Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: GATE'ler

Senior Member Ferdi Vefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    Nasıl çözüldü ?
    Win10 Pro 64 Bit/i5-9400 16 GB/nVidia GTX 1660 Ti
    P3D v.4.5/FSLabs A3xx//Orbx/ASN/vPilot/

Senior Member admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Murat bey, nas?l çözdü?ünüzü anlat?rsan?z ayn? sorunu ya?ayan ve ya?ayacak olan arkada?lara da yol göstermi? olursunuz.
    ?smail hocan?n yazd??? gibi Fs2004 ve FSX de LTBA2005 scenerysini kullan?yorsan?z gateleri hareket ettiremezsiniz.
    sanalpilot.com site yoneticisi

ISTANBUL/1966

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Biber hocam yaln?? hat?rlam?yorsam haz?rlam?? oldu?unuz Adnan Menderes Havaalanında gate yakla??m? söz konusuydu.?lk indirdi?im zaman oku beni dosyas?n?n içinde ''nav 1 frekans?na 114.100 (tam hat?rlam?yorum yan?l?yor olabilirim) yaz?ld???nda gate kap?ya yana??r'' kelimesi vard?.Bir kere denemi? ve olmu?tu.Ama ?imdi nedense olmuyor san?r?m frekans? unuttum.Acaba böyle bir ''oku beni'' dosyas? LTBA2005 dosyas?n?n içinde olmu? olabilirmi?

Sayg?lar,
    Mustafa Sezer
    IVAO TR Division Staff
    IVAO TR Event Coordinator
    IVAO TR Training Assistant Coordinator
    mustafa.sezer@ivao.aero

Senior Member admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Hakan Ünal'?n FS2002 için yapm?? oldu?u LTBJ scenerysini baz? eklentiler yaparak FS2004 e adapte etmi?tim. Adaptasyon yaparken baz? kodlama de?i?iklikleri yapmak zorunda kalm??t?m. Bu nedenle gate yana?ma özelli?i kaybolmu? olabilir veya olmayabilir. Test etmedim.
    LTBA2005 paketi içinde bir okubeni.txt dosyas? olmas? laz?m. "Yana?abilir gate özelli?i var m??" diye soruyorsanb?z , daha önce yaz?g?m gibi," yok".

sanalpilot.com site yoneticisi

ISTANBUL/1966

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Te?ekkürler Murat hocam,

Asl?nda tüm havaalanlar?m?zda olmas?n? istedi?imiz bir özellik olsa gerek Gate'in kap?ya yana?mas?.Fs2002 den Fs2004'e geçi?te benimde dikkatimi çekmi?ti ltbj de ''oku beni'' dosyas?nda bu özellikten bahsetmemi? olmas?.Zaten sizin özenerek haz?rlad???n?z sceneryler süper ?imdi birde Gate'in kap?ya yana?mas?n? istemek biraz haks?zl?k olur san?r?m.Ama Murat Can kaptan?n nas?l sorunu halletmemi? oldu?u ?ahs?m olarak merak ediyorum...

Sayg?lar,
    Mustafa Sezer
    IVAO TR Division Staff
    IVAO TR Event Coordinator
    IVAO TR Training Assistant Coordinator
    mustafa.sezer@ivao.aero

Senior Member
    Yer
    , Turkey.
    FSX'de settings k?sm?ndan Customize dan scenery ayarlar?na geldim vede ordaki seçenekleri yükselttim. LTBA'da CTRL + J tu?uylada yana?t?rd?m . ama ba?ka meydanda denemedim . teşekkürler.

sayg?lar

Murat CAN
    Murat CAN