Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası
    Senior Member mustafa ece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Antalya, Turkey.
    ... ki zaten bu aralar Ülkemizde online ATC olmuyor nedense
    Saygilar, sevgiler

Mustafa ECE
    Antalya/1980

Senior Member
    Yer
    trabzon, Turkey.
    Fatih'ciğim, güzel kardeşim çok teşekkür ediyorum. Eminim ki sıkışsak yaparsın. Hatta geldiğinde gider bir de kıymalı pide yeriz.
    Ama mail ile anlatılabilecekse seni sadece bu iş için yormam.
    Kısacası çok memnun olurum Fatih. Mailini bekliyorum.
    gustaomeroglu@gmail.com

Selam ve sevgiler..
    Gürol USTAÖMEROĞLU
    THY161

Senior Member btuncel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskisehir, Turkey.
    Şu maili ben de görmek isterim.

P3D için iyi bir AI tercihi beklenir..

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    P3D için AI çalışması yapmadım hiç ... Elimde Fs2004 ve FsX'te kullandığım WoAI paketleri var, çok tarife gerçekçiliği takıntım olmadığından uzun süre kullandım o paketleri. Tabii zaman içinde kendimce küçük değişiklikler yapmıştım (tarifeden ziyade uçak model ve boyamalarında) ancak hiç müdahale edilmeden bile keyifli bir AI trafik hizmeti sunuyorlar.

Sadece iç hat uçanlar için TR seti kafi, yok ben sistemime güveniyorum (bolca ai = bolca işlemci = bolca ram tüketimi ) diyenler yabancı taşıyıcıları da yükleyebilir.

Müsait bir zamanımda Gürol ağabey'e download edebilmesi ve test için öncelikli olarak TR paketini hazırlayacağım ( download için bir yere yüklemem lazım ), sonra keyif duruma göre diğerlerini gerekirse bir flashdisk alır kargoyla gönderirim

Keyifli uçuşlar
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member btuncel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskisehir, Turkey.
    Selam,

Öncelikle nazik kargo teklifin için sağol hocam. Peki ATC addon olarak iyi bir şey var mı piyasada yoksa hala radarcontact'a mı mahkumuz??

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yer
    Istanbul, TR
    RC'de tat vermedi bana desem çok mu manyak olduğum ortaya çıkacak acaba diye düşünüyorum Neler denedim neler, hiçbirinden tam keyif alamadım açıkçası. Sonra tamamen eklentisizliğe döndüm, sim içinde ne varsa ATC onu kullanıyorum artık.

[ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member
    Yer
    trabzon, Turkey.
    Çok teşekkür ediyorum Fatih..
    Selam ve sevgiler..

Gürol USTAÖMEROĞLU
    THY161

Yer
    Istanbul, TR
    Yaşlanıyor muyum nedir çözemedim ... Flash diske sizlerle paylaşacağım paketleri yüklememe rağmen gerisini unutmuşum Bu akşam evden ilk iki paketi yükledim ve Google Drive'ım üzerinden paylaşıma açtım ;

https://drive.google.com/drive/folde...E0?usp=sharing

Burada şu an iki paket var ;

Paket-1 : WoAI Installer ve Yerli Firmalar ( Batan, kapanan eski firmalarda mevcut ) * 45 Mb *
    Paket-2 : Dünya Genelinden Kargo Firmaları * 35 Mb *
    Paket-3 : Dünya Genelinden Yolcu Firmaları *** Henüz yüklenmedi - 600 mb civarı olacak , belki birkaç parçaya bölünebilir ***

Bunlar benim arşivdeki WoAI Fs9/FsX paketleri, bazıları FsX uyumlu olmayabilir (uçakların modelleri sorun yapar, ya da bazı meydanların kodları uyuşmayabilir) ... Bu paketleri P3D'de tek tek denemedim, çalışmayan çıkabilir ancak altyapı FsX ile aynı ise çoğu sorunsuz çalışır diye düşünüyorum.

Denemek isteyen olursa, rar şifresi her iki paket içinde aynı ... "trafik" yazarsanız (tırnaklar olmadan) paketler açılacaktır

Keyifli uçuşlar.