10 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member BEST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.

"AFS-Design" Etiketleri..

De?erli Arkada?lar,
    Download etti?imiz baz? uçaklar?n SOL Burun k?sm?na yak?n bulunan ve uçarken dahi yok olmayan "AFS-Design,Trial Ware" yaz?l? KÜP ?eklinde can s?k?c? bir etiket bulunmaktad?r.
    ?ndirdi?im ve mükemmel çal??an birçok uçaklar?,sadece bu "saçma etiket" yüzünden Simulatorden YOK ettim.
    Fakat a?a??da resmi ve "SAÇMA KUTUSU"! görülen ?talyan-Eurofighter sava? uça??n? kaybetmek istemiyorum!...Çünkü bu,VAZGEÇ?LMEZ! etiketi,birlikte silebilirsek Türk Hava Kuvvetleri boyamas? yapmay? dü?ünüyorum.

<center></center>

Dosyas?nda bulunan aircraft.cfg,air ve texture,gauge ve effect dosyalar?nda bir sürü de?i?iklik yapmama ra?men bu sinir bozucu saçmal??? silemedim.Bir bakamad???m ve açan program?m da olmad??? için "model" dosyas? kald?.

Sadece "model" dosyas?n? kurcalayamad?m.

K?ymetli Arkada?lar,
    Bu sorunuma ait "?taly-Eurofighter" uça??n dosyas?n? alttaki linke Upload ettim.Bu konudaki çözümlerinizi bekliyorum..

Sayg?lar sunar,?yi ve Ne?'eli uçuşlar dilerim.

-Link copyright ihlalinden dolay? ADMIN taraf?ndan silinmi?tir-
    Keyifli Uçuslar.
    Nuri GUVEN-1957

Senior Member
    Yer
    ISTANBUL, Turkey.
    Nuri Bey indirdi?niz uçak illegal oldu?u için o kutu ç?k?yor.Baz? uçak ve scenerylerde bunun gibi kutular ç?kar serial`ini girmezseniz.

?yi Uçu?lar
    Bulent SENTURK --- ISTANBUL \\ 1984

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    illegal demeyelimde "deneme sürümü" diyelim zira küp'ün üzerinde de "trial version" yaz?yor. Bu tip ürünler ya payware ya donationware ürünlerdir.Paras? ödendikten sonra elde edilecek bir patch ile küp ortada kalkar. Aç?kças? payware ibaresi gördü?üm hiçbir ürünü indirmedi?im için bugüne kadar bu küplerden sadece iki kere birini çok eskinden Gatwick'de di?erinide Dubai scenerysinde görmü?tüm.Uçakta ilk defa görüyorum.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Ayn? ?irketin yapt??? A380 de de vard? bu olay.Uçakta 5 para etmez.KM panelleri 10 basar ona.Euro fighter da beni hiç sarmad?.Yani size tavsiyem b?rak?n küpü falan,her?eyi?le silin gitsin.=)Askeri uçak istiyorsan?z tavsiyem,Lago Falcon F16 serisi.Kendisi payware ama gerçekten kaliteli say?labilecek bir ürün,di?er askeri uçaklara göre.
    Burak

Yer
    , Turkey.
    ?lginiz için Te?ekkürler ederim...
    Dedi?iniz gibi "-Hemen silin G?TS?N!"..Hemen ben de bu ak?am siliyorum dostlar?m...Sanki MATAH bir ?eymi? gibi bir de KUTU! koymu?lar!..Allah,Allah!..

Tamam arkada?lar..Fakat ö?renmek istedi?im ?ey ?u:bu kutunun hangi dosya veya datalarda oldu?u..Sadece Merak ettim?...Nasıl koymu?larsa,kald?rmak ?MKASIZ!...Sayg?lar?mla dostlar?m...
    Keyifli Uçuslar.
    Nuri GUVEN-1957

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    ticari bir ürün oldu?u için bu tip ?eylerin kolayca kald?r?lmas?n?n pek mümkün olmayaca?? ?ifreleme yöntemleri diyebiliriz.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Naci bey,
    Uça??n üçboyutlu modeli .mdl uzant?l? dosya içindedir.
    MDL dosyas?n? 3ds , autocad vs dosya formatlar?na çevirme yöntemleri vard?r. Her zaman , her dosyay? dönü?türme imkan? ise yoktur. Dönü?türülen ve editlenen dosyalardaki animasyon özellikleri bozulmaktad?r. Yani böyle bir modifikasyon ile u?ra?mak çok zahmetlidir. Üstüne üstlük yay?nland??? takdirde yap?mc?n?n copyright k?s?tlamalar? ihlal olunmu? olur.
    sanalpilot.com site yoneticisi

ISTANBUL/1966

Senior Member
    Yer
    , Turkey.
    Murat Hocam, yeri gelmi?ken sormak isterim. Acaba "mdl" uzannt?l? dosyalar? "gmax" dosyalar?na nas?l dönü?türebiliriz?

(Zira paras?n? verip ald???m?z baz? modellerde bile gerçekle pek alakas? olmayan alel acele geçi?tirilmi? izlenimi veren ve bu nedenle de can s?k?c? olan detaylar mevcut. Telif haklar?na sayg?l? olmak ve yay?nlamamak kayd?yla "mdl" dosyalar?n? "gmax"'e çevirip bunlar? düzeltebilmek gerçekten bazen ihtiyaç geliyor insana. Örne?in severek uçtu?umuz Level-D 767'nin virtual cocpitinde pilot koltu?unun sanki 2 adet levha üzerine oturtulmu? olmas? gibi...)

Sevgi ve sayg?lar?mla
    Ferit

Ferit Öztürk
    feritozturk1955@yahoo.com

Yer
    , Turkey.
    Sa?olun hocalar?m..
    Sadece bilgi edinmek nahiyetindeydi..Bilgilendim.Te?ekkür ederim..
    Ve bu ??E YARAMAZ Etiketli uça?? da Dünyam'dan sildim....Rahatlad?m ?imdi..Sayg?lar?mla dostlar?m..
    Keyifli Uçuslar.
    Nuri GUVEN-1957

Senior Member zeplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ADANA, Turkey.
    Arkada?lar bugüne kadar gördü?üm en kaliteli askeri uçaklar cloud9 f-4 phantom, iris simulation software"eksiklikler mevcut" ve alpha sim "yine eksiklikler var" ama alkha sim de yeni ç?kan helikopterler hemen hemen gerçek tepkileri verebilmekte... Cloud9 a gelirsek demeo oladuklar? için 7 dakika e?siz güzellikdeki ve gerçeklikdeki uçuşlar yap?labiliyor ve iff e varana kardar bir çok ?eye müdahale edebiliyorsunuz... telifi biraz tuzlu ancak effect dosyas?na minik bir müdahale ile uçuş sonsuz oluyor ama baz? ?eyleri gözden ç?karmak gerekiyor
    İstikbal Göklerdedir.
    \"Mustafa Kemal ATATÜRK\"

\"LTAG-LTAF\" Adana/TURKEY