Son dönemde çalışmalarım sona yaklaşmadan neresi olduğu konusunda bilgi paylaşmıyordum ama bu sefer yaklaşımımı değiştirdim
Zaten proje de "özel proje" statüsünde

Şu an planladığım meydan LTAC Esenboğa Havalimanı.

Projenin boyutu dolayısıyla, benim çalışma şeklim ve standardımla süre olarak bu yılımı komple alabilir görünüyor. Açıkçası bu sefer süre kısıtı koyup üretkenliği arttırmak adına detaylandırma seviyesini de kontrol altında tutmayı öngörüyorum. Daha yapılacak başka meydanlar sırada

Projemi bu başlangıç safhasında sizlerle paylaşmamın bir diğer sebebi de Esenboğa'da bana görsel malzeme sağlayabilecek arkadaşların desteklerini rica ediyor olmam.

Internetteki tüm görselleri taradığımı düşünüyorum. Kendimin de oraya iki ziyareti oldu ve (kaçak olarak) bir miktar görsel elde ettim. Ancak kaliteli ve zengin karakterli bir sonuca ulaşabilmek için özellikle iç kısımlardan olabildiği kadar çok görsele hala ihtiyacım var.

Özellikle ana terminal harici diğer bölümlerden (ana terminal en çok fotograflanmış olan bölge).

Bu çalışmama bizzat veya oradaki tanıdıkları ile destek verebileceğini düşünenlerin benimle temasa geçmesini rica ediyorum.

Sanal dünyamızda Başkentimize hak ettiği havalimanını kazandıralım

Sunay KILIÇ
sunay100@gmail.com