Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası
    Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    Küçük bir yanlış anlaşılma olmuş

"böyle tek başınıza ona tıkla bunu çevir olmaz" derken ben size First Officer lazım anlamında söyledim, asla "klavyeden tuş ataması yapın onları kullanın" değildi kastım ... Bende sizin gibi basılması gereken düğmeye mouse ile kendim basmayı, knobları mouse ile çevirmeyi seviyorum bunda bir sıkıntı yok. Sadece gerçekte olduğu gibi kokpitte iki kişi uçmanın verdiği rahatlığı öneriyorum size hepsi bu Yaklaşma sırasında PF'in flap değiştirmediğini ancak PNF'e bunu yapmasını söylediğini biliyoruz , Fs2Crew'in sevdiğim yanı bu. İster sesli isterseniz bir tuş kombinasyonu ile yapılması gerekeni doğru zamanda söylüyorsunuz PNF arkadaş gereğini yapıyor. (Siz Fs2Crew'i biliyorsunuz , bilmeyen dostlarımız olabilir diye hafiften reklamını yaptım)

Auobrake Disarm hadisesini technical logbook'a yazdıysanız elbet çözer teknisyen arkadaşlar o problemi

Bir sonraki videoyu bekliyoruz ...

Sevgiler
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir, Turkey.
    Yok, yok sıkıntı yok Fatih Hocam, ben de sadece ekstra açıklama yazdım. fs2crew cidden muhteşem bir yazılım. Ama artık maddi olarak p3d ye yatırım yapmak hem gereksiz geliyor, hem de cidden tasarruf tedbirleri aktif şuanda benim için güzel yorumlarınız ve desteğiniz için tekrar teşekkürler.
    S. ONU® / Izmir

---------------------------------------------
    DCS 2.8 + X-Plane 11.55 + MSFS 2020/// Win11 Pro /// Ryzen7 5700X, MB: MSI X570 A-PRO, Zotac 4070 12GB OC Edition, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu... Track IR5 Pro, Thrustmaster HOTAS Warthog A-10C Throttle-Stick Replica, Thrustmaster Rudder Pedals