Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Fspassengers hakk?nda !!!!

Ya arkada?lar benim fspassenger?m demo ve crack bulmak için girmedi?im site ve pc me girmeyen trojen kalmad? yard?m ederseniz çok sevinece?im ....

Senior Member
    Yer
    Izmir, Turkey.
    Hemen yard?m edeyim.
    http://www.fspassengers.com/?action=purchase
    adresinden yakla??k 32 avro kar??l???, sat?n al?yorsunuz olup bitiyor
    Kredi kart? bilgimi vermem derseniz. Simmarket (http://secure.simmarket.com/default.php) adresine girip banka havalesi ile de sat?n almak mümkün. Fiyat de?i?mez.
    Arslan \"scenery koleksiyoncusu\" Türegün
    35,5 // 1966

Senior Member
    Yer
    Izmir, Turkey.
    Siteye üye olduktan sonra okudu?unuzu ve ancak unuttu?unuzu dü?ündü?üm bir noktay? buradan hat?rlatay?m.
    Biber Admin'in yazm?? oldu?u bölümü a?a??ya yap??t?r?yorum.
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">tekrar,
    lisansl? sat?lan program veya eklentileri nas?l bedava inderece?imize yönelik tavsiyeler, bilgiler ve bu i?i yapma teknikleri bu forumda yer almayacakt?r.
    Bu tür programlar?n ço?alt?l?p ba?kalar?na gönderilmesi hukuken ba??n?z? derde sokabilir.
    Bu nedenle bu tür yaz??malar forumda yap?lamaz.
    admin
    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    Sorunuza yan?t?m ise... Çok be?endi?im yaz?l?mlar? sat?n al?yorum onun d???nda sadece freeware kullan?yorum. FSPassengers program? da sat?n alm?? oldu?um yaz?l?mlar aras?nda. Yani crack vb gibi bir durum söz konusu de?il.
    Arslan \"scenery koleksiyoncusu\" Türegün
    35,5 // 1966

Özür dilerim öyle bir?ey oldu?unu bilmiyorum pardon...

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Timucin karde?im, ?imdi diyeceksinki içinden " sizde amma kural koymu??sunuz , onu yapma bunu gönderme onu böyle ?unu böyle yap..." diye ama emin ol-ki her?eyin bir sebebi var.

ya??n itibari ile henüz hayat?n baz? gerçekleri ile kar??la?mam?? oldu?un için ya??n? ba??n? alm?? ki?ilerin verdikleri hizmete kar?? sorumluluk kavramlar?, u?ra??lar?, ki?isel sorumluluklar?, ülkemizdeki hukuk sistemi, bu hukuk siteminde en basit bir konuyu bile savunman?n ciddi bir hayat meselesi oldu?unu bilemeyebilirsin.

birçok oyun sitesinde bu tip konu?malar,ö?ütler, yöntemler anlat?r bu do?ru ama dedi?im gibi herkesin sorumluluk anlay??? ve olanaklar? farkl?d?r. ?nterneti kullanan ki?iler olarak, bu sitelerin hiçbiri saks?da yeti?miyor,birileri yada baz? kurumlar baz? hukuksal sorunmluluklar? imkanlar? nispetinde göz önüne al?yorlar yada aç?klar?ndan yine imkanlar? nispetinde s?yr?l?yorlar.

Hakl?s?n, bir arama motoruna yazd???n zaman yüzlerce siteden bu muhabbetleri okuyabilirsin ama bizim forumumuz tamamen ki?isel bir çaba ile ayakta tutuluyor. Bildi?in gibi yeni ç?kan ceza kanununda internetteki yaz?lar için ciddi bir hukuksal yapt?r?m getirildi. Bunun içine bu korsan olaylar?da dahil edildi veya edilmedi ama inan bana hukuk sistemimizle herhangi bir konudan dolay? mücadeleye girmek istemezsin.Bu hem hayat düzenini bozar, hem gönül i?i yapt???n halde maddi bir külfet yarat?r. (sen herkesin dedi?i gibi mahkeme açars?n olur biter laflar?na inanma!mahmeke açm?? birisine sor anlat?r ne oldu?u!)hemde gereksiz bir manevi çöküntüdür.

bu nedenle Admininiz bu tip konularda hakl? olarak hassas. Böyle konular? "sansür" gibi alg?lamakta do?ru de?il zira bir?ekilde kontrol edilmeli.

bu hem senin için hemde benzer konularda kafas?nda soru i?areti olan arkada?lar?m?za küçük bir bilgi olsun.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    http://www.fspassengers.com/?action=download

buradan 26 mb l?k demosunu indirebilirsiniz
    1982-?stanbul
    gökhan morkan
    We can not \'Ctrl+z\' in life

Senior Member linsux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Oslo, Norway.
    Soruya diyecek birsey bulamiyorum! Ben de Sabanci'nin evinin anahtarini ariyordum ama bulamadim.

Bircok sirketin sacma sapan fiyat politikalarina da diyecek birsey bulamiyorum. Adam 32Euro'ya eklenti satiyor! "Ne yapiyorsun abicim? Takla da atiyor mu bari?" diyen de yok! FS2004, bugun alsaniz 20 USD altinda! Ciddi sirket olsaydi, bence, FSPassengers FSX ile de calisirdi. Ben de Simmarket'ten almistim, hatta kullanici adim bende hatirasi olan, ilginc bir numara iceriyor, o nedenle ezbere biliyorum.

Mantikli fiyat versinler (15-20 Euro), almayani dovmek icin gerekli adamlarin parasini ben vercegim!
    Ismail Pazarbasi
    Lufthansa

Approach: "33W, confirm you have 'Hotel.'"
    33W: "Uhhhmm, we're flying into McCarren International. Uhhhmm, we don't have a hotel room yet."

Current Oslo Weather & stats

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    kat?l?yorum, zaman zaman para ödemeye de?meyecek add-on'lar okadar iyi screenshotlarla paketleniyorki, paraya bay?l?p ald???n?zda default uçaklar?n, scenerylerin bile daha kaliteli oldu?u durumlarla kar??la?mak i?ten bile de?il.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Degerli kaptan arkadaslarim fs passenger programinin bir yarari varmidir ? Bilmedigim icin soruyorum, yani bu paraya deger bilgi ve teknik iceriyormu? Yoksa sadece sanal yolcu mu tasiniyor?
    Murat AYTEK
    LTBA - 1980
    Fokker F100
    Boeing 747-400 Sanal pilotu

Junior Member
    Yer
    ankara, Turkey.
    Fs passenger pahal? bir oyuncak .benim gördü?üm tek fayda uçuşta ,ini?te yap?lan hatalar? tespit ediyor olmas?.Penalty ile cezaland?r?yor.hatan?n sebabi belirtiliyor .Daha önce yapt???m hatalar?n fark?nda de?ildim.FS passenger kullan?m?ndan sonra biraz daha bilinçli ve gerçe?e yak?n uçmaya gayret ediyorsunuz.Onun d???nda kaptan kahve içermisin diye sorulacak diye o kadar para vermeye de?mez.iyi uçuşlar.haluk