Sayfa 3/3 İlkİlk 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası
    Senior Member Airone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa, Turkey.
    Yaşadığınız sorunla ilgili biraz daha bilgi verirseniz belki çözüm önerileri olabilir. Hangi simülatörü kullanıyorsunuz, hangi yöntemle kurulum yaptınız, hata mesajı nedir .. gibi. İndirirken sorun olmuş olmasın dosyada, tekrar indirmeyi denediniz mi?
    Gökçeada scenery diğerleri gibi temel yapıda kompleks bir yapı içermeyen standart bir scenery, şu ana kadar özel bir sorun bildiren olmadı hiç, genel bir sorun denk gelmiş olmalı, kurulum hatasınız çözeriz mutlaka. İsterseniz özelden yazabilirsiniz. (sunay100@gmail.com)

Alıntı Airone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaşadığınız sorunla ilgili biraz daha bilgi verirseniz belki çözüm önerileri olabilir. Hangi simülatörü kullanıyorsunuz, hangi yöntemle kurulum yaptınız, hata mesajı nedir .. gibi. İndirirken sorun olmuş olmasın dosyada, tekrar indirmeyi denediniz mi?
    Gökçeada scenery diğerleri gibi temel yapıda kompleks bir yapı içermeyen standart bir scenery, şu ana kadar özel bir sorun bildiren olmadı hiç, genel bir sorun denk gelmiş olmalı, kurulum hatasınız çözeriz mutlaka. İsterseniz özelden yazabilirsiniz. (sunay100@gmail.com)
    FSX kullanıyorum hocam, havalimanını seçtikten sonra yükleme işlemi yüzde 80-85 civarındayken bir hata mesjaı vermeden FSX tamamen kapanıyor.
    İki defa sayfanızdan indirip Oku Beni dosyasında yazana uygun şekilde yükleme gerçekleştirdim ancak bir değişim olmadı. Yine size ait Çanakkale ve Keşa tasarımını 60 fps den kayıp olmadan kullanabiliyorum.
    Çağdaş ERBAŞ

Senior Member Airone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa, Turkey.
    Scenery dosyalarında bir çakışma oluyorsa bunu bulmak kolay değil ama birkaç konuyu sorayım;
    - Sadece FSX (SP2) mi, yoksa FSX Steam, FSX Acceleration, FSX Gold mu?
    - Scenery listenizde Gökçeada listede en üst sırada mı? Sıralamasını aşağı -yukarı değiştirerek deneme yaptınız mı? Yüklü diğer sceneryleri devre dışı bırakıp denediniz mi?
    - DX10 preview seçeneği aktif mi?

Alıntı Airone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Scenery dosyalarında bir çakışma oluyorsa bunu bulmak kolay değil ama birkaç konuyu sorayım;
    - Sadece FSX (SP2) mi, yoksa FSX Steam, FSX Acceleration, FSX Gold mu?
    - Scenery listenizde Gökçeada listede en üst sırada mı? Sıralamasını aşağı -yukarı değiştirerek deneme yaptınız mı? Yüklü diğer sceneryleri devre dışı bırakıp denediniz mi?
    - DX10 preview seçeneği aktif mi?
    Hocam FSX SP2 kullanıcısı olarak farklı şekillerde yaptığım denemelere göre sanırım standart harita kaynaklı bir sorun söz konusu. Yaşanan çakışma nedeniyle sistem kilitlenerek atıyor. Şu ara doktora çalışmalarım nedeniyle haftada bir uçabildiğim için Gökçeada sorununu öteleyip Çanakkale çalışmanızla devam edip bir miktar rahatlayınca iyi bir harita düzenlemesi satın alıp tekrar denemeyi düşünüyorum.
    Çağdaş ERBAŞ