Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası
    Senior Member Airone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa, Turkey.
    Sahil şeritlerine etkisini görmek için FTX Global Vector eklentisini de yükleyip test ettim. Diğer görsel özelliklerle birlikte sahil şeritlerini ciddi detaylı hale getiriyor. Marmara ve Ege'de birkaç yeri kontrol ettim, elimdeki freeware eklentilerden daha detaylı olduğu kesin.

Member
    Yer
    İstanbul, Turkey.
    Sunay Bey, FTX Global Vector'ü Global Base üzerine kurdunuz diye tahmin ediyorum, diğer yandan Open LC Europe sisteminizde kurulu mu? Çünkü bende Open LC kurulu olmasına rağmen kıyı şeridi default hale daha çok benziyor.
    Kamil CÖMERT

Senior Member Airone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa, Turkey.
    FSX'te FTX Global Base + FTX Open LC Europe yüklüydü, P3D'de ise şu anda FTX Global Base + FTX Global Vector yüklü. Installerın kurduğu şekilde bıraktım, sıralamada yerlerini değiştirmedim. Open LC eklentisi vektörel bilgi (sahil şeridi, otoyollar vb ) içermiyor, o açıdan sahil şeritlerini değiştirmez, sadece yer yüzü kaplama tanımlarını değiştirmekte.
    Ancak Open LC Europe'dan memnun kalmadım açıkçası, aşırı derecede yeşil tonlar vermekte. Hem yaz hem kış sürekli yeşil olmak Anadolu için hiç gerçekçi değil.

Member
    Yer
    İstanbul, Turkey.
    Çok teşekkürler, bu arada genel olarak kullandığınız eklentileri yazmanız mümkün mü ? Orbit'i kaldırma ile ilgili sorun yaşadım, muhtemelen p3d'yi kaldırıp temiz kurulum yapmam gerekecek.
    Bir tasarımcı olarak simulatörünüzde nelerin bulunduğunu öğrenmek isterim.
    Kamil CÖMERT

Senior Member
    Yer
    BURSA, Turkey.
    Çok teşekkürler elinize sağlık. LTBP benim sanalda ara sıra uğradığım bir yerdir, neden, çünkü babamların yazlığı buranın hemen bitişiği yazın eğitim uçakları sabahları bol bol burada uçar, planör de var, en büyük Casa gördüm ben burada. Bir de helikopterimiz vardır.
    Mutlu ÇETiNKAYA
    BURSA