3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Member
    Yer
    Eski?ehir, Turkey.

"uninstall.exe"sorunu

Arkada?lar fs i yeniden kurdum ve birkaç addon kurduktan sonra oyunda sorunlar ç?kmaya ba?lad? kald?r?p tekrar kurmak istedim ancak "uninstall.exe" yerinde yok?Bu 2 defa ba??ma geldi,bende fs9
    klasörünü delete yaparak sildim ayr?ca belgelerimde bulunan fs files klasörünü sildim ancak oyunu tekrar kurdu?umda birönceki kurulumdaki ayarlar?m aynen devam ediyoBu konuda bilgisi olan varm??

Fatih Soyyi?it
    Fatih Soyyi?it
    1982/Eski?ehir

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    Sebep : Kurdu?unuz bir add-on'un Fs'in Uninstall.exe'sini silmi?/de?i?tirmi? olmas? .

Sorun : Yeniden kurulumda Fs9.cfg ve ana ayarlar silinmedi?i için eskileri otomatik olarak kullan?l?yor .

Çözüm : Fs'i Sisteminizden Tamamen Kald?rmak ?çin ... ( TurkSim )

Kolay gelsin
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member
    Yer
    izmir, Turkey.
    Ayr?ca bence Program Files\Microsoft Games\Flight Simulator 9\ konumunda uninstall.exe diye bir dosya b?rakmay?n. Mesela ilk kurdu?unuzda fs9'u silmesi gereken uninstall.exe'yi uninstallfs9.exe yap?n ve bunu yükledi?iniz addonlar?n uninstall.exe'lerine de yaparsan?z addon silmektede bir problem ya?amazs?n?z.
    Mehmet Bengi Taysun