?er Cenk bey" para ile boyuyorsan?z......." diye bir imada bulunmad? ise genelde repainterlara yönelik ola?an bir ?aka. Siz yanl?? anlad?n?z gibi geldi bana biraz. Ben sanm?yorumki CEnk bey böyle bir söz söylemi? olsun bilakis liste uzad??? ve kendine özel bir liste gönderdi?i için tak?lm?? biraz (?aka yapm??), bu kadar üzerinde durmay?n, merak etmeyin böyle bir niyeti olan zaten aç?k aç?k yazar

Originally posted by hakan737*-*25/01/2008*:* 18:17:31

Cenk kaptan?m.Merhaba .
    Yukardaki Hakan hocam?n al?nt?s?ndaki sözlerinden ve sizin son yazd???n?z içten ve sa?duyulu yakla??mlar?n?zdan yola ç?karak,bir önceki mesaj?mdaki RENC?DE kelimesinin yerine "üzülmek" ifadesini kullanarak ve bir kere daha ilgili son sat?r?n?z? ?AKA mahiteyinde oldu?una inan?yoruz.
    Fakat siz de Enpati yapsan?z (kendinizi bzim yerimize koysan?z),sayfay? açmay? dü?ündü?ümüz zamanlarda,böyle bir dü?ünce (yanl?? anla??lma-menfeat olabilir dü?üncesi) in?allah kimsede olmaz!, deyip te,böyle bir sözle SAKA da olsa kar??la??nca insan,biraz üzülmemek elde de?il!,malumunuz.
    FAkat her?ey anla??lm??,sizden de ?AKAy? tasdik mesaj? ald?ktan sonra,olayda bir sorun kalmam??t?r.
    Sanalpilot camias?ndaki dostluklar?m?z? zedeleyecek böyle küçük anla?mazl?klar? acilen bertaraf edip,Payla??mlar?m?za h?zla sürdürmek;inan?yorum ki,en sa?duyulu yakla??m olacakt?r.

Aç?klamalar?n?z ve mesaj?n?z için teşekkür ederiz.Sorun kalmam??t?r.
    Ayr?ca bu aç?klamalar di?er bizi yanl?? anlayabilecek arkada?lar?m?za da Örnek olmu?tur.

Sizin de Uçak Boyama isteklerinizi en k?sa zamanda yerine getirece?iz.
    Fakat mesaj?n?zda boyanmas?n? isted?iniz uçaklar?n ?u bilgilerine ihtiyac?m?z var.Çünkü malum sizde veya boyama isteyen arkada?larda Model,texture,panel vs.. klasörleri falan var.
    1- Hangi uçaklar?n texture'lerini,hangi havayaolu yapal?m?,
    2- Bunlar?n hepsinin texture dosyalar?n? göndermeniz gerekir,
    3- Hangi uçaklar?? METAL?C yapal?m? (Çünkü 5-6 adet THY uça??m ?u an Metalic renklerde..,yapabiliyoruz)

Sayg?lar sunar,?yi uçuşlar dileriz.
    Keyifli Uçuslar.
    Nuri GUVEN-1957