4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.

Prepar3d 3.4 Güncelleme!

Dün tamda yeni birşeyler yokmu diye bakıp üzülmüştüm p3d sitesine, bu akşam niyetimde olmamasına rağmen bi uğrayı verdim ki yeni elemen hazır.

http://prepar3d.com/news/2016/09/113700/

Sırf bu meret için yeni disk aldım bakalım nekadar faydalı olacak Samsung 950 Pro 512 gb okuduğum kadarıyla okuma yazma hızları normal ssd nin üç katı ama p3d de nekadar başarılı olur deneyip göreceğiz.
    Soner YILDIRIM
    THY054T (LTBA)

Soner Hocam,

Prepar3d yeni kullanan biri olarak uptade adımları nasıl oluyor ? Sitede accountumda 3.4 yer alıyor suan ıcın, ama 9.95 gb bı dosya boyutu halinde sanırım yüklerken sıfırdan kurulum şeklinde yapılıyor ? Kurulum sonrası mevcut kullandığımız tüm addonlar gidiyor mu ? Teşekkürler şimdiden
    i7 4790k - 16 gb corsair ddr 3 2133 mhz ram - asus rog strix 1070 - corsair hx 850w power - asus rog maximus vi
    xplane 11 - Prepar3d v4.1 - pmdg 737 - pmdg 777 - Aresoft a320/321 - As2016v4 - rex4 texture ,soft clouds enhanced ver. envtex ( sky ,sun, aura texture ) envshade - Fsfx precepitfx - Fsfx 737 immerson - orbx global base - orbx vector - orbx eu openlc - ptp

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Bende epeydir kullanmıyordum bazı donanım güncellemeleri yaptım yeni kuracağım, muhtemelen yeni kurulum ve eklentilerde gidecektir daha iyi bilen tecrube sahibi arkadaşlar belki bildiklerini paylaşır.
    Soner YILDIRIM
    THY054T (LTBA)

Youtube ve nette biraz araştırdım fakat çok net bir bilgi alamadım genelde son versiyonu indirip akabinde, program ekle kaldır menüsünden prepar 3d client ve content siliyorlar.Silme işleminden sonra indirilen dosyadan sadece client ve content yüklenerek tamamlıyorlar.İşlem sonucunda kimse addonların çalıştığı yada sağlıklı şekilde kullandıkları ile ilgili bir açıklama yapmamışlar ama dediğiniz gibi bilen hocalarımız aydınlatırlarsa gerçekten çok faydalı olur.Bahsettiğim video ;

i7 4790k - 16 gb corsair ddr 3 2133 mhz ram - asus rog strix 1070 - corsair hx 850w power - asus rog maximus vi
    xplane 11 - Prepar3d v4.1 - pmdg 737 - pmdg 777 - Aresoft a320/321 - As2016v4 - rex4 texture ,soft clouds enhanced ver. envtex ( sky ,sun, aura texture ) envshade - Fsfx precepitfx - Fsfx 737 immerson - orbx global base - orbx vector - orbx eu openlc - ptp