Sayfa 1/8 123 ... SonSon
76 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Esenboğa

Senior Member Airone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa, Turkey.

Esenboğa

Son dönemde çalışmalarım sona yaklaşmadan neresi olduğu konusunda bilgi paylaşmıyordum ama bu sefer yaklaşımımı değiştirdim
    Zaten proje de "özel proje" statüsünde

Şu an planladığım meydan LTAC Esenboğa Havalimanı.

Projenin boyutu dolayısıyla, benim çalışma şeklim ve standardımla süre olarak bu yılımı komple alabilir görünüyor. Açıkçası bu sefer süre kısıtı koyup üretkenliği arttırmak adına detaylandırma seviyesini de kontrol altında tutmayı öngörüyorum. Daha yapılacak başka meydanlar sırada

Projemi bu başlangıç safhasında sizlerle paylaşmamın bir diğer sebebi de Esenboğa'da bana görsel malzeme sağlayabilecek arkadaşların desteklerini rica ediyor olmam.

Internetteki tüm görselleri taradığımı düşünüyorum. Kendimin de oraya iki ziyareti oldu ve (kaçak olarak) bir miktar görsel elde ettim. Ancak kaliteli ve zengin karakterli bir sonuca ulaşabilmek için özellikle iç kısımlardan olabildiği kadar çok görsele hala ihtiyacım var.

Özellikle ana terminal harici diğer bölümlerden (ana terminal en çok fotograflanmış olan bölge).

Bu çalışmama bizzat veya oradaki tanıdıkları ile destek verebileceğini düşünenlerin benimle temasa geçmesini rica ediyorum.

Sanal dünyamızda Başkentimize hak ettiği havalimanını kazandıralım

Sunay KILIÇ
    sunay100@gmail.com

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    Her ne kadar uzun süredir uçmuyor ve belki bir daha hiç uçmayacak olsam bile şimdiden çalışmalarınızda başarılar diliyorum Sunay hocam ... Üzerinde çalıştığınız her meydan birbirinden güzel oluyor, bu şüphesiz gerçek ortada iken Esenboğa'nın nasıl olacağını düşünmek insanı keyiflendiriyor.

Olur da bir şekilde Ankara'da çalışırsam ya da oradaki arkadaşlarımdan destek alabilirsem seve seve sizinle temasa geçeceğimden emin olabilirsiniz.

Tekrar emekleriniz için teşekkür ediyor, peşinen ellerinize sağlık diyorum
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member Airone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa, Turkey.
    Fatih hocam, ben de desteğiniz için peşinen teşekkür ediyorum Hem öyle bir daha hiç uçmamak falan demeyin, havacılık aşkı hiç ölmesin

Senior Member hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    Eline kuvvet Sunay.iyi ki varsın. Eskisek de havacılık aşkı ölmüyor .Sen Fatih'e bakma, kesin uzay mekiğine falan takılmıştır, döner.

Gonlumden gecene niyetlenmissiniz. "Izmir baskisindan" dillendiremiyordum. Cok tesekkurler.

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    Alıntı hasmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline kuvvet Sunay.iyi ki varsın. Eskisek de havacılık aşkı ölmüyor .Sen Fatih'e bakma, kesin uzay mekiğine falan takılmıştır, döner.
    Uzay mekiği değil dedem, karaya indim "Scania S" kullanıyorum ... Yeter göklerden alemi seyrettiğimiz, biraz da yeryüzünde dolaşalım alem bizi seyretsin değil mi

Sevgiler
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member btuncel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskisehir, Turkey.
    Yaw bu ETS vs uğraştım ama pek tat vermedi bir türlü. Online yapayım dedim, günlük trafik derdime bir yenisi eklendi, küfür vs...

Bıraktım...

Flight Sim candır be Fatih hocam.

Farlı bir konu içerisinde belirttiğiniz tüyo ile tahminim doğru çıkmış durumda Sunay Hocam elinize emeğinize sağlık şimdiden , bekliyor olacağız sabırsızlıkla
    i7 4790k - 16 gb corsair ddr 3 2133 mhz ram - asus rog strix 1070 - corsair hx 850w power - asus rog maximus vi
    xplane 11 - Prepar3d v4.1 - pmdg 737 - pmdg 777 - Aresoft a320/321 - As2016v4 - rex4 texture ,soft clouds enhanced ver. envtex ( sky ,sun, aura texture ) envshade - Fsfx precepitfx - Fsfx 737 immerson - orbx global base - orbx vector - orbx eu openlc - ptp

Senior Member bluetomcat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    IZMIR, Turkey.
    Sevgili Sunay Üstadım,
    Öncelikle çalışmanız için şimdiden tebrikler. Eminim size ve başkente yakışır bir eser ortaya çıkacaktır. Fotoğraf konusunda bende çevreme haber vereceğim. Elde ettiğim fotoğraflar olursa sizinle paylaşırım. İfadelerinizden anladığım kadarıyla Ankaradan sonra yeni sürprizler bizi bekliyor. Hadi hayırlısı. Kolay gelsin
    Hakan DAGHAN
    member of TurkishVirtual (4292)
    İzmir / 1967

Senior Member Umut ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Sunay hocam şimdiden elinize sağlık. Çok teşekkürler