10 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member
    Yer
    BURSA, Turkey.

Ank- ?st(Sabiha Gökçen)

Bunlar da Esenbo?a'dan Sabiha Gökçen'e yolculuk ve en sonda bizin ?eftali a?ac?ndan bir görünüm. Malum, Bursa.

[img][/img]
    Ali GÜLER / BURSA
    1980

Senior Member TC-BUG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    TC-AAG geçenlerde foruma da raporunu yazd???m gidi? geliş kokpitte uçtu?um uçak,onu da çekmi?siniz elinize sa?l?k
    Buğra Oğuzülgen - Istanbul / 1984
    Spot-TR Photographer | http://www.spot-tr.com | http://www.jetphotos.net//showphotos.php?userid=35086

Senior Member emrah-58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ?stanbul, Turkey.
    Yakla??k bir senedir uça?a binmiyorum ,sayenizde binmi? kadar olduk çok teşekkürler.

Emrah ERSOY.
    Cleared Take Off!

Senior Member
    Yer
    ISTANBUL, Turkey.
    resimler için teşekkürler Emrah Kaptana kat?l?yorum bir sene oldu uça?a binmedim binesim depre?ti
    Erhan YALIM / Antakya '79
    intel i7 6700K 4.2Ghz O.C. - 32 Gb Corsair 3000Mhz DDR4 RAM - Asus GTX1070 O.C. Edition
    DCS 2.5 / F-A 18C / F-16 / A-10C --
    MSFS2020 -- P3Dv4 / Boeing 737 Home Cockpit By Dreamflight737 / Prosim737 -- ActiveSky P3Dv4 -- PFPX -- TOPCAT

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    bu resimleri ne ile çektiniz?
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"> bu resimleri ne ile çektiniz?</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    Kalite cep telefonu kameras?n? ça?r??t?r?yor.Ama uça?a binmeye hevesli,ilk kez uçan,hafifte heyecan ya?ayan birinin bunu yap?ca??n? sanm?yorum.
    Lütfen beni teyid edin Ali bey.Çünkü öteki ihtimali dü?ünmek istemiyorum.

Bu arada ilk yolculu?unuz hay?rl? olsun.Kazas?z,k?r?ms?z uçuşlar dilerim.
    Burak

Senior Member TC-BUG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Cep telefonu ile çekilmi? olabilir,?ayet baz? yeni nesil model cep telefonlar?nda,misal kulland???m nokia n73de,offline diye bir özellik var,?ebeke ile olan tüm ili?kiyi kesiyor bu offline modu,yani telefon çekmiyor,telefonu tamamen bir entertainment arac? olarak kullanmaya olanak sa?l?yor,yani radyo,fotoğraf makinas?,video oynat?c? vs. gibi ne özelli?i varsa,bu durumda uçakta da kullan?labilmesi mümkün oluyor diye biliyorum.
    Buğra Oğuzülgen - Istanbul / 1984
    Spot-TR Photographer | http://www.spot-tr.com | http://www.jetphotos.net//showphotos.php?userid=35086

Senior Member
    Yer
    BURSA, Turkey.
    Bu resimleri asl?nda video kameramla çektim. Burak arkdada??n da dedi?i gibi heyecan hafif de?il doruktayd? ve asla cep telefonumu açmam. Böyle bir tehlikeyi göze alamam ve mesuliyeti çok büyük. Ön koltukta oturan ki?inin uçarken cep ile resim çekti?inin gördüm ve onu uyard?m. O da zaten çekmiyor dedi. Ben yine de kapat?n dedim. Ne yapt? bilmiyorum. Ben bunu kesinlikle yapmam. ?yi uçuşlar.
    [img][/img]
    Ali GÜLER / BURSA
    1980

Senior Member
    Yer
    ?stanbul, Turkey.
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">zaten çekmiyor </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    Özrü kabahatinden büyük dedikleri bu olsa gerek... Çekse gayet güzel konu?acak yani. Bizim insan?m?z bir garip, bu hafta sonu yapt???m 2 uçuşta da uçak iner inmez daha reverserlar aç?kken kemerini çözüp aya?a kalkan ve e?zamanl? olarak telefonunu açan insanlara ?ahit olduktan sonra havada açmas? da ola?an san?r?m.
    Ça?r? Özcan
    ?stanbul,1990

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    hmm demekki resim çekmek özelli?i olan kameralara güvenememek laz?m. en az?ndan seçici olmak gerekli.

merak ettim, mesela "uçak içinde" birisi yukar?daki örnekdeki gibi telefonu açsa, kurcalasa çekyormu çekmiyormu yada uçak drumadna motorlar? kapanmadan cep tlefonu açsa bende bir güzel giri?sem sözlü ve fiziksel olarak ne kadar ceza yerim?

?aka bir yana,elbette sokak kavgas? yapacak de?ilim ama san?yorum epeyce bir ba??r?nabilirim e?er kar??mdaki lafdan anlam?yorsa fakat insanlar?m?z okadar vurdumduymazki, üzüldü?üm siz bir konuda di?erlerininde hakk?n? savunuyor olurken , di?erlerinin ses ç?karmadan "bakal?m kim kimi hacamat edecek" diye beklemelerine asl?nda telefon olay?ndan daha fazla içerliyorum.

günlük ya?amda o benzeri ?ekilde okadar çok olay oluyorki kurallar ve ki?isel haklar?n?z? korumak ad?na e?imle beraber a?z?m?z bir kar?? aç?k izliyoruz. 10 ki?il kuyrukda birisi yandan gelip s?raya giriyor, bir tek siz itiraz ediyorsunuz o 10 ki?ieye kar?? s?raya yandan giren sizi cazg?rl?kla suçluyor ama o 10 ki?iden bir tanesi sesini ç?karm?yor. En basit örne?i, tamamen paralize olmu? bir toplum anlay???m?z var. beklenmeyen bir olay olunca donup kal?yorlar!
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi