5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Senior Member btuncel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskisehir, Turkey.

P3D ve Aerosoft Airbus

Yorucu bir haftadan sonra efendi efendi bir uçuş yapmak için oturdum sim'in başına...

Clerans, preflight hazırlıklar falan tamam...

Gel gör ki Aerosoft Airbus'ın Front Left kapısı kapanmıyor.... Bir iki araştırmadan sonra bunun P3D'den kaynaklanabileceğini söyleyen onlarca sayfa yazı gördüm.... Gene bir Aerosoft faciası ve hazırlıksız yakalanan ben.

Çok para alıyorlar falan ama PMDG'de böyle şeyler olmuyor işte...

Neyse.... Benzeri durumla karşılaşan ve çözümü bilen var mıdır? Yoksa çöpe gidecek Airbus....

Teşekkürler ve iyi pazarlar...

Ben kullandım hocam ama dediğiniz problemi yaşamadım. GSX kullanıyorsanız eğer o sebep olabiliyor bazen.

AirbusX extreme ve P3D v3 ile bende sorunsuz uctum, sorun yasamadim. C&D ile baslamanizda fayda var aksi taktirde motorlardan hot air akisi sorunu oluyor.

Ayrica simconnect ozellikleri icin, P3Dnin ana klasorunde redist dosyalari var, fsx addonlari icin onlarin kurulmasi gerekli acaba onu kurmayi denediniz mi ? 5-6 farkli redist kurulum dosyasi olmasi lazim
    Alp TANATMIŞ

1984 / CYYZ

Yer
    Eskisehir, Turkey.
    simconnect için gerekli dosyaları kurmuştum. 737 ve 777'de ve gsx de bir problem yaşamadım.

Tekrar kontrol edeceğim.

Teşekkürler

Sent from my Note 3 using Tapatalk Pro

Yer
    Eskisehir, Turkey.
    Selam,

Kapı derdini çözdüm şimdide karşıma contol problemi çıktı. v1.31'i kurdum. Kurulum sırasında default gelen livery'lerde problem olmaz iken dışarıdan bir livery eklediğimde aileron, rudder vs çalışmıyor...

Arkadaşı son kez çöpe atmadan size bir danışayım dedim...