6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    Senior Member
    Yer
    ?stanbul, Turkey.

Gerçek kule konu?malar?...

Selam arkada?lar,
    Ba?l?k size soraca??m soruyla alas?z ise kusura bakmay?n ?imdiden.Benim sorum genelde FSpassenger kullananlara ve bu konuda bilgisi olanlara.?imdi öncelikle fspassenger ile oyunu açt???m?zda com2 radyosunu radiochattere att???m?z kule konu?malar?n? dinliyebiliyoruz.Bunlar? ben fspassenger kullanmadan normal bir kokpite koymak istiyorum.Bunu ancak fspassengerdaki kule konu?malar?n? bile?tirerek olacak san?r?m.?imdi neden fspassenger kullanm?yosun diyeceksiniz?Genelde offline uçuşlar?mda flynet teki ?irketime katk? sa?lamas? aç?s?ndan flynet ile uçar?m.Flyneti ve fspassenger? ayn? anda açt???mda benzin çok sorun oluyor.Flynette ald???m benzini fspassengerada yaz?yorum ama olmuyo.Yani k?saca demek istedi?im arkada?lar bu kule konu?malar?n? uzun bir ?ekilde bulabilece?im yada bu ses dosyalar?n? birle?tirebilece?im bir yol varm??Birde say?n Muhammet (Bozo) kaptan?n Thy nin 100. y?l uça??yla yapm?? oldu?u videoda benim istedi?im gibi kule konu?malar? mevcut.Yard?mlar?n?z? bekliyorum,
    Sayg?lar,

...Onur Alkan...
    ...Onur Alkan...
    1969-?stanbul

Senior Member
    Yer
    Izmir, Turkey.
    Onur kaptan?m.
    Kule konu?malar? konusunda yorum yapamayaca??m ama, flynet ile FSPax uyumlu çal??abiliyor.
    ??in püf noktas? flynet client'? en son çal??t?rmak. Zaten FSPax full dolu uça?? vermiyor ço?unlukla. E?er flynet üzerindeki firman?z?n itibar? iyi ise FSPax'tan daha çok yolcu verir.
    FSPax ile yolcuyu al?rs?n?z, yak?ta müdahale etmezsiniz. Böylece flynet client çal???nca size en son yak?t durumunu verir. Siz de yak?t? ona göre al?rs?n?z.
    Arslan \"scenery koleksiyoncusu\" Türegün
    35,5 // 1966

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    FSP'deki arkaplan ATC konu?malar?n?n size ne verece?ini aç?kças? anlamad?m! e?er arka planda bir?eyin konu?mas?n? istiyorsan?z www.liveatc.com dan bir yeri aç?n hiçolmazsa canl? dinlersiniz.

FSP'de arka plandaki konu?malar nihayetinde önceden kaydeilmi? 5-10 dakikal?k paketlerin arka arkaya uçtu?unuz sürce içinde birçok defa çalmas?, ani bundan bir beklentiniz olmas?n. biraz kulak kabart?nca konu?malar?n 5 dakika öncesi ile ayn? oldu?unu dinleyebilirisniz.

Bozo'nun videosunda arkaplan konu?malar? video editing esnas?nda eklenmi? konu?malar.

fsp olmadan bu konu?malar? dinlemek istiyorsan?z panel üzerinde çal??abilecen CD player eklentilerinden edinebilirsiniz. Bu add-onlar freeware ve avsim'de var. olmazsa sanalpilot'da CD player olarak ar?iv dahil arat?n birkaç link olmas? laz?m.bu program ile cd çal?yormu? gibi arzu etti?iniz arka plan ATC konu?malar?n? dinleyebilirsiniz. format oymazsa wav'dan mp3'e çevirmeniz gerekebilir.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member
    Yer
    ?stanbul, Turkey.
    Çok saolun Hakan ve Arslan kaptanlar.
    Arslan kaptan sizin dedi?iniz gibi deniyece?im yani dedi?inize göre ilk fspax i sonra da fly netin program?n? çal??t?rmal?y?m.Çok saolun verdi?iniz bilgiler için.
    Hakan Hocam asl?nda siz daha çok ne istedi?imiz anlam??s?n?z.Benim avsimde addon panelim var.Bilmiyorum hiç dikkatinizi çektimi ad? ''The Ultimate Boeing Panel 3.1'' bunda sizinde dedi?iniz gibi panelin cd çalar? mevcut.Bilirsiniz daha önceden bir ses dosyas?n? oyun esnas?nda çalarak dinliyebiliyorsunuz.Dediklerinizi yapaca??m Hakan Hocam.
    Burda amac?m sanki online uçuyomu? hisse kazanmakt? sizlerin cevaplar?yla san?r?m ba?abilece?im Te?ekkürler,
    Sayg?lar,

...Onur Alkan...
    ...Onur Alkan...
    1969-?stanbul

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    cok fazla harf hatas? yapm???m kusura bakmay?n.

o zaman ?öyle yap?n. evet dedi?iniz gibi CD player gauges'leri çok olmasada birkaç tane var. e?er FSP'deki wav formatl? olanlardan s?k???rsan?z yine liveatc'de daha uzun süreli MP3 ar?iv kay?tlar? var onlar? kullanabilirsiniz. FSP'dekilerin nereden kaydedildi?ini aç?kças? bilmilyorum fakat yinede avsimde bir ara?t?rma yap?n belki belirli bir bölgenin , örne?in heathrow'un kaydedilmi? bir radyo kayd? vard?r FSP için. en az?ndan farkli bir?ey olur.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member
    Yer
    ?stanbul, Turkey.
    Pardon yaln?? anla??ld?m galiba [:I]
    Evet en son ne demek istedi?imi anlad?n?z Hakan Kaptan.Ben bir arada bu 5 6 saniyelik fspax te bulunan dosyalar? kar???k olarak ses kaydedicisinde kaydetmeyi denedim ama 3 dakikal?k bir ses kaydettim 8 mb kaydetti sesi.Bana en az?ndan bu ses dosyalar?n? s?k??t?rma gibi bir program varsa oda yeter asl?nda.Ama en son dediklerinizi deniyece?im.
    Sayg?lar,

...Onur Alkan...
    ...Onur Alkan...
    1969-?stanbul