5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Senior Member Bogac Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Turkey.

Polis Havacılık

Polis Havacılık'ın 40. kuruluş yıldönümü vesilesiyle düzenlenen gösteriye katılma fırsatı buldum. Tüm detaylarıyla ince ince hesaplanmış, hava fotoğrafçılarını rahat ettirmek düşüncesi üzerine inşa edilmiş bir gündü ve polis ve fotoğrafla alakalı bir önceki deneyimini terörle mücadele şubede sonlandırmış biri olarak inanılmaz keyifli bir gün geçirdim.

Umarım bundan sonraki etkinlikler de böyle güzel planlanır ve hava fotoğrafçıları o gün gördükleri değeri tekrar tekrar görme fırsatı elde ederler.

Yazacağım yazacağım diye bekliyorum ama nedense bir türlü elim gitmedi ve ben de fotoğrafları paylaşmaya karar verdim.

Türkiye'nin en anlamlı müzelerinden birini inşa etmişler. Tavandaki boşluk F-16'nın 15 Temmuz gecesi vurduğu nokta. Detaylarını yazacağım.

Güzel ve çirkin...

Ekli Resimler Ekli Resimler                          
    Konu Bogac Erkan tarafından (11-08-2021 Saat 13:57 ) değiştirilmiştir.

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    şüperşokelade......)) Alouette'nin VIP par pozisyonunda olması isabet olmuş.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Yer
    Ankara, Turkey.
    Çok danke Hakancığım.

Alounette'in pozisyonu tamamen planlı.

Uçakların kepçelerle parçalandığı ülkemizde böyle bir hassasiyet görmek çok mutlu etti hepimizi. Polis Havacılık Daire Başkanı bütün gün bizimleydi ve ilk başladıkları helikopterin çok değerli olduğunu ve uçar hâlde tutmayı çok istediğini anlattı. Hatta o gün bu kızla uçmak istemiş ama teknik ekip bazı parçaların sorun yaratabileceğini göz önünde bulundurarak uçmaya uygun olmadığını söylemişler. "Seneye uçurmak için elimden gelen ne varsa yapacağım," diyordu.

Bu arada, etkinliğin sonunda tüm fotoğrafçıları Sikorsky ile uçurduklarını da eklemeliyim.
    Konu Bogac Erkan tarafından (16-08-2021 Saat 08:45 ) değiştirilmiştir.

Senior Member mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir, Turkey.
    Boğaç Hocam fotoğrafların her zaman ki gibi yakıyor. Keşke yakınlarda olsaydınız da sizden fotoğrafçılığa giriş dersi alsaydım.
    S. ONU® / Izmir

---------------------------------------------
    DCS 2.8 + X-Plane 11.55 + MSFS 2020/// Win11 Pro /// Ryzen7 5700X, MB: MSI X570 A-PRO, Zotac 4070 12GB OC Edition, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu... Track IR5 Pro, Thrustmaster HOTAS Warthog A-10C Throttle-Stick Replica, Thrustmaster Rudder Pedals

Yer
    Ankara, Turkey.
    Öncelikle güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim hocam.
    Bahsettiğiniz türden bir fırsat olsaydı inanın ben de çok isterdim.
    Ama ne demişler, dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur.
    Umarım bir gün mümkün olur böyle bir şey.
    Sevgiler.