6 sonuçtan 1 ile 6 arası

AEROSOFT Antalya Satışta!

Microsoft tabanlı simülatörler için üretilen meydanın, muhtemelen yeniden ısıtılmış sürümü. Bununla birlikte X Plane serisinde Türkiye için ücretli olarak satılan ilk havameydanı olma özelliğini taşıyor. Fiyatı çok cazip, alınabilir.

Link:
    http://store-x-plane-org.3dcartstore...581.html#tab-1
    Intel i7 4790K @4.4 GHZ - Nvdia GTX 1070 8GB 256Bit - 1600MHz 32GB Ram

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    Bedava verseler almam !

Yıllar önce defalarca inşaatın bittiğini, o salak vinçleri kaldırmalarını ve hiç yoktan bir terminal binası koymalarını rica ettik ... Oralı bile olmadı beyefendiler elli tane bahane üreterek ! Saçma sapan performans sorunlarını bile gidermeye yanaşmadılar Antalya'nın , neymiş efendim yeterli satış yokmuş da kaçak kullanım çokmuşta vırtmış zırtmış , sonra laf değiştirip yok efendim yapımcısı uğraşmak istemiyormuşmuş vs. vs.

Seneler önce yaptıkları yarım yamalak meydanı çok büyük ihtimalle bir çevirici ile X-Plane ortamına taşıyıp nabız yokluyorlar.

Evet, belki ülkemiz için ilk meydan olabilir ama bence asla ve asla alınmamalı, önce adam olup en azından vinçleri kaldırıp yerine terminal binası koysunlar.
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Alıntı fatih.koz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bedava verseler almam !

Yıllar önce defalarca inşaatın bittiğini, o salak vinçleri kaldırmalarını ve hiç yoktan bir terminal binası koymalarını rica ettik ... Oralı bile olmadı beyefendiler elli tane bahane üreterek ! Saçma sapan performans sorunlarını bile gidermeye yanaşmadılar Antalya'nın , neymiş efendim yeterli satış yokmuş da kaçak kullanım çokmuşta vırtmış zırtmış , sonra laf değiştirip yok efendim yapımcısı uğraşmak istemiyormuşmuş vs. vs.

Seneler önce yaptıkları yarım yamalak meydanı çok büyük ihtimalle bir çevirici ile X-Plane ortamına taşıyıp nabız yokluyorlar.

Evet, belki ülkemiz için ilk meydan olabilir ama bence asla ve asla alınmamalı, önce adam olup en azından vinçleri kaldırıp yerine terminal binası koysunlar.
    +1
    Senol Aydogan/EDSB

Aviate - Navigate - Communicate

Alıntı fatih.koz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bedava verseler almam !

Ağzına sağlık Fatih Hocam, aynen dile getirdiğin gibi aynı yemeği ısıtıp sofraya hafif soslu versiyon şeklinde sunuyorlar.
    i7 4790k - 16 gb corsair ddr 3 2133 mhz ram - asus rog strix 1070 - corsair hx 850w power - asus rog maximus vi
    xplane 11 - Prepar3d v4.1 - pmdg 737 - pmdg 777 - Aresoft a320/321 - As2016v4 - rex4 texture ,soft clouds enhanced ver. envtex ( sky ,sun, aura texture ) envshade - Fsfx precepitfx - Fsfx 737 immerson - orbx global base - orbx vector - orbx eu openlc - ptp

+1 ve gereksiz.
    Saygılarımla

Erdal Elmacı

Senior Member TC-BUG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    +1000 performans da yerlerde.
    Buğra Oğuzülgen - Istanbul / 1984
    Spot-TR Photographer | http://www.spot-tr.com | http://www.jetphotos.net//showphotos.php?userid=35086