4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Rex 4 Software Clouds Texture Direct Hakkinda

Sevgili kaptanların şimdiden bayramınızı kutlamak isterim sorum şu olacak rex ürünlerinden elimde rex od essential plus ve rex od Essential plus upgrade yüklü şimdi rex 4 Soft Clouds ve Texture directi bunlarin olduğu halde yükleyeyimmi yoksa her iki Essential plusu silip tek başına hem Texture içeren hemde FPS dostu bulut içeren rex 4umu yükleyeyimmi saygilar

Senior Member btuncel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskisehir, Turkey.
    İkici dediğinizi yapın. Rex4 TD and Soft Clouds zaten diğer paketleri de içeriyor.

Fazlası ile geniş bir Texture arşivi var.

Diğerlerini kaldırın.

Kaldırdıktan sonra Shader klasörünü de silin.

Çok teşekkür ederim sağolun fazlası ile Texture var demissiniz bunun anlamı rex 4 daha fazlami deniz bulut ve kara texture mi iceriyor Essential dan dahami yi acaba

Senior Member btuncel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskisehir, Turkey.
    Alıntı Cem Hosgor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim sağolun fazlası ile Texture var demissiniz bunun anlamı rex 4 daha fazlami deniz bulut ve kara texture mi iceriyor Essential dan dahami yi acaba
    Çok detayından emin olmamakla birlikte bahsettiklerinizin ikisini de kullandım. Şu anda ise 1 senedir. REX 4 TD kullanıyorum.

Son derece yeterli... REX 4 TD zaten firmanın en son ürünü. Öncekileri kapsamaması imkansız diye düşünüyorum.

Hatta bu hafta içinde P3D v4 için yaptıkları güncelleme ile ilave 10 ayrı texture seti daha eklediler.

Bence düşünmeyin.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi