29 sonuçtan 1 ile 10 arası

Hybrid View

Senior Member mehmetcelbis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Arkadaşlar Merhaba

Benim Sistemim aşağıda yazıyor. Ayrıca P3D 4.5 HF2 kullanıyorum. P3D V5 geçmeyi düşünmüyorum. Bana göre yakında MS2020 geleceğinden dolayı P3D ye yatırım yapmanın bir anlamı yok. Zamanında P3D performansını nasıl artar diye çok döküman okudum.
    Şunu gördümki sistemde en az iki adet SSD lazım. Kurulma sıralaması bile performansını etkiliyor. Ayrıca C ye sadece P3D yi yükleyin.(Program Files içine değil dışına) ORBX eskiden Lockheed Martin içine yüklüyordu.(şimdi böyle değil.) Diğer eklentileri D'ye yükledim. Bendeki eklentileri aşağıdadır.

C:\Lockheed Martin
    ORBX ( FTX Vector - FTX OLC Avrupa - Küzey Amerika - Güney Amerika - Afrika - TreesHD - orbx libraries)
    Pro-ATC
    Active SKY 2016 P4 + ASCA bulut Seti
    PTA
    GSX LEVEL1 LEVEL2

D:\ Ultimate Traffic Live
    Addon Scenery ( içinde 290 Adet Ama bunun 150 adetin default ve orbx tir)
    Aı Traffic için gerekli olan Effects - script - Texture eklentileri
    Windowsta olması gereken eklentiler aşağıda belirtilmiştir.

Umarım yardımcı olmuştur.

Saygılarımla
    Ekli Resimler Ekli Resimler  
    Mehmet CELBIS-1964
    MSI MPG X570S EDGE MAX WIFI DDR4-AMD RYZEN 7 5700X 3,6-4,6 Ghz-32GB CRUCIAL BALLISTIX DDR4 4000 Mhz-SAPPHIRE RX 6700XT NITRO 12GB GDDR6 192Bit DX12-CRUCIAL P5 PLUS 1TB NVMe M2 SSD-SCANDISK ULTRA 3D 1TB NVMe M2 SSD-H.POWER 80+BRONZE 1000W-SHARKOON ELITE SHARK CA200M KASA
    32inch GAMEBOOSTER GB-327LCQ-H LOGITECH X52 Professional H.O.T.A.S. - FLIGHT RUDDER PEDAL - WINDOWS11 PRO 64BİT