5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.

EZDOK v2.0 Çıktı!

http://ezdok-camera.com/news

fsfxpackages ChasePlane Camerayı duyurdu ezdok'un da güncellemesi tuttu öyleki v2,1 update bile hazır.
    Soner YILDIRIM
    THY054T (LTBA)

Senior Member mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir, Turkey.
    Epeyidir kullanıyorum. Titreşimleri biraz abartılı ama neyseki kapatma seçeneği var ve ayarlar V1.X e göre çok daha kolay.

Serhan
    S. ONU® / Izmir

---------------------------------------------
    DCS 2.8 + X-Plane 11.55 + MSFS 2020/// Win11 Pro /// Ryzen7 5700X, MB: MSI X570 A-PRO, Zotac 4070 12GB OC Edition, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu... Track IR5 Pro, Thrustmaster HOTAS Warthog A-10C Throttle-Stick Replica, Thrustmaster Rudder Pedals

Bilgilendirme için sağ olun Serhan kaptanım ilk versiyon kullanıcıları ücretsiz update yapabilecekler mi? Bir de, eski sürüm hala satışta ve V2 ile aynı fiyat kafama takıldı acaba nedir amacı?
    Enes TUNC

Alıntı Enes Tunc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgilendirme için sağ olun Serhan kaptanım ilk versiyon kullanıcıları ücretsiz update yapabilecekler mi? Bir de, eski sürüm hala satışta ve V2 ile aynı fiyat kafama takıldı acaba nedir amacı?
    Enes TUNC
    Ne yazık ki F1 firması pek ücretsiz iş yapacak bir firma değil. V1 kullanıcılarına indirimli olarak güncelleme şansı veriyorlardı; ama ne kadar hatırlamıyorum.
    Intel i7 4790K @4.4 GHZ - Nvdia GTX 1070 8GB 256Bit - 1600MHz 32GB Ram

Senior Member btuncel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskisehir, Turkey.
    Normal lisansa gör v1 olanlar daha avantajlı fiyata alabiliyorlardı bir ara. Ben u şekilde v2'w geçmiştim. Forumlarından bakmak lazım.

Ama v2 ile birlikte bazı şeyler ters gitti Ezdok tarafında. PMDG 737 ve FsLabs ile kullanırken sim'i donduruyor. Çözüm için yazıştığımda geliştiricisi diğer simconnect'i kullanın gibi yorumlar yaptı. Hatta menüsüne bile simconnect versiyon değişikliği ekledi.

747 ile ise başka başka dertleri var. Bence para vermeyin. Yerine chaseplane'i şiddetle öneririm. Yok para vermiyeyim diyorsanız v1 ile devam edin.