5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Senior Member mustafa ece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Antalya, Turkey.

AppData Klasörü

Merhabalar;

Kutusunda uyuyan makinemi canlandırmaya karar verdim. Bunun için ilk önce windows 7 (x64) kurucağım. Ancak bildiğiniz üzere AppData klasörü ve haliyle fsx.cfg dosyası "C:\Users\<Your Logon>\AppData\Roaming\Microsoft\FSX" yolunda bulunuyor.
    Windows7'yi daha performanslı kullanmak ve verimi arttırmak maksatlı olarak AppData klasörünün varsa bir SSD üzerine taşınmasının uygun olacağı konulu bir makale okumuştum (http://7.enpedi.com/2011/08/kullanc-...r-boluntu.html).
    fsx.cfg'nin de AppData klasöründe olduğunu düşünerek cahil aklım ile fikir yürütmekteyim. FSX için sözü edilen çalışma bir fayda sağlar mı? yoksa gereksiz bir ayrıntı mıdır?
    Görüşlerinizi merakla bekliyorum.
    Saygilar, sevgiler

Mustafa ECE
    Antalya/1980

Hocam selamlar...
    Geçtiğimiz aylarda benzer bir sorum olmuştu ve konuya ilişkin oldukça detaylı bilgiler almıştım,link'ten bu konuya ulaşabilirsiniz...umarım faydası olur...kolay gelsin.

http://www.sanalpilot.com/forum/show...D-Disk-kurulum

Senior Member mustafa ece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Antalya, Turkey.
    Serhan Hocam merhaba
    Cok tesekkur ederim alakaniza sagolun. Ancak benim sormak istedigim farkli bir konuydu.
    Simulatoru hangi diske kurarsaniz kurun, fsx.cfg hep c:.........../appdata/......... icerisine yerlestiriyor. Buradaki maksat kullanici klasorunu tasimak.
    Saygilar, sevgiler

Mustafa ECE
    Antalya/1980

Mustafa Hocam merhabalar. Appdata klasörünün yani kullanıcı verilerini barındıran klasörün konumunu değiştirmeniz kullandığımız simulatorlerde ekstra performans sağlamamakta.

Rica ederim Mustafa hocam