SunExpress yaz planlar?n? haz?rlad?m. ?u an itibariyle yüklemeye haz?r durumda. Fakat Planespotters.net den edindi?im bilgiler do?rultusunda mevcut filonun 14 uçak oldu?u gözüküyor ve ne denediysem ya da yapt?ysam AI planlar? 17 uça??n alt?na indiremedim. Her zaman 2 uçak aç?kta kal?yor. Fakat durumu anlayabilmek aç?s?ndan internet üzerinde yapt???m ara?t?rma neticesinde (http://www.turkishdailynews.com.tr/a...?enewsid=95077) adresdeki haberde filoya 4 yeni 738 eklenece?i yaz?yor. Bunlardan biri yeni eklenen TC-SUZ oldu?unu tahmin ediyorum. Geriye kalan "production list" veya tescil numaralar?n? bilen arkada?lar varsa buradan ya da PM olarak bana bildirmelerini rica ederim. Do?al olarak yeni eklenen uçaklarla birlikte planlar? kar??layacak filo yap?s? olu?uyor.

Not: www.turkish-fleets.com da B752 TC-SNA'da gönderilmi? diye gözküyor. Bu durumda 13 aktif uçak!

ucakbilgi.com'a göre 13 aktif + 4 yeni (yukar?da vermi? oldu?um habere göre) = 17 (yazm?? oldu?um AI planlara %100 oturuyor) Bu da planlar?n hatal? olmad???n? gösterir.

Konu hakk?nda yard?mlar?n?z? bekliyorum.