Sayfa 3/3 İlkİlk 123
22 sonuçtan 21 ile 22 arası
    Senior Member MeteUnal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ?stanbul, Turkey.
    Amerika'y? anlamak için nas?l Amerika oldu?una bakmak yeterli.Bu ülkenin insanlar? gerçekten çok cahil.Zaten yönetimin istedi?ide bu.Bu halk kadar apolitik bir halk daha yoktur herhalde.Ama as?l önemli olan dünyan?n en zengin ve en güçlü insanlar?n?n bu ülkenin gücü vas?tas?yla güçlerini ve paralar?n? korumas? Bilderberg, Rockefeller vs. Zaten bu isimlerin kökleri birkaç yüz y?l öncesine dayan?r.O zaman?n lordlar? soylular? hala ayn? yerlerindeler.Ama ak?ll? davran?yorlar ve fazla kendilerini ön plana ç?karm?yorlar.Osama Bin Laden hikayesinede kim inan?r acaba Bu adam güyya da?larda geziyor her görüntüsünde elinde telsiz falan yan?nda bir ordu ama Amerika bu adam? bulam?yor.Amerikan bankalar?nda birkaç milyar dolar? oldu?u biliniyor Bin Laden ve ailesinin.Bu öyle alalade bir para de?il Amerikan ekonomisinin yüzde onu Bu adam verin benim param? ben ç?k?yom ortakl?ktan dese Amerika göçmenin e?i?ine gelir.Asl?nda Amerika'l?lar gerçekten çok saf insanlar.Ben Çanakkale'de tatil yaparken tan??t?m vede bana anlat?lanlar bu yönde iyi niyetliler ço?u zaman ama saf olduklar? için ba?lar?ndaki ?eytanlar onlar? kolayl?kla yönlendiriyorlar.Asl?nda bence sorun Amerika sorunu de?il.Bu insanlar sorun yarat?yorlar.Bu h?rs bu kibir bu güç sarho?lu?u.Kendi ad?ma ?unu söylüyorum bu adamlar? Allah affedermi bilmem ama ben cehennemde yanarken görmekten büyük zevk alaca??m.Amerik olmasa belki bu gün Sovyetler dünyaya hükmediyor olacakt?.Onlarda kendi kalklar?na Amerika'n?n yapt??? gibi davranacak?.Gücü elinde bulunduran korumak için sald?r?r kaybetmekten korkar çünkü.Çin'de dünyan?n en güçlü ülkesi olsa oda ayn? politikay? izler.Farkl? ülkeler farkl? milliyetler farkl? dinler oldukça bu düzen dünyan?n kaderi olacakt?r.Bizde zaman?nda dünyan?n en güçlü imparatorluklar?ndan biriydik.Bu güç ?u an bizde olsa inan?n bizim ülkemizi yönetenlerde farkl? ?eyleri yapmazlar.Devletleri ne zaman ak?ll? hayvanlar de?il gerçek insanlar yönetir o zaman adaletli bir yer olur bence.Ama hiçbir zaman olmayacak gibi geliyor bana...
    Mete Unal
    ?stanbul/1977

Senior Member admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    siyasi konulara girmeyin....

Biber
    ADMIN
    sanalpilot.com site yoneticisi

ISTANBUL/1966