Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member Airone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa, Turkey.

SceneryTR Sabiha Gökçen (LTFJ) Prepar3D V4 Güncellemesi

SceneryTR İstanbul Sabiha Gökçen (LTFJ) Havalimanı Prepar3D v4 güncellemesi SimMarket tarafından yayınlandı.
    (Yeni kurulum dosyası FSX/FSXSE, Prepar3D V2/3/4 ile uyumlu)

Niyet öyle olmasa da SimMarket politikası dolayısıyla bu yeni kurulum paketi eski kullanıcılara bir güncelleme ücreti ile sunulmakta.
    Bu arada ilk defa alacaklar için 30 Kasıma kadar indirim olduğunu da belirteyim.

Link: SimMarket

V1.1.1. Değişiklikleri:
    - Prepar3D v4 uyumlu kurulum
    - Dinamik apron aydınlatması (P3D V4)
    - Gece kaplaması iyileştirmesi (P3D V4)
    - Yeni U, T fastexit taxiway ilaveleri
    - Yeni yer işaretlemeleri
    - Yeni taxi işaretleri
    - Yeni bekleme noktaları
    - Yer poligonu iyileştirmeleri
    - Photoreal kaplama iyileştirmeleri
    - Yeni detaylar (yeni çimenler, jetblast deflector)

Sunay Hocam ,

Tekrar elinize emeğinize sağlık , az önce uptade satın aldım sizin için helali hoş olsun her daim.
    i7 4790k - 16 gb corsair ddr 3 2133 mhz ram - asus rog strix 1070 - corsair hx 850w power - asus rog maximus vi
    xplane 11 - Prepar3d v4.1 - pmdg 737 - pmdg 777 - Aresoft a320/321 - As2016v4 - rex4 texture ,soft clouds enhanced ver. envtex ( sky ,sun, aura texture ) envshade - Fsfx precepitfx - Fsfx 737 immerson - orbx global base - orbx vector - orbx eu openlc - ptp

Yer
    Bursa, Turkey.
    Gökhan hocam emeğe saygınız için teşekkürler
    Güle güle kullanın
    Dediğim gibi niyetim böyle değildi, çalışanlar ile öyle anlaşmıştık ama son anda SimMarket CEO'su olmaz dedi...

Alıntı Airone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan hocam emeğe saygınız için teşekkürler
    Güle güle kullanın
    Dediğim gibi niyetim böyle değildi, çalışanlar ile öyle anlaşmıştık ama son anda SimMarket CEO'su olmaz dedi...
    Rica ederim Sunay hocam siz saolun , hiç problem değil dediğim gibi helali hoş olsun size, yeni payware projelerinizi dört gözle bekliyoruz.

bu arada top 10 da 9.sırada ilk 3ü zorlarız hocam

Konu Gokhan Sonturk tarafından (27-11-2017 Saat 10:18 ) değiştirilmiştir.
    i7 4790k - 16 gb corsair ddr 3 2133 mhz ram - asus rog strix 1070 - corsair hx 850w power - asus rog maximus vi
    xplane 11 - Prepar3d v4.1 - pmdg 737 - pmdg 777 - Aresoft a320/321 - As2016v4 - rex4 texture ,soft clouds enhanced ver. envtex ( sky ,sun, aura texture ) envshade - Fsfx precepitfx - Fsfx 737 immerson - orbx global base - orbx vector - orbx eu openlc - ptp

Sunay hocam dün satın aldım,nereyi yaparsanız yapın yine alacağım.Emeğiniz,sim camiasına katkılarınız için çok teşekkürler.
    Berhan Dönmez
    ATPL(A),F27,B737,A306,A310.

Alıntı Gokhan Sonturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederim Sunay hocam siz saolun , hiç problem değil dediğim gibi helali hoş olsun size, yeni payware projelerinizi dört gözle bekliyoruz.

bu arada top 10 da 9.sırada ilk 3ü zorlarız hocam

Sunay hocam sim markette an itibari ile 1. sırada tebrikler

Konu Gokhan Sonturk tarafından (28-11-2017 Saat 13:43 ) değiştirilmiştir.

Yer
    Bursa, Turkey.
    Destekleriniz için teşekkür ederim

Gerçekten birinci mi yoksa bize mi öyle gösteriyorlar tereddütüm var ama yine de bunu görmek güzel
    Bir ilk daha

Bu arada indirimdeki son iki gün!

Sunay Hocam,

Çalışma hakkında nacizane bir problemi değerlendirmenize sunmak isterim. Gece veya gün doğumu apron aydınlatması dynmic light sebebi ile muhazzam derecede fps düşürüyor. Sizde farkettiniz mi ?

Teşekkürler

Yer
    Bursa, Turkey.
    Doğrudur, bu Prepar3D v4'te bilinen bir durum, dynamic ışıkların olumsuz fps etkisi, özellikle de gün doğuşu/batışı sırasında daha da fazla olarak hissediliyor. Avsim forumlarında çok tartışıldı, LM'den iyileştirme beklenen konulardan biri.
    Sistemi güçlü olanlar daha az hissediyorlar elbette. Ben küçük meydanlarda (sadece 3-4 dynamic ışık olan) çok etkilenmiyorum ama Sabihada etkisini hissediyorum, benim de kendimce iyileştirmem, eğer gece veya gün doğuşu/batışı saatlerinde uçacaksam normalde kullandığım 4xSSAA yerine 4xMSAA 'ya geçiyorum Display ayarlarında, biraz etkisini görüyorum.

Sunay Hocam merhabalar,

Öncelikle emeklerinize sağlık, yeni sürümü 5 Euro karşılığında satın aldım teşekkür eder çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılar