Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası
    Senior Member
    Yer
    Sakarya, Turkey.
    Köksal bey,scenery yüklemesinin nedeni büyük bir ihtimal FSinn kullanman?zdan olabilir.Ayn? sorun bendede vard?.FSinn seçeneklerinde hat?rlad???m kadar?yla Time synch feland? san?r?m,onu açt???n?zda 2 seçenek daha ç?k?yor,ya üstteki yada alttaki seçene?i kapat?n sorun çözülür diye dü?ünüyorum çünkü ben öyle yapm??t?m.Bu aralar online uçmad???m için seçene?in ad? akl?ma gelmedi kusura bakmay?n.

Bir deneyin muhakkak ondand?r.
    Sezgin GÜL
    1980/Sakarya

Intel(R) Core(TM) İ7 CPU 950 @ 3.07GHz/Kingston (6GB) @ 1600MHz DDR3/Sapphire HD5830 @ 1024 Mb.(64bit) GDDR5/Samsung 22\'\' LCD Monitör/1TB HD 7200RPM/Windows 7 Ultimate 64 bit

Sezgin hocam cevab?n?z için te?ekk?rler fakat ben SquawkBox kullan?yorum.Hala nedenini anlayabilmi? de?ilim tek bildi?im gerçekten sinir bozucu bir?ey olmas?
    AYJET FLYING NINERS
    EMIRHAN KÖKSAL

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Asl?nda,bende bir konuyu sorunu,sizinle payla?mak isterim makinemi formatla'd?kdan sonra yeniden similatörümü yükledim.Ard?ndan act?m ilk bir default uçuş denemesi ve pc birden resetledi kendini,display ayarlar?ndan her?eyin en üst düzeyde oldu?unu fark ettim ve en dü?ük seviyeye ald?m yanl?z sorunu çözmeme yard?mc? olmad? buda.

Intel Pent?um 4 3.00 Ghz
    1, gb ddr ram
    Geforce5500 256 mb 128 bit
    Mesut Hakan Elma
    Turk?sh Ground Service
    1987-?stanbul

Member
    Yer
    germany, Germany.
    Selamlar,

Son gunlerdeki ucuslarimda malesef bende de emirhan koksal kaptanin yasadigi sorunlarla karsikarsiyayim. Turkiye sahasi icinde ucusuma basladigimda kisa zamanlar icersisinde örnegin 1dk yada en fazla 5 dk icerisinde terrain, mesh..loading deiyim 1 sn icierisinde bir ortami guncellestiriyiormus ibi yukleme yapiro.tabi bu bir yada iki sanyileik yukleme cok rahatsiz ediyor. Bu problemin Turkiyedeki Antalya yeni airport scnerysinden kaynaklandigina dahil supelerimiz var. Cunki Emirhan kaptanin yaptigi denemeden, yani Antalya scnerysini fs den kaldiripda ucus yapdiginda boyle bir sorunun olmadigina sahit oldu. Acaba Boyle bir sorun baska pilotlardadami var mi?

Tskler
    Bahadir imamoglu

De-Münster
    1986

Hocam malesef biraz önce tekrar oldu sorun Antalyadan de?ilmi? ama ç?ld?r?yorum art?k yava? yava?
    AYJET FLYING NINERS
    EMIRHAN KÖKSAL

Junior Member
    Yer
    st.maartens, Netherlands Antilles.
    arkadas?m b? kere sen ram? salla sana b? geforce 7600 fx b?de çift i?lemc? laz?m bende de böle oluyodum ama ben?mde s?md? b?lg?ssayar?m bu s?temede we suanda ke fs9 um fsx den cok daha ?y? effectlere we aircraftlara sah?p sana f?yat da wer?t?m çift cek?rdek 120 ytl b?l?yorum ekran kart?da en fazla 200 ytl falan