4 sonuçtan 1 ile 4 arası

PMDG 747-8i Turkish Airlines TC-LTC

Değerli hocalarım, PMDG 747-8i için THY boyamasının eksikliğini hissediyordum bir süredir. Evde kapalı kalmışken yapmış olduğum çalışmayı sizlerle paylaşmak istedim.

Avsim Linki: https://library.avsim.net/download.php?DLID=218171

İsim:  747 1.jpg
Görüntüleme: 320
Büyüklük:  571.6 KB (Kilobyte)

İsim:  747 2.jpg
Görüntüleme: 288
Büyüklük:  190.3 KB (Kilobyte)

İsim:  747 3.jpg
Görüntüleme: 332
Büyüklük:  228.6 KB (Kilobyte)

Emeginize saglik. Keske 748f icin de bir seyler yapabilseniz 🙂

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Erhan M. Artuc

Senior Member mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir, Turkey.
    Oooo bu çok güzel oldu. Biz, Celbiş hocamdan beklerken bu güzel bir sürpriz oldu. Çok teşekkürler, elinize sağlık. Bir süredir DCS bütün vaktimi alıyordu, şimdi bununla bir deneme güzel gider.

Selamlar,

Serhan
    S. ONU® / Izmir

---------------------------------------------
    DCS 2.8 + X-Plane 11.55 + MSFS 2020/// Win11 Pro /// Ryzen7 5700X, MB: MSI X570 A-PRO, Zotac 4070 12GB OC Edition, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu... Track IR5 Pro, Thrustmaster HOTAS Warthog A-10C Throttle-Stick Replica, Thrustmaster Rudder Pedals

Alıntı artuncs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeginize saglik. Keske 748f icin de bir seyler yapabilseniz ��

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hocam 747-8F için hali hazırda yapılmış bir boyama olduğu için yolcu modelini yaptım. Başka bir forumda paylaşıldığı için benim burdan paylaşmam doğru olmaz ancak google'da "PMDG 747-8F Turkish Cargo" şeklinde aratırsanız ulaşabilirsiniz.

Alıntı mavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oooo bu çok güzel oldu. Biz, Celbiş hocamdan beklerken bu güzel bir sürpriz oldu. Çok teşekkürler, elinize sağlık. Bir süredir DCS bütün vaktimi alıyordu, şimdi bununla bir deneme güzel gider.

Selamlar,

Serhan
    Çok teşekkür ediyorum hocam. Boyama üzerinde gördüğünüz herhangi bir eksikliği/yanlışlığı iletirseniz sevinirim