Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member sarp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Antalya, Turkey.

Eurasia Airshow 2018 ANTALYA

EurAsia Airshow biter,Uçakların sesleri gök kubbede bir hoş yankı olarak kalır.
    Ekli Resimler Ekli Resimler                           
    Sarp OZPAR
    1959/Antalya

Sarp abim ellerine sağlık ...
    Berhan Dönmez
    ATPL(A),F27,B737,A306,A310.

Senior Member mustafa ece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Antalya, Turkey.
    Abicim HARİKA fotoğraflar, eline sağlık
    Saygilar, sevgiler

Mustafa ECE
    Antalya/1980

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    Ellerine sağlık ağabey ... Bende bol bol balkondan ve çatıdan izledim kendilerini Mig'leri görünce uçmayı özlediğimi anladım, üşenmedim LOMAC kurdum uçtum tabii ... İlk resim F-15 kokpitinden, Kırım civarlarında gezerken. Alltaki iki resim ise Mig 29 görevlerinden biri , sınır hattı boyunca devriye ve "düşman reaksiyon süresini ölçme" amaçlı gezelim görelim turu gibiydi.

Merak eden olursa : LOMAC , Lock On Modern Air Combat'ın kısaltması ... Bendeki sürümü ise Flaming Cliffs 2 Şu sıralar aktif olarak kullanılan DCS'in bir önceki hali ve LOMAC serisinin sonuncusu , eski ancak stabil bir askeri simulatör.
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Ellerine saglik Sarp hocam, yakin plan cekimler basarili olmus. Fatih hocam F-5 modülünü denemediyseniz önerebilirim.
    Senol Aydogan/EDSB

Aviate - Navigate - Communicate

Senior Member adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Turkey.
    Sarp bey elinize sağlık. Harika paylaşım.

Senior Member zeplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ADANA, Turkey.
    Alıntı fatih.koz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ellerine sağlık ağabey ... Bende bol bol balkondan ve çatıdan izledim kendilerini Mig'leri görünce uçmayı özlediğimi anladım, üşenmedim LOMAC kurdum uçtum tabii ... İlk resim F-15 kokpitinden, Kırım civarlarında gezerken. Alltaki iki resim ise Mig 29 görevlerinden biri , sınır hattı boyunca devriye ve "düşman reaksiyon süresini ölçme" amaçlı gezelim görelim turu gibiydi.

Merak eden olursa : LOMAC , Lock On Modern Air Combat'ın kısaltması ... Bendeki sürümü ise Flaming Cliffs 2 Şu sıralar aktif olarak kullanılan DCS'in bir önceki hali ve LOMAC serisinin sonuncusu , eski ancak stabil bir askeri simulatör.
    Fatih hocem bende alayım derken, Flaming Cliffs 3 çıktı yanılmıyorsam ve ondan sonra bir sürü Base üzerine kurulan Add-On sonuç olarak hiçbirini alamadım. ama youtube videolarını izleyip eğleniyorum film tadında hepsi
    İstikbal Göklerdedir.
    \"Mustafa Kemal ATATÜRK\"

\"LTAG-LTAF\" Adana/TURKEY

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    FC3 (Flaming Cliffs 3) Lock On'un son (ya da daha gelişmiş) hali olan DCS (Digital Combat Simulator) World için bir eklenti olarak çıktı, pakette F-15C, A-10A, Su-27, Su-33, MiG-29A, MiG-29S ve Su-25 mevcut ... "Bence" almaya gerek yok çünkü "maalesef" suyunu çıkardılar olayın DCS ücretsiz ve ana paket pek bir işe yaramıyor, keyif vermiyor çıplak hali. İllaki eklentiler (hem uçak hem görev paketi) satın almak gerekiyor, mutlaka ücretsiz eklentiler vardır ancak benim artık onları kovalayacak vaktim ve sabrım yok

Eklentilere ve fiyatlarına aşağıdaki linkten bakabilirsiniz ;

https://store.steampowered.com/app/223750/DCS_World/

Bende zaten Lock On ve Flaming Cliffs 1 vardı, bir ara denk getirip Flaming Cliffs 2'yi de aldım oldu bitti Görsellik dışında DCS World'e pek gereksinimim yok diyebilirim. Olur da alacak olursanız FC2'yi yüklemek için sisteminizde Lock On'un kurulu olması gerekiyor, yani sadece FC2 satın almak işe yaramayabilir aklınızda bulunsun.

Keyifli uçuşlar
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Sarp ağabey eline sağlık. Euroasia dünya fuar tarihine herhalde şununla bir ilk olarak geçecek; programı belli olmayan tek havacılık fuarı! doğaçlama yapılır, ancak geldiğinizde ne görürseniz o vardır....bir dahakine böyle yazarlarsa daha ilginç olur.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member mustafa ece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Antalya, Turkey.
    Hakan Hocam merhaba. "Airshow'a" katılmadım. Ancak programı dolaylı yoldan öğrendim. Şöyle ki; kendime baz olarak iki tane aeroteam (Frecce tricolori ve Red Arrows-bence avrupadaki en iyi takımlar) belirledim. Programlarına baktım. Antalya yoktu. . Bu takımlar yoksa Avrupa'nın en büyük hava gösterileri nasıl olacaktı?. Vazgeçtim gitmekten.
    Saygilar, sevgiler

Mustafa ECE
    Antalya/1980