Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon
107 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Member
    Yer
    germany, Germany.
    Nuri hocam öncelikle ellinize ve emegineze saglik.

Bu kadar hizli bi zamanda beklemiyordum acikcasi. Onun icin tekrar tesekkur ederim.

Maglum bazi sanal pilotlarin bilgisayar performansi FS2004 dogrultusunda dusuk seviyede. Bir cogumuzun bilgisayarlarii payware ucaklari yada ustun performans isteyen bir ucak programini kadirmamaktadir. Bu sizin boyama yaptiginiz ucak ise tam bir frame arkadasidir.

Istek yapmis oldugum ucagin (CSI) A319 modelinde galiba bir motor modeli secme secenegimiz yok. Orginal ucak modeli ne ise ona uyum sagmalaktayiz. Kucuk detaylari goz onunde bulundurmaya sanal dunya acisindan pek önemli bulmuyuorum.

TC-IZM ye ait karsiyaka olamsini ben istedim. Gercegi ile farkli olamsi sanal dunya acisindan fazla fark etmiyor bence.

Emegi gecen herkeze tekrar tesekkurler.

Bahadir imamoglu

De-Münster
    1986

Konuya ortadan dalmis oluyorum fakat IzAir boyamasi icin neden Project Airbus ya da en azindan iFDG degil de cok sene once CSI grubu tarafindan beta olarak yayinlanan ve daha sonra grubun dagilmasi neticesinde tam surumu cikmamis olan bir ucak secilmis onu merak ettim.

Zamaninda eski Project Airbus grubunun eski A320'si vardi. CSI'in A320'si ondan daha guzeldi ve bayagi bekledim cikmasini. Yaklasik bir sene surekli web sitelerine bakarak takip ettim, ama sonunda ucagin tam surumu cikamadan grup dagildi. Bayagi uzulmustum. Ama sonra iFDG A320 yapti ki CSI'dan daha iyiydi. En azindan bitmis tam surum bir ucakti.

CSI'in web sitesi hala duruyor, en son haber 5 sene oncesinden...

http://www.avsim.com/csi/
    Selçuk

Senior Member semihx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Erzurum, Turkey.
    kaptanlar?m bir de ?unu belirtmek isterim;
    di?er uçaklar?n paintkiti hakk?nda fazla bilgim olmad???ndan dolay?

pmdg 737-700/800,
    wilco 737-400-500
    wilco aribus vol1 ve
    posky 738 uçaklar?ndan istedi?inizi boyayabilirim.

sayg?lar...
    Semih Temuçin-LTCE

Senior Member
    Yer
    Izmir, Turkey.
    Bu arada isteyen olursa bende sevgili Ergin Buyukakinci'nin haz?rlam?s oldugu Wilco Airbus Volume1 ve PSS Izair boyamalar? mevcuttur.?steyen arkadaslar olursa burdan linkleri atar?m.

B737NG
    In Thrust we trust..

Member
    Yer
    germany, Germany.
    quote:
    Konuya ortadan dalmis oluyorum fakat IzAir boyamasi icin neden Project Airbus ya da en azindan iFDG degil de cok sene once CSI grubu tarafindan beta olarak yayinlanan ve daha sonra grubun dagilmasi neticesinde tam surumu cikmamis olan bir ucak secilmis onu merak ettim.
    Originally posted by drumex - 24/01/2008 : 16:17:04

Selcuk hocam, IFDG zaten mevcut. Galiba siz konuyu tam takip etmediniz. Ve dedeiginiz gibide ortadan daldiniz. Son yazdigim mesaji okursaniz, neden CSI secildiginide anlamis olursunuz vede merakiniz giderilmis olur Suan bir PMDG, PSS..vb ucaklar nasil istanbuldan-ankaraya ucabiliorsa, CSI ide ayni gorevi yapiyor..

saygilarimla,
    Bahadir imamoglu

De-Münster
    1986

Senior Member vikartindur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kuşadası, Turkey.
    ?öyle bir olu?uma ne dersiniz? bir excel tablosu dü?ünün...

**------------------------------thy -- anatoliava -- pegasus va -- onur va -- vs vs
    pss 319
    pss 320
    pss 330
    wilco b733-734-735
    pmdg 736-737-738-739
    pmdg 747
    posky 767
    leveld767
    50n b737
    ....
    ...
    vs

ortak bir giri?imle bir web sitesi olu?turulsa, yukar?daki tablo gibi büyük bir tablo olu?turulsa, halihaz?rda yap?lm?? olan bütün boyamalar sahiplerinin izniyle yer ald?klar? bütün sitelerden indirilerek toplansa veya link ?eklinde b?rak?lsa, böylelikle biz de hangi marka uçak için hangi boyaman?n ve hangi varyasyonlar?n oldu?unu görsek, hevesli gönüllülerin eksikleri kolayl?kla tamamlayabilecek ?ekilde bu tablodan eksikleri takip etmeleri nas?l olurdu sizce???
    Tuna Bilgi - 1977

ASUS G-750 Notebook (Modifiyeli win.10 )
    MSFS - 2020
    X-Plane 12 bekliyorum

Senior Member vikartindur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kuşadası, Turkey.
    quote:
    Tuna hocam Hakl?s?n?z.Daha düzgün ve sistemli olay olur söyledikleriniz.Ancak buna Admininiz karar verir.Biz ?imdilik burada arkada?lar?m?z?n isteyip de bulamad?klar? Boyamalarda kendilerine yard?mc? oluyoruz.
    ?n?allah ilerde dedi?iniz sistemli düzenlemeyi de Forumlar?m?zda görebiliriz.?lginiz ve Fikir verdi?iniz için Çok Te?ekkürler.
    ben asl?nda sanalpilot bünyesinde dü?ünmemi?tim. hem zaten buras? bir forum. benim kastetti?im, türk havayolu ?irketlerine ait bütün boyamalar? içerik ?eklinde veya avsim/sanalpilot/rapidshare gibi sitelere link ?eklinde, koca bir tablo içinde yans?tmak ve böylelikle bir yerde hepsini toplayabilmek. bunun için farkl? bir site yarat?labilir bana göre.

isim önerileri:
    www.havayollari.com
    www.havayoluboyamalari.com

örnekleri de ço?altabiliriz..
    Tuna Bilgi - 1977

ASUS G-750 Notebook (Modifiyeli win.10 )
    MSFS - 2020
    X-Plane 12 bekliyorum

Senior Member
    Yer
    Izmir, Turkey.
    Elimizden geldigince yard?m etmek isteriz tabii ki bizdeDedigim gibi bu boyamalar? sevgili kuzenim Ergin Buyuakinci haz?rlad?,buraya linkleri de onun iznini alarak koyuyorum.Kendisi de elinden geldigince yard?m etmekten mutlu oldugunu dile getirdi.

Wilco Airbus Volume 1 Izair A319 IAE: http://rapidshare.com/files/77744392/Wilco_Izair319.zip

PSS Airbus Izair A319 IAE: http://rapidshare.com/files/77744734/PSS_A319.zip

Tam kontrol sans?m olmad? evden c?kacag?m icin ufak tefek hatalar? olabilir,burdan yazarsan?z bende kendisine iletilirim ve bir fix ayarlar.Tam kontrol sans?m olmad? evden c?kacag?m icin ufak tefek hatalar? olabilir,burdan yazarsan?z bende kendisine iletilirim ve bir fix ayarlar.Herkese simdiden iyi ucuslar
    B737NG
    In Thrust we trust..

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Nuri kaptan?m benim kast?m oyunun içinde var olan microsoftun crj700!'ü yoksa e?er hemen ula?t?rabilirim texture dosyas?n?.
    Asl?nda bir forumda görmü?tüm yap?lm???n? ama payla?m?yorlard?. ?yi uçuşlar.
    2. el Yoke Al?c?s?y?m !

Meriç K?l?nç 1992 Kad?köy
    Nahita Virtual Airways
    Flight Operations Manager
    LTFJ - LTAI (saw-ayt)

Senior Member
    Yer
    Izmir, Turkey.
    Meriç kaptan kuvvetle muhtemel FSX'den bahsediyor. Zira FS2004'te CRJ yok default olarak
    Arslan \"scenery koleksiyoncusu\" Türegün
    35,5 // 1966