4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Senior Member Airone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa, Turkey.

LCEN Ercan Havalimanı (Simmershome) Yayınlandı

Yabancı forumlarda fark etmemiş olanlar için buradan da duyurayım istedim. Simmershome.de sitesinde Alman tasarımcı Rainer'in P3Dv4 için LCEN Ercan Havalimanı scenery çalışması yayınlandı. Normal bir freeware çalışmanın çok üzerinde detaylı ve çok emek verilmiş bir çalışma. SODE objeler, animasyonlar, scenery configurator vb. gibi ekstralar içeriyor.

İndirmek için link:
    https://forum.simmershome.de/index.p...irports-ercan/

İndirmek için foruma kaydolmanız gerekiyor; site yapısı ve indirme linkine ulaşmak biraz karışık gelebilir, ama değer.
    Tasarımcının Midilli, Rodos gibi diğer çalışmalarını denemeyenler için onları da öneriyorum. Komşu destinasyon arayanlar için çok güzel seçenekler.

Test için aldığım bazı görüntüler:

Senior Member erkal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Sunay hocam merhaba , üyeliği tamamladım ancak site almanca olduğundan büyük bir kısmı translate ile ilerleyebildim daha doğrusu eng seçeneğini göremedim web üzerinde ) ayrıca üye olmama ve aktivasyon kodunu geçerli kılmasına rağmen belirtmiş olduğunuz link'e tıkladığımda '' Maalesef bu siteye erişiminiz reddedildi. Bu sayfaya erişmek için gerekli erişim haklarına sahip değilsiniz. uyarısı veriyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Öncelikle yurt dışında pek bilinmeyen ve AIRAC'lardan dahi silinen Ercan Havalimanı'nın yapılması KKTC de öğrenci olan beni çok mutlu etti.Simulatore ara verdikten sonra xplane 11 ile devam etmeye başladım ve ne yazıkki bu senaryodan faydalanamayacağım gibi =(

Anladığım kadarıyla senaryolarını satmıyorlar ancak indirme linklerine erişebilmeniz için yanlış anlamadıysam paypal üzerinden bağış bekliyorlar.Kafama takılan iki soru var Türkiye'de paypal bir süredir kullanılmıyor diye biliyorum bu işlem nasıl olacak? Diğeri ise bu bağışın miktarı en az ne kadar olmalı örn: 1 euro gibi komik bir rakamı kabul edecekler mi?

(EDİT: Çok yanlış anlamışım; hatta anlamamışım)

Sunay hocam ve diğer saygıdeğer Türk sanal havacılığına senaryo katan üstadlarım senaryolarınızı FS ile uçuş yaptığım müddetçe büyük bir keyifle kullandım. Sanırım FS kullanmadığım için en sevdiğim meydan olan Ankara çalışmanızı(ankaralı olarak) kullanamayacak olsam da (eğer hala projeyi devam ettiriyorsanız) merakla bekliyorum ve takip ediyorum.

Paylaşım için ayrıca teşekkürler

Selamlar sevgiler!
    Konu Cengizhan Barut tarafından (05-11-2018 Saat 23:32 ) değiştirilmiştir.
    Sevgilerimle.

Senior Member Airone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa, Turkey.
    Bu siteden scenery indirebilmek için yapılması gerekenler bu sayfada açıklanmış:
    https://forum.simmershome.de/index.p...wnload-access/

:
    ENGLISH
    To download you must be logged in the forum and have acquired the club membership

BOTH IS WITHOUT COSTS!

• Step 1: Registration Support Forum
    • Step 2: Apply for club membership (once) under Button "Get Clubmember"

After that, all downloads are available at any time without waiting time under "Clubmembers Direct Download Corner" in the forum. (After activation as "Clubmember" by the administrator)
    You then have the rank "Clubmember" left under the avatar

Ben bu açıklamayı okumadan nasıl başarmışım diye şaştım