Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member Airone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa, Turkey.

Samsun Çarşamba (LTFH) Havalimanı güncellemesi

2009'da yapmış olduğum LTFH Samsun Çarşamba scenery çalışmamı elden geçirip güncelledim (Prepar3D/FSX için).

LTFH benim ilk bina modellemesi yaptığım çalışmamdı (camlarda yansıma olmasını sağlamam neredeyse bir haftamı almıştı ), modeller ve kaplamalar oldukça basitti. Aradan geçen zamanda yani apron alanı da tamamlandı. Yani bir estetik operasyon vakti geldi diye düşündüm.
    Özelikle yeni bir terminal binası modellemesi yaptım, diğer modellerin de kaplamalarını (kısmen) yeniledim. Photoreal yeryüzü kaplama yenilendi, vs.
    Ve de Prepar3D V4 dynamic lighting desteği ekledim. Tam olarak Prepar3D uyumlu oldu.

Şu anda gerçek meydan pist bakıma girdiği için birkaç ay kapalı kalacakmış ama sanalda uçuşlar devam ediyor .

Link: Carsamba

İyi uçuşlar !

Senior Member erkal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Sunay Bey , bu güzel tasarımı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ediyorum , diğer meydanlarınızdaki görseller de oldukça keyifli görünüyor ve kullanıyorum bu sebepten ülkemiz meydanlarına ait tasarımlarınızı kutluyor devamını bekliyoruz tebrikler iyi çalışmalar.

Senior Member Faruk Işık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskişehir / İstanbul
    Sunay Bey,

Yine kıymetli bir çalışma kazandırdınız bizlere. Çok teşekkürler.

Çok hoş gözüküyor..
    Sessizliğin Kanatları ​..

Harika olmuş Sunay abi birde şu Mardin, Diyarbakır, Elazığ meydanlarınada el atsan keşke.

CEM HOŞGÖR.

Cok tesekkurler. Memleketimin havalimanini olmasi nedeniyle ayrica bir kez daha tesekkurler..

Ellerinize saglik olsun Sunay hocam, cok guzel gozukuyor.
    Erhan M. Artuc

Senior Member bluetomcat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    IZMIR, Turkey.
    Üstadım eline sağlık. Keyifle uçtuğumuz bir meydan. Umuyorum sizden güzel haberler almaya devam edeceğiz...
    Hakan DAGHAN
    member of TurkishVirtual (4292)
    İzmir / 1967

Sunay Hocam ,

Elinize sağlık yine güzel bir çalışmaya imza atmışsınız. Mağzur görün daha önce açmış olduğunuz türkiye scenery başlığınızda sormuştum , özellikle LTFJ durumu hangi süreçte ? Sim markete uptade halini paylaşacakmısınız ?

Teşekkürler
    i7 4790k - 16 gb corsair ddr 3 2133 mhz ram - asus rog strix 1070 - corsair hx 850w power - asus rog maximus vi
    xplane 11 - Prepar3d v4.1 - pmdg 737 - pmdg 777 - Aresoft a320/321 - As2016v4 - rex4 texture ,soft clouds enhanced ver. envtex ( sky ,sun, aura texture ) envshade - Fsfx precepitfx - Fsfx 737 immerson - orbx global base - orbx vector - orbx eu openlc - ptp

Senior Member Airone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa, Turkey.
    Gökhan hocam, LTFJ için bilgilendirmeyi diğer başlık altına ekledim.

Senior Member mehmetcelbis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Sunay Hocam Merhaba
    Elinize gözünüze sağlık çok güzel bir çalışma olmuş. Fakat resimde görüldüğü üzere default meydanın antenleri görünüyor. Benim simdeki default meydanlar update edilmiştir.(dünyadaki tüm meydanlar)
    Zannedersem update kaynaklanan bir sorun oluşuyor. Çünkü bu sorun taxi2 gate istanbulda da var.
    Antenleri yok edecek bir yama yaparsanız sevinirim.

Saygılarımla
    Mehmet CELBIS-1964
    MSI MPG X570S EDGE MAX WIFI DDR4-AMD RYZEN 7 5700X 3,6-4,6 Ghz-32GB CRUCIAL BALLISTIX DDR4 4000 Mhz-SAPPHIRE RX 6700XT NITRO 12GB GDDR6 192Bit DX12-CRUCIAL P5 PLUS 1TB NVMe M2 SSD-SCANDISK ULTRA 3D 1TB NVMe M2 SSD-H.POWER 80+BRONZE 1000W-SHARKOON ELITE SHARK CA200M KASA
    32inch GAMEBOOSTER GB-327LCQ-H LOGITECH X52 Professional H.O.T.A.S. - FLIGHT RUDDER PEDAL - WINDOWS11 PRO 64BİT