3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Senior Member
    Yer
    trabzon, Turkey.

Hayırlı bir şey yazamadım gitti..

Merhaba sevgili arkadaşlar,

P3DV3 kullanıyorum. Bu sabah ivap 2 defa P3DV3' ü kapattı. Bende İVAP'ı tamamen sildim ve yeniden yüklemeye çalıştım ama başaramadım. Bilgisayarı kapattım açtım, kalan dosya kırıntısını elle temizledim ..vs. ne yaptımsa olmadı. Şu anda offline uçuyorum. Herhangi bir sorun yok. Ama İVAP'da yok.
    Problem hakkında bir fikriniz var mıdır?

Başlıkta da belirttiğim gibi bir gün de hayırlı bir şey yazsam dişimi kıracağım..

Gürol USTAÖMEROĞLU
    THY161
    Konu gürol tarafından (19-07-2018 Saat 10:28 ) değiştirilmiştir.

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Antalya, Turkey.
    Problem hakkında fikrim yok ama yazmadan da duramayacağım ;

"Offline uçuş candır , gerisi boş heyecan "

Sevgiler, hürmetler.
    B. Fatih KOZ [ Antalya / ... / Flight Dispatcher - Uçuş Harekat Uzmanı ]

[ Prepar3D v3.2 / PMDG NGX + Fs2Crew NGX Reboot v3 / ActiveSky Next / PFPX , TOPCAT , Navigraph Airac / ORBX FTX Global + Vector + OpenLC Europe + SceneryTech LC ] + [ P3D v4.1 64bit (Test) ]
    [ AMD FX 8350 @ 4.4 Ghz / Gigabyte 990FXH-UD3 / 16 GB Corsair DDR3 Ram / Zotac Nvidia GTX1060 6 GB AMP! Edition / Samsung 850 EVO SSD 120 + 250 GB / WD Sata3 1 TB HDD / Ms Sidewinder FF2 Stick ]

Senior Member
    Yer
    trabzon, Turkey.
    Sevgili Fatih sana katılmamak mümkün değil. Hatta daha da ileri gidip "offline uçuş sıfır stres, sıfır sinir demektir" diyorum.
    Bir kaç gün önce uçuş numarasını alamadığım bir arkadaş havada üzerimden geçiverdi. Havada. Tcas öttü durdu. Neler oluyor diyemeden üzerimden geçiverdi. Yandan yaklaşmış meğerse.

Teşekkür ediyorum.
    Sevgiler

Gürol USTAÖMEROĞLU
    THY161