4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: VAS Siniri

VAS Siniri

Selamlar arkadaslar,

Herseye zam gelirken VAS sinirina indirim mi geldi de benim mi haberim yok? Eskiden Process Explorer 4 GB ustunu gosterdiginde OOM uyarisi ile P3D cakilirdi, simdi 3GB oldu mu OOM uyarisi aliyorum? Birseyleri mi yanlis yapiyorum diyecegim, hani yaptigim birsey de yok, process explorer'i acarken yanlislik yapmiyorumdur heralde? Farenin sol tusu ile iki tik?

Yeni bilgisayara P3D kurdugumdan bu yana ben de 'VAS sorununu bu sefer cozmusler, helal olsun' diyordum, orbx global, vector, LC, eklenti havalimanlari, AS16 ve PMDG 777 ile bile acilista 2 gb alti ucus sonunda en fazla 2.5 GB civari VAS kullanimi vardi, ama anlasildigi kadari ile benim degerlere 1 gb eklemem lazim. Sorunun ne oldugu hakkinda fikri olan var mi acaba?

Tesekkurler...

Ayarlarinizi kontrol ediniz ve maximumdan uzak durunuz,

Senior Member btuncel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskisehir, Turkey.
    İşletim sistemini yeniden kurdu iseniz 32bit kurmuş olabilirsiniz. Öncelikle bunu kontrol etmek lazım.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı btuncel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşletim sistemini yeniden kurdu iseniz 32bit kurmuş olabilirsiniz. Öncelikle bunu kontrol etmek lazım.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Cevap icin tedsekkurler. Isletim sistemini yeni kurdum, dogru. Ama 64 bit kurduguma eminim.

Bu Konudaki Etiketler