Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir, Turkey.

Cool Boğaç Hoca ile basketbol konuşalım

Dün akşam ki maç adı derbi idi ama basketbol açısından çok da keyifli bir maç değildi. Neredeyse maçın ikinci yarısı tamamen "garbage time" olarak geçti. İki takım arasında resmen sıklet farkı vardı. Adeta tüy sıklet ile ağır sıklet maçı gibiyidi. Bu sebeple asla bu hafta oynanacak efes maçı için bir değerlendirme ölçütü olamaz!

Sonuçta öyle veya böyle bir GS galibiyeti daha yazıldı hanemize

Ankara'da bilmiyorum gitme fırsatı buluyor musunuz? Ama imkanınız varsa Türk Telekom maçlarını kaçırmayın hocam. Bence Fenerbahçe'den de Efes'ten de daha güzel bir basketbol oynuyorlar!
    Bu hafta ki maçaı merakla bekliyorum.

Not: başlığı Boğaç Hoca ile basketbol konuşalım yazdım ama bu spora gönül veren, izleyen, takip eden hobidaşlardan her kim varsa paylaşımlarını severek takip ederiz.
    S. ONU® / Izmir

---------------------------------------------
    DCS 2.8 + X-Plane 11.55 + MSFS 2020/// Win11 Pro /// Ryzen7 5700X, MB: MSI X570 A-PRO, Zotac 4070 12GB OC Edition, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu... Track IR5 Pro, Thrustmaster HOTAS Warthog A-10C Throttle-Stick Replica, Thrustmaster Rudder Pedals

Senior Member Bogac Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Turkey.
    Hocam ben ruhen tembel herifin tekiyim.
    Kılıbıklık da var serde...
    Eh, salon bana biraz uzak bir yerde olduğu için asla harekete geçemiyorum.
    Arada bir gaz geliyor, portföyümü genişletmek için gidiyorum maçlara.

İsim:  20180701-015.jpg
Görüntüleme: 75
Büyüklük:  715.1 KB (Kilobyte)

O da ancak birkaç yılda bir oluyor...

İsim:  20180914-326.jpg
Görüntüleme: 75
Büyüklük:  776.0 KB (Kilobyte)

İsim:  Deneme-1-2.jpg
Görüntüleme: 76
Büyüklük:  540.0 KB (Kilobyte)

İsim:  20180628-509-Edit.jpg
Görüntüleme: 78
Büyüklük:  907.3 KB (Kilobyte)

Özetle hep spor aşkı hocam...

İsim:  Deneme-1.jpg
Görüntüleme: 76
Büyüklük:  638.3 KB (Kilobyte)

Neden bilmiyorum ama Türkiye ligini çok takip etmiyorum. Aslında yine gidip fotoğraf çekesim de yok değil ama dedim ya, tembelim.

Şimdi sizden duyunca seyredesim geldi ama, yazılırım ben de bundan sonra.

Bu arada şunu da belirteyim ki Efes'ten hâlâ çok umutlu değilim ben ama FB ile birlikte FF, hatta final süper olurdu.

Yer
    İzmir, Turkey.
    Vurdu gol oldu!

Hehe biz maça gidiyor musunuz diyoruz, gidilmekle kalınmıyor o süper fotolarda alınıyor! Ve biz o fotoları hiç görmemişiz bu güne kadar!!! aşk olsun hocam! Sen bizi metal kuşlarla avutmuşsun bu zamana kadar oysa neler varmış neler! TBL candır tavsiye ederim. Keşke mümkün olsa da beraber izlesek! Acaba bu spor serisinin devamı gelir mi? bak şimdi gece gece düşüncelere daldık! Neyse perşembeye görüşürüz kısmetse!
    S. ONU® / Izmir

DCS 2.8 + X-Plane 11.55 + MSFS 2020/// Win11 Pro /// Ryzen7 5700X, MB: MSI X570 A-PRO, Zotac 4070 12GB OC Edition, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu... Track IR5 Pro, Thrustmaster HOTAS Warthog A-10C Throttle-Stick Replica, Thrustmaster Rudder Pedals

Yer
    Ankara, Turkey.
    Hocam benim hayalim spor fotoğrafçısı olmak aslına bakarsanız ama benim istediğim spor fotoğrafçılığında yeterince para var mı emin değilim.
    Dans, buz pateni, buz hokeyi, motorsporları ve sutopu çektim bugüne kadar.
    Olabildiğince göz önünde olmayan, niş konulara eğilmeye çalışıyorum.
    Aklımda bilardo ve binicilik var mesela. Tabii bir de F1.
    Neyse ki yaşım genç...

Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. Birlikte seyredebilmek hiç şüphe yok ki çok keyifli olur; heyecan, heves ve hasretle bekliyorum o günü.

Ehm... yine reklam olacak ama şurada var fotoğraflar: https://www.instagram.com/bogac.erkan
    Konu Bogac Erkan tarafından (04-04-2023 Saat 23:54 ) değiştirilmiştir.

Yer
    İzmir, Turkey.
    Hocam güzel bir hayalin var, umarım tamamı gerçek olur. Kaldı ki F1 ve sizin çekimlerinizi hayal bile edemiyorum, yok etmek istemiyorum. F1 yönetiminin kaybı. Onların yerinde olsam özel sözleşme ile 22 grand prix nin 22 sine de olmanızı şart koşan, gitmezseniz cezaii maddeleri yüksek bir sözleşme yapardım sizinle!
    Yaa bu yaştan sonra insta falan bozar beni yokum hiç bir mecrada o yüzden görmemişim bu güne kadar diğer fotoları!

Neyse perşembeye az kaldı bakalım nasıl bir maç bizi bekliyor.
    S. ONU® / Izmir

Yer
    Ankara, Turkey.
    Kesin daha önce de söyledim ama kötü bir huyum var, hemen şımarıveriyorum.
    Güzel sözleriniz için bir kez daha teşekkür ederim ama F1 tam cadı kazanı.
    Pandemi zamanı yeniden İstanbul'a döndüklerinde bütün takımlara yazmıştım, beni içeri alında ben de sizin için fotoğraf çekip tümünü paylaşayım diye ama sadece Haas'tan yanıt gelmişti. Hem malzeme hem de beceri açısıdan çok kıymetli fotoğrafçıları var bütün takımların. Dediğiniz türden bir sözleşme öneren olsa, ben karın tokluğuna çalışabilirdim.

Yer
    İzmir, Turkey.
    Rica ederim, iltifat değil sadece gerçekler. Mutlaka vardır ama sizin onlardan geri kalır bir tarafınız yok. Bu gün kritik gün. Dananın kuyruğu kopar. İki testiden biri kırılır. Biz yenilirsek matematiksel olarak herşey bitmiyor ama bizee 1 efese 2 galibiyet lazım. Zor ihtimal ama Efes'i yenersek sezon onlar için biter. Heyecanla bekliyorum maç saatini.
    S. ONU® / Izmir

Yer
    Ankara, Turkey.
    Valla ben de heyecanla bekliyorum hocam.
    Sanırım anlatıcı değişiminden biraz da ama ben bu sene gerçekten konsantre olamadım bir türlü. Bizim takımların play-off'ta olması lazım. Gönlümden geçen hem Efes'in hem de FB'nin Final Four'a kalması.
    Şimdiden başarılar dilerim.

Yer
    İzmir, Turkey.
    % 1.000.000 kez haklısınız anlatıcı ve yorumcu çok çok çok önemliymiş.
    Yayımcı kuruluş değişiminde bunu çok iyi anladım. Hatta yazı bile yazdım yayımcı kuruluşa. Özellikle E.Kunter'i FB maçına yorumcu olarak vermeyin lütfen dedim. Hocanın basketbol bilgisine ve tecrübesine saygım sonsuz ama lütfen vermeyin maça konsantre olamıyorum, maçtan soğutuyor dedim.
    Bilmiyorum etkisi oldu mu çok uzun bir süre vermediler FB maçı yorumcusu olarak ama Efes maçlarına verdiler.
    Özellikle ve ama özellikle İsmail Şenol ve İhsan Bayülken ikilisine acayip alışmışım. Onlar maç anlatırken sanki salonda en ön koltukta maç iziliyor gibi oluyordu. Yani İhsan Bayülken tescilli Beşiktaşlı fakat o kadar heyecanlı ve o kadar kendini kaptırarark olayı yorumluyor ki sizide maçın içine çekip alıyor.
    O kadar ki hocanın nokta koymadan neredeyse bir A4 sayfasını dolduracak kadar uzun cümleler kurarak anlatmasını bile sorun etmiyordum. Ben dinlerken tıkanıyordum hoca yeter bir nokta koy soluk al diyordum içimden. Ama güzeldi. Her neyse değindiğiniz konu çok önemli. katılıyorum o tespite!
    FB maçı sonunda istisnasız her maçtan sonra "youtube" üzerinden "sports digitale" kanalında Murat Murathanoğlu'nun da olduğu "euroleague basket podcast" programı var. gecenin kaçı olursa olsun canlı yayım yapıyorlar, işiniz olmaz, uyku tutmaz ise tavsiye ederim izleyin. Güzel program oluyor.
    Konu mavi tarafından (06-04-2023 Saat 11:49 ) değiştirilmiştir.
    S. ONU® / Izmir

Yer
    Ankara, Turkey.
    Tavsiye için çok teşekkürler hocam. Mutlaka bakacağım.
    İsmet Badem - Murat Murathanoğlu da çok güzel ikiliydi zamanında.
    Erman Kunter'le ilgili sözlerinize de sonuna kadar katılıyorum.