Arkada?lar herkese merhaba.
Geçenlerde makinam? biraz toplard?m. Pci Express e geçi? yapt?m.
E.Kart?: Asus 6600GT pci 256mb
Board: Asus
??lemci4 3,2
En büyük beklentim fs de görselli?in artmas?yd?. Bende görüntü ayarlar?n? nerdeyse sona kadar dayad?m. ASV de kullan?yorum onun yan?nda da 512*512 bulut text lerini de indirdim.

Her?ey harika idi ba?larken uçuşa.Bütün görüntüler adeta film gibi idi. Fakat ne zaman ASV nin hava durumuna göre bulutlara dald?m o zaman sekmeler ba?lad?. Fakat i?in entresan taraf? bu sekmeler kokpitte iken oluyor. Ne spot view ne de w ile bast???m?z zaman ç?kan mini kokpitte bütün görüntüler ya? gibi ak?c? . Hertürlü zorlamama ra?men görüntüler çok ak?c?. Fakat kokpitte ise her?ey tak?l?yor. Dü?meler bilee 1 sn sonra alg?l?yo tepki veriyo. Uçak ise pmgd-800

Bu sorunun bir ayardan meydana geldi?ini dü?ünüyorum. Konfigarasyonda bir sorun olsa hertürlü spot view de bile tak?lmas? olur die dü?ünüyorum. Bana yard?mc? olabilecek biri var m??

Çok ciddi ba?ka bir problemim de sqbox3 de mikrofon ayarlar?n? yapamad?m san?r?m board ad ki 5+1 ses caklar?n?n olmas?ndan dolay? sistem de?i?ti. Neyse bunu pek önemsemedim bu sorun hallolana kadar text olarak uçar?m diordum ama ne zaman LTBA yakla??p voice anonslar almaya ba?lad?m sistemim çöküyor. Bu iki defa oldu.Arkada?lar dünya para verip upgrade ettim ve tüm düzen bozuldu. Bana biri yard?mc? olursa çok minnettar olaca??m.