3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Senior Member mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir, Turkey.

FlightRadar 24 yetkililerini şaşırtan uçuş

Aşağıdaki alıntı tamamen Flight Radar24'ün gönderdiği bilgilendirme mailinden alınmıştır. Tam da bize göre bir .... olayın (saçmalığın) gerçekliğidir. Adamlar sitede o kadar büyük bir tarfik görünce birşeylerin yanlış gittiğini düşünmüşler Ne bilsinler bizde ki futbol aşkını!!!
    """Over 1 million people followed this flight live

With a huge spike in traffic on Sunday, we were concerned something might be wrong. Why were so many people following a random flight from London? As it turns out, it was football fans.

At peak, over 300,000 people at the same time followed Mesut Özil on his way to join Fenerbahçe SK and the playback of the flight has been viewed over 1 million times. """"""

Benim anlamadığım şu; izlediniz de ne oldu? elinize ne geçti? Ben de bir Fenerbahçeli'yim ama anlamıyorum. Şu futbol klüplerine harcanan paralara acıyorum. Pele ile Maradona yattıkları yerden kalksa gelse her halde ancak bu kadar kişi izlerdi!... Yahu canlı olarak 300 bin kişi izlemiş, hadi onu geçtim; tekrarını 1 milyon kişi izlemiş. Yahu kafayı yiyeceğim, ne anladınız?! Biri banla anlatır mı acep?!!

Çok önemli Not: Ammmaa bu 1 milyon kişi içinden iki kişiden fena halde şüpheleniyorum Hakan Hocam senin şu müze ziyaretini bitirmek isteyen iki usta umarım o bir milyon kişi içinde değildir
    Konu mavi tarafından (23-01-2021 Saat 01:09 ) değiştirilmiştir.
    S. ONU® / Izmir

---------------------------------------------
    DCS 2.8 + X-Plane 11.55 + MSFS 2020/// Win11 Pro /// Ryzen7 5700X, MB: MSI X570 A-PRO, Zotac 4070 12GB OC Edition, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu... Track IR5 Pro, Thrustmaster HOTAS Warthog A-10C Throttle-Stick Replica, Thrustmaster Rudder Pedals

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    yok sanmam..biri Galatasaraylı diğer takım tutmuyor...benim artık hiç merakım yok futbol işine 20 yıldır .ilk 11'de 9 yabancı çıkılmaya başladığından beri "ulusal milli lig" kavramının bittiğini hala anlamamış olduklarınıda ben amlamıyorum..O yüzden takıma Türk girince 20 sene önce yabancı futbolcu gelmiş gibi seviniyorlar..Eskide Türk futbolcular arasında gruplaşma olurdu şimdi yabancılar nerdeyse Türk fubolcuları Türk takımlarına sokmayacaklar!!yuh artık..

Gelelim diğer konuya....uçakla ilgili en basit temel bilgileri anlamakta zorluk çeken Türk halkının Flightradar'ı takip edecek ve tekrarının izleyecek kadar meraklı olması kaşısında cidden dumura uğradım. Ben bile bu kadar açmıyorum flightradar'ı...Hadi fanatik Brezilyalılar olsa, Holigan İngilizler , İspanyol yada İtalyanlar olsa anlarım...3000 değil 30000 değil 300bin!!!! tekrarı 1 milyon!!
    Hayır asıl şaşırdğım nedir biliyormusunuz, TL karşılığı milyon değil trilyonlar dönen Türk futbol endüstrisinde bu kadar tantanaya daha elle tutulur zerre kadar başaraı elde edilmiş olmaması! 20 yıldır herhangi bir kupada çeyrek finale gelen tkım var mı , bırak kupa kaldırmayı. hala playoff'lardan üst tur'a çıkmaya çalışan takımlardan bahsediyoruz.
    Mesut Özil için bir taraflarını bu kadar yırtıyorlarsa Allah muhafaza yarın öbür gün parayı denkleştirip Ronaldo'yu Messi'yi felan getirecek olsalar demekki uçağıda havaalanıda kendileri yapacaklar!
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir, Turkey.
    O takım tutmayan ustamızı gözlerinden öpüyorum. Benim de futbolla ilgim aşağı yukarı bir o kadar zamadır yok. Bazen zorluyorum kendimi izleyeyim diye 10 dk sonra tahammül edemiyorum kapatıyorum. Ammmaaa öte yandan basketbol maçlarının sıkı takipçisiyim. Fenerbahçeli olmama ragmen takım seçmeden ayırmadan izleyebildiklerimin hepsini izliyorum, izlemeye çalışıyorum. Anadolu Efes'in den tutunda Afyon Belediye Spora kadar hepsini takdir ediyorum keyifle izliyorum
    En ama en çok üzüldüğüm nokta Avrupa da futbolda ki şampiyon klüpler kupasına denk gelen Euroleague kupasını kazanmış bir takımın bütçesini %50 kesip !!!!! 6 aydır forma giymemiş emeklilik çağına gelmiş bir futbolcuya (kim olduğunun bir önemi yok) milyon eurolar verebilmeleri.

Yani demem o ki bu haberin hayret edilmeyecek hiç ama hiç bir noktası yok; fevkalede hayret ediyorum fakat yine de anlamayı başaramıyorum! İzleyenlerin hadi canlı izleyenleri yeminle geçtim, tekrarını izleyenlerin ne anladığını ben çözemiyorum. Ben de bir tuhaflık var demek ki.....
    S. ONU® / Izmir

---------------------------------------------
    DCS 2.8 + X-Plane 11.55 + MSFS 2020/// Win11 Pro /// Ryzen7 5700X, MB: MSI X570 A-PRO, Zotac 4070 12GB OC Edition, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu... Track IR5 Pro, Thrustmaster HOTAS Warthog A-10C Throttle-Stick Replica, Thrustmaster Rudder Pedals