8 sonuçtan 1 ile 8 arası
    Junior Member
    Yer
    , Turkey.

Kabin panel eklentileri yard?m

Merhabalar

Ben 3 ayd?r flight similator kullanmaya ba?lad?m uçak tutkum y?llardan önce ba?lad? ve birde day?m?n pilot olmas? benim tutkumu artt?rd? sitenize yeni üye oldum FSX le ?u anda uçuyorum benim sorum ?u day?m?n bilgisyar?ndaki FSX e bir arkada?? dream flight PMDC diye bi panel yüklemi? ve ordan cabin görevlisini ça??rabiliyor ve ben cabin anonslar? yapmak istiyorum bu konuda bana yard?mc? olursan?z çok sevinirim...Bu arada Sanalpilot sitesini haz?rlayan ve böyle bir formun bulunmas?n? sa?layan herkese teşekkürler...
    Oytun Y?lmaz 1983

Junior Member
    Yer
    , Turkey.
    Birde ?öyle bir?ey var bi sürü cabin anonslar? buldum ama bunlar? nas?l söyleticem veya bi dü?memi var bas?nca söyleniyor...allah?m çok cahilim dimi
    Oytun Y?lmaz 1983

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Belki bunu soylemek bana dusmez ama ; gercekten de biraz cahilsiniz. Lutfen imzaniza isminizi yazin ve 2 mesaj ust uste atmayin.

Sorunuza gelince; Dream Fleet parayla satilan bir eklentidir;
    forumda yapacaginiz bir arastirma ile detayli bilgiler bulabilirsiniz..
    http://www.dreamfleet2000.com/
    Erol, 1994

Junior Member
    Yer
    , Turkey.
    hakl?s?n?z cahillik gerçekten kötü ama sizde iyi bir e?itmen de?ilsiniz acaba bu durumda hangimiz cahiliz...
    Oytun Y?lmaz 1983

Senior Member captainmusic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ankara, Turkey.
    Lütfen isminizi belirtiniz, forumun search k?sm?ndan arad???n?z bilgilere ula?abilirsiniz!
    Burak SÖNMEZ / ANKARA

buraksonmez@istanbulva.com

Senior Member ta1dr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">hakl?s?n?z cahillik gerçekten kötü ama sizde iyi bir e?itmen de?ilsiniz acaba bu durumda hangimiz cahiliz...

<div align="right">Originally posted by oytn*-*31/08/2007*:* 19:17:19</div id="right">
    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    hakl?s?n adam olmu?ta milleti azarl?yor ......
    bu konuya bir kaç kez de?inmi?tim birini uyarmak bizlerin görevi de?il bu sitenin bir admini var kendisi gere?ini yapar

LÜTFEN HAR?CTEN GAZEL OKUMAYIN
    Ahmet UÇAN-1969 Istanbul
    NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Ya arkadaslar,

Lutfen bu isin bir standardi olsun, bir kurali konur, site sahibi ve yoneticiside geregini yapar,

Birakin ismini soyismini yazmayan yazmasin, yoneticiler gerekeni yapsin,

Herkezde birbirini haslama edasi aldi basini gidiyor.Eger hosunuza gitmiyorsa cevap vermeyerek protesto edin birakin cevapsiz kalsin atilan post.

Herkez Türkçe Hocasi olmu?.Herkez Forum kural dedektifi olmus.

Lutfen.

Senior Member admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Arkada?lar, buras? bir hobi forumudur.
    Birbirimizi k?rmaya gücendirmeye gerek yok. Hobimizi sayg?, ho?görü ve centilmenlik esas?na uygun olarak payla?maya çal???yoruz. Internette pek çok forumdaki kurallar ve yaz??ma üslubu farkl? olabilir. Forumumuza üye olan yeni arkada?lar?n genel kurallar? ve tavsiyeleri okumalar?n? forumumuzun ana sayfas?nda rica ediyoruz. Sab?rs?zl?ktan ve al??kanl?klardan dolay? atlan?rsa site yöneticisi olarak ben hat?rlatma yap?yorum, merak etmeyiniz. Hat?rlatmalar? da mümkün oldu?u kadar?yla özel mesaj ile yapmaya çal???yorum, herhangi bir mahcubiyet hissedilmesin diye. Lütfen bütün arkada?lar?m?z da bu konuda duyarl? olsunlar. Forum kurallar?na ili?kin uygulama ve yapt?r?mlar? bana b?raks?nlar.
    Mesajlar?n alt?na VEYA üye kullan?c? bilgilerinin bulundu?u member profile k?sm?na gerçek isim ve soyad?n?n yaz?lmas? gereklidir. ?u veya bu sebepten mesaj sonuna veya imzan?za isim yazmak istemiyorsan?z, isim ve soyad?n?z? member profile bölümüne yazman?z gerekir. Aksi takdirde forumdan ihraç olunur.
    Forum kurallar?n? hat?rlat?rken bir ba?ka üyeyi cehaletle itham eden arkada??m?z da forum kurallar?m?z?n en temel maddesi olan birinci maddeyi ihlal etmi?tir. E?er forumda yazmaya devam etmek istiyorsa gerekli düzeltme ve özür yaz?s?n? yazmas? uygun olur.
    Be? senedir devam eden forumlar?m?zda ilk iki sene hiçbir kural koymad?k. Buna ra?men son derece seviyeli, nazik ve centilmence mesajla?malar yapt?k. ?nternet kültürü ve yaz?m üsluplar?ndaki de?i?iklikler bizi kurall? ve admin gözetimi gerektiren bir yap?ya zorlad?.Kar??l?kl? anlay?? ve ho?görü ile az müdahaleli ve centilmence bir payla??m kültürünü beraberce ya?atabilece?imize inan?yorum.
    sanalpilot.com site yoneticisi

ISTANBUL/1966