16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Threaded View

Senior Member Bogac Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Turkey.

Sivrihisar Hava Gösterileri 2020

Bu SHG'nin benim için çok özel bir yeri var.

İlk seneden bu yana her yıl arkadaşlarımla buluşuyor ve bir gece kamp yaparak gösterileri takip ediyoruz. Hatta iki sene falan ben iyice abartıp yanımda mangal falan götürdüm.

Ziyaretçi sayısı arttıkça uçaklara eskisi kadar yaklaşmak mümkün olmamaya başladı ne yazık ki ama yılda bir sefer yaşadığımız o cumartesi gecesinin tadı hep damakta.

Neyse...

Geçen seneki gösteri benim için çok tatsızdı ne yazık ki.

Provaların olacağı gün acaip bir kum fırtınası çıktı, prova yarım kaldı. Muhtemelen görmüşsünüzdür fotoğraflarını. O fırtına başladığında biz pistin kenarında fotoğraf çekiyorduk ve apar topar ayrılmak zorunda kaldık.

Gösteri günü de kedim hastalandı ve erkenden Ankara'ya dönmek zorunda kaldım.

Aslına bakarsanız geçen sene ne keyif aldım ne de güzel anılarım var ama yine de bir iki kare paylaşmak istedim.

Bu arada, hazır fırsat bulmuşken azıcık da reklam yapayım.

Sivrihisar Havacılık Merkezi ve aradan geçen yıllarda burada yaşadıklarımla ilgili birkaç yazı yazdım. Web sitemde var hepsi ve bu yazılara https://bogacerkan.net/shm-gunlukleri/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Alakası yok ama bunu da paylaşmadan edemiyorum... Biricik kızımı kaybettik bir haftanın sonunda ve içim paramparça oldu. Onun anısına bir şeyler yazmıştım, o da https://bogacerkan.net/bir-guzel-kizin-ardindan/ adresinde.

Şimdiden teşekkürler ilginiz için.

Bu da bonus ola!

Ekli Resimler Ekli Resimler                    
    Konu Bogac Erkan tarafından (21-05-2021 Saat 22:38 ) değiştirilmiştir.