2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Pmdg_737ngx.dll

Herkese Merhaba,

Yakın zamanda P3D'ye geçmek için bir konu açmıştım ama Vefa ve Fatih hocalarımın vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda P3D daha stabil bir yapıya kavuşana kadar FSX de kalmaya karar verdim.Kararım sonrası pmdg NGX satın aldım ,sorunsuz kurdum ve uçuş eğitimine göz gezdirmye başladım.Problemler bundan sonra oluşmaya başladı aslında, sorunsuz stabil bir FSX kullanıcısıyım ( pencere modunda ) .Çok uzun zamandır FSX çökme problemi yaşamıyordum ( pencere modunda olduğu için ilaç gibi geldi ) taki PMDG yükledim ve uçuşumu tamamlayıp FSX ana menüsüne dönüp birşeyler yapmak istediğimde FSX çöküyor ve yeniden başlatılıyor.Hata olarak ise hemen aşağıda yer alan problemden kaynaklı sorun söz konusu ( uçuş içerisinde iken sorun yok ama ama end flight dediğimde ana menüye dönmüyor FSX çöküyor )

Hatalı modül yolu: D:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\GAUGES\PMDG_737NGX.DLL

mevcut sorunu yaşamış ve çözmüş olan hocalarım var ise desteklerini rica ediyorum.

Teşekkürler
    i7 4790k - 16 gb corsair ddr 3 2133 mhz ram - asus rog strix 1070 - corsair hx 850w power - asus rog maximus vi
    xplane 11 - Prepar3d v4.1 - pmdg 737 - pmdg 777 - Aresoft a320/321 - As2016v4 - rex4 texture ,soft clouds enhanced ver. envtex ( sky ,sun, aura texture ) envshade - Fsfx precepitfx - Fsfx 737 immerson - orbx global base - orbx vector - orbx eu openlc - ptp

Senior Member btuncel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskisehir, Turkey.
    Selam,

6 yıl fsx kullandım. Düzgün ve hatasız kapandığını görmedim dersem yeridir. Uçuşta fatal vs vemiyor, çökmüyorsa takmayın kafanıza...

Sevgiler...

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi