İteleye iteleye tam Prepar 3D v3.4 ü oturttuk derken ( o da tam olmadı ya herneyse) şimdi Preapar 3D v4 ler gelmeye başladı. Bence v4 serüvenine girilecekse sadece v4 ve bir adet uçak max. üç scenery bir Weather Add-on o kadar. Her gelen update bir şekilde bir önceki sürümle uyumsuzluk çıkarıp "tavsiye edilen temiz baştan sıfır yükleme" olacağından hiç olmazsa uğraşma olmaz. Gökhan bulutlu havada 27-35 fps alıyorum demiş. 32 bit den 64 de geçince insan daha yüksek beklentilere giriyor. Ya da ne bileyim "yükledim inanılmaz oldu simülatör" yorumları görmek istiyor. 64 bit yapacaksın hala Orbx leri kullandıracaksın. Paketten çıkan uçaklar hala basit.PMDG hala rakipsiz olacak. AI Trafik ve ATC hala aynı tantana. Hava durumu aynı. Gidip illaki ASN alacaksın.
Oturtsunlar şunu bir final sürümüne 32 mi 64 mü kaç bitse artık bilmiyorum ama add-onn larla devam edelim. Bu Prepar denen firmamıdır nedir bilmiyorum oturtmuşlar 4-5 programıcıyı almışlar kodları Microsft'tan kaç sene oldu yaptıkları ortada. Koy stabil Orbx li PMDG li ASN li Rex'li FSX i aradaki farka bakılsın. Ben P3D v4 de de bu add-on lar olmadan zevk alamıyorsam ne anladım bu işden. Şimdi otur add-on ların v4 sürüm uyuymluluğunu bekle dur.
Keyifli uçuşlar