2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.

Yeni bir uçak ve yeni bir oyun konsolu

İyi akşamlar değerli üyeler;

Zaman bulduğumda şöyle bir internet gezisinde gözüme birkaç şey takıldı;

Tabii çoğunuz biliyorsunuzdur diye düşünüyorum.

Cessna SkyCourier (Textron) Cessna'nın yeni çift turboproplu uçağı, biraz araştırınca Ülkemizde bulunan Hava Taşımacılığı yapan
    bir şirkette bundan var...

Flightsim'e girdiğinizde ise;

Thrustmaster TCA Yoke Pack Boeing Edition, oldukça güzel bir (oyun konsolü diyorlar) yenilik,
    Boeing severler galiba eller cebe, tabii ısı derecesine dikkat.

sevgilerimle,
    Garo Mafyan - 1951 - ?stanbul

Senior Member mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir, Turkey.
    Garo ağabey selamlar;
    Malum bizim bir deyişimiz var; "uçan her nesneyi severiz, uçmasından ötürü!" benim ise Cessna ya karşı hep bir ilgim olmuştur. Sebebini bilmiyorum. Ama piston motorlu veya pervaneli genel havacılık dedimi biri ilk aklıma gelen C172 olurdu hep. 20 -30 yıl önce kendi kendime derdim ki yahu bunların ikinci elinden yurt dışında bulup almak mümkün olmaz mı diye?! Alıp getirsek falan, gençlik hayali işte! Uçmasa bile olur yani o derece! Neyse demem o ki güzel uöak yapıyor şu Cessna. Bunu ilk gördüğümde her ne kadar ilk aklıma gelen B1900 olsada hoş o da başka bir güzellik idi.

Neyse bu konu uzar; sonuçda çok güzel uçak ve yine en son sonuçta uçuyor ya daha ne olsun!

Diğer konuya gelince yıllar yıllar önce şuan kullandığım "Thrustmaster Hotas Warthog" uçuş konsolu setini almıştım. Daha dün fiaytlarını gördüm gözlerime inanamadım. Eskiden bu fiyata gayet eli yüzü düzgün ikinci el bir otomobil alınırdı! Bu Boeing olsun Airbus olsun thrustmaster güzel iş çıkarıyor. Eksiklik idi bence ve o açığı geçde olsa tamamladılar. Lakin fiyatlar (benim için en azından) uçuk! Artık Boeing de olsa Airbus da olsa Cessna da olsa veya A-10 veya F-16 hiç fark etmiyor bu warthdog ile uçulacak. Yapacak bir şey yok. Neyse ki A-10 ve F-16 nın kumanda kolu birebir aynı!
    Sevgiler, saygılar...
    S. ONU® / Izmir

---------------------------------------------
    DCS2.7 + X-Plane 11.55 + MSFS2020/// Win10 Home /// i7 6700K @4.2Ghz, MB:Asus z170 ProGaming, Zotac 2060 Super mini, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, 2 x 1TB Samsung 7200 Rpm HD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu...