Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112
116 sonuçtan 111 ile 116 arası
    Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Alıntı fatih.koz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Calisiyor ancak su an icin sorunlu, simconnect problemi nedeniyle performans sikintisi oluyor online ucuslarda (problem msfs kaynakli oldugu icin hem ivao hem vatsim ayni dertten muzdarip) Eklenti ucaklarin henuz satisa cikmadigini dusunursek, pc toplamak icin acele etmeye gerek yok diyebiliriz (default airliner ucaklar tat vermiyor ve bircok bug var hepsinde) ancak online olarak ga ucacaksaniz durum degisir tabii
    Selamlar,

Bu hafta içerisinde 90 GB lik bir update olacak ve bu update sırasında bu simconnect hatası düzelecekmiş.

https://www.thesixthaxis.com/2020/08...fixes-roadmap/

İyi Uçuşlar
    Safak Cayli

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    Ben 15 Eylul'den sonra MsFs kullanmayi birakacagim icin, o tarihe kadar guncelleme cikarsa denerim cikmasa da benim icin cok muhim degil Aylik Xbox Gamepass'i yenilemeyi dusunmuyorum ... Ileride tekrar bir durum degerlendirmesi yapacagim tabii ki

Keyifli emniyetli ucuslar

Ek : Bu arada simconnect haricinde dise dokunur ciddi bir iyilestirme gorulmuyor listede Duzeltilmesi gereken bircok hata, hic dusunulmemis bircok ozellik ve eksik mevcut maalesef.
    Konu fatih.koz tarafından (01-09-2020 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.
    B. Fatih KOZ [ Istanbul / OnurAir / Flight Dispatcher - Uçuş Harekat Uzmanı ]

[ X-Plane 11.50 + Muhtelif eklentiler ]
    [ Asus TUF Gaming FX505DV : AMD Ryzen7 3750 4.0Ghz CPU / Nvidia RTX 2060 GPU / 16GB DDR4 Ram / 500GB M2 + 1TB Samsung SSD / Ms Sidewinder FF2 Stick ]

Merhabalar Değerli Pilotlar,
    Uzun uğraşlardan sonra 18 saat te,Flight simulator 2020 yi nihayet indirebildim. şayet instant replay özelliği ekler veya chaseplan yazılımını kabul edip birde PMDG uçakları işin içine girince süper bir sim çıkmış olur ortaya. herkese iyi uçuşlar...

Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Merhaba ,

İstanbul için bir geliştirme gördüm, paylaşmak istedim,

https://www.nexusmods.com/microsoftf...lator/mods/106

yeni modellemeler eklenmiş.
    Safak Cayli

Alıntı safakcayli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ,

İstanbul için bir geliştirme gördüm, paylaşmak istedim,

https://www.nexusmods.com/microsoftf...lator/mods/106

yeni modellemeler eklenmiş.
    Atmış olduğunuz görüntülere bakınca gerçekten hoşuma gitti bu eklenti paketi.
    Intel i7 4790K @4.4 GHZ - Nvdia GTX 1070 8GB 256Bit - Corsair 1600MHZ 16GB Ram

Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Kesinlikle daha güzel bir hal aldı, Ankara içinde Anıtkabir yapılmış. Takip ediyorum sürekli ilave modellemeler ile güncelleniyor paket.
    Safak Cayli